Autotransporta caurlaides

Rīgas Dzemdību nama teritorijā ir iespējams novietot automašīnu maksas stāvvietā. Iebraukšana autostāvvietā - no Alojas ielas puses. Zemāk redzama arī shēma, kur iekšpagalma teritorijā atrodas klientiem un apmeklētājiem paredzētās stāvvietas. Vietu skaits ir ierobežots. 

Iebraucot teritorijā, no iebraukšanas kontroles aparāta jāizdrukā talons, kurš jānovieto pie auto priekšējā stikla, lai būtu labi saskatāms. Pirms došanās prom ar talonu jādodas pie pakalpojumu apmaksas termināļa un jāveic maksājums, izmantojot pie iebraukšanas izdrukāto talonu. Proti - aparāts noskenēs uz talona esošos QR kodu un aprēķinās maksu par autostāvvietas izmantošanu. Pēc samaksas veikšanas teritorijā jāatstāj 15 minūšu laikā. 

Norēķināties par pakalpojumu var tikai ar maksājumu kartēm, samaksu veicot stāvvietā esošajā FidPark terminālī. Maksa par stāvvietas izmantošanu ir  1 eiro stundā vai  12 eiro diennaktī. Detalizētāka informācija - zemāk esošajā tabulā. 

Autotransporta iebraukšanu, izbraukšanu un novietošanu Dzemdību nama teritorijā uzrauga Drošības un uzraudzības dienesta darbinieki, izmantojot tehnisko līdzekļus - video novērošanu, ierakstu veikšanu, fotografēšanu, kuru mērķis ir personu drošība un īpāšuma aizsardzība - noziedzīgu nodarījumu novēršana vai atklāšana saistībā ar īpašuma aizsardzību. Dzemdību nams neveic autotransporta īpašnieku (turētāju) citu datu apstrādi. 

1.Vienreizējas autotransporta caurlaides cena Mērvienība   Cena EUR, ar PVN
1.1. iebraukšana līdz 12 stundām 

stunda

 

(samaksa par stundu tiek aprēķināta ar noapaļošanu uz augšu līdz pilnai stundai) 

   1,00

1.2. ilgstošas stāvēšanas gadījumā, neizbraucot no teritorijas ilgāk par 12 stundām vienas dienanakts ietvaros - maksimālā summa diennaktī 

 

(stāvēšanas ilgumam sasniedzot 12 stundas maksimālā summa EUR 12,00 nepalielinās līdz nākamai diennaktij)

diennakts

 

(samaksa par stundu tiek aprēķināta ar noapaļošanu uz augšu līdz pilnai stundai) 

  12,00
1.3. Maksa par vienreizējas autotransporta iebraukšanas caurlaides nozaudēšanu      12,00

Visu informāciju par autotransporta iebraukšanu no Alojas ielas un novietošanu Dzemdību nama teritorijā skatiet Maksas pakalpojumu cenrāža sadaļā Nr.7 "Autotransporta caurlaides"217.52 KB

Klientu autostāvvietas izvietjums Rīgas Dzemdību nama iekšpagalma teritorijā: