Aktuālā informāciju par vakcināciju pret Covid-19 un ierobežojumiem saistībā ar Covid-19 Dzemdību namā

VAKCINĀCIJA

Vakcīnai pret Covid-19 piesakieties mājaslapā www.manavakcina.lv vai pa tālruni 8989. Reģistrējoties portālā manavakcina.lv,  ir iespēja norādīt Rīgas Dzemdību namu kā vēlamo vakcīnas saņemšanas vietu.

Lai iegūtu informāciju par revakcināciju vai atteiktos no pieraksta vakcinācijai Rīgas Dzemdību namā, lūdzam zvanīt pa tālruni +371 26684406 (darba dienās, darba laikā)

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA GRŪTNIECĒM PAR VAKCINĒŠANOS PRET COVID-19

Kas par vakcināciju jāzina grūtniecēm un sievietēm, kuras zīda bērnu?116.89 KB

 

INFORMĀCIJA PAR DIGITĀLAJIEM COVID-19 SERTIFIKĀTIEM

https://www.vmnvd.gov.lv/lv/jautajumi-un-atbildes-1

 

INFORMĀCIJA PAR VAKCĪNĀM PRET COVID-19 UN VAKCINĀCIJAS PROCESU:

Zāļu valsts aģentūras sagatavota informācija par vakcīnām pret Covid-19104.12 KB

Atbildes uz biežāk uzdotiem jautājumiem

 

COVID-19 PANDĒMIJAS LAIKA IEROBEŽOJUMI RĪGAS DZEMDĪBU NAMĀ

PACIENTU APMEKLĒJUMI DZEMDĪBU NAMĀ NAV ATĻAUTI!

  • DZEMDĪBAS, UZTURĒŠANĀS PĒCDZEMDĪBU ISTABĀS:

Dalība dzemdībās un uzturēšanās kopā ar māmiņu ģimenes palātās atļauta tikai pavadošām personām ar sadarbspējīgu Covid sertifikātu un negatīvu Covid-19 eksprestesta rezultātu (testu bez maksas gan pacientēm, gan pavadošajām personām veicam uz vietas, Uzņemšanas nodaļā).

Ja pacientei ar sadarbspējīgu sertifikātu ir augšējo elpceļu saslimšanas simptomi, papildus tiek veikts arī SARS-CoV-2 RNS tests (bez maksas).

Uzturoties Dzemdību namā, pavadošai personai jāievēro droši distancēšanās principi un koplietošanas telpās un saskarsmē ar personālu pastāvīgi un pareizi jānēsā respirators vai medicīniskā sejas maska.

Personām, kuras ir pārslimojušas Covid-19 infekciju, nav nepieciešams veikt testēšanu uz Covid-19 infekciju līdz 6 nedēļām pēc sadarbspējīga pārslimošanas sertifikāta izdošanas.

Neatliekamas hospitalizācijas gadījumā pacientēm bez sadarbspējīga Covid sertifikāta tiek ņemts gan antigēna eksprestests, gan SAR-CoV-2 tests deguna un rīkles iztriepē.

Pie pacientēm, kuras izmitinātas kopējās palātās,  pavadošās personas (ar vai bez Covid-19 sertifikāta) uzturēties nedrīkst.

  • AMBULATORISKĀS VIZĪTES​:

Uz visām Ambulatoriskām vizītēm, uzrādot sadarbspējīgu sertifikātu, pacienti var pavadīt viena pilngadīga, pacientei tuva persona.