11. septembrī plkst. 11:00 atskaitīsimies par paveikto Rīgas Dzemdību namā 2023. gada pirmajā pusgadā

11.09.2023 PDF

Ikvienu interesentu aicinām pievienoties Zoom platformai, kurā valdes priekšsēdētāja Santa Markova stāstīs par paveikto pirmajā pusgadā, īstenojot uz pacientu vērstu un ģimeni iesaistošu aprūpes modeli.

https://ej.uz/zoom_RDN_11092023 , Passcode: 078677, Meeting ID: 885 8395 2558

Arvien biežāk atsauksmes par pakalpojumu izsaka tēvi, kā arī vērtējot sniegtos pakalpojumus, uzmanība tiek pievērsta personāla attieksmei pret partneri vai pakalpojuma atbilstība partnera gaidām.

Saņemtās atsauksmes apliecina ģimeni iesaistoša aprūpes modeļa ieviešanas aktualitāti:

"Labdien! Vēlos izteikt vislielāko pateicību un cieņu visam Rīgas Dzemdību nama kolektīvam, kas mūs silti uzņēma un palīdzēja nākt pasaulē mūsu meitiņai. Uzskatu, ka visa DzN personāla attieksme un profesionalitāte ir ļoti augstā līmenī. Par mums rūpējās gan pirms dzemdību aktīvās fāzes, gan arī pēc. Personāls ir iejūtīgs, laipns un saprotošs. Visiem, kas vēlās laist pasaulē bērnu pie profesionāļiem, vēlos ieteikt Rīgas Dzemdību Namu! Paldies Jums!" Ar cieņu, Pēteris, 24.03.2023.

"Lielu pateicību vēlos izteikt visam Rīgas Dzemdību nama personālam par uzmanību, laipnību un profesionalitāti. Īpašs paldies ārstam Jurim Beļevičam un vecmātei Danielai Galdiņai, kuri ar lielu rūpību, pacietību un uzmanību, soli pa solim veda mani ar ģimeni cauri dzemdībām līdz satikāmies ar mūsu dēlu. Paldies par pozitīvo pieredzi!" Sandra, 24.06.2023.

"Kopā ar vīru vēlamies pateikt lielu paldies vecmātei Lindai Gudrei par hendlinga nodarbību. Ļoti profesionāli novadīja, iesaistot publiku, it īpaši tēvus. Bija iespēja pašiem izmēģināt darboties un vecmāte atbildēja uz visiem jautājumiem. Pēc nodarbības jutāmies ļoti pacilāti un iedvesmoti." Anna, 21.07.2023.