Dzemdību nama komandai – 7.vieta Latvijas Medicīnas darbinieku veselības dienās

07.08.2014 PDF

Par spīti nevaldāmajai tveicei, pagājušajā nedēļas nogalē, no 1. līdz 3. augustam, Rīgas Dzemdību nama komanda piedalījās un ieguva augsto 7. vietu 36 komandu konkurencē 16. Latvijas Medicīnas darbinieku veselības dienās.

 

Mūsu komanda „Demogrāfiskais šūpulītis” ik gadu ar veselīgu devu azarta un sacensības gara piedalās sporta spēlēs, jūt līdzi savējiem, bauda dabu un priecājas par citu komandu sasniegumiem – arī šogad kopīgi sakām lielu „paldies” gan spēļu rīkotājiem, gan saviem kolēģiem par piedalīšanos!

 

RDN komandai „Demogrāfiskais šūpulītis” vislabāk veicās dāmu un kungu virves vilkšanā, kā arī vairākos individuālajos sporta veidos, tai skaitā makšķerēšanā, kur tika izcīnītas gan godalgas, gan vietas pirmajā desmitniekā.

 

RDN darbinieki mērojās spēkiem arī volejbolā, dāmu futbolā, triatlonā, dažādās veiklības stafetēs un tradicionālajā zolītes turnīrā.

Par spīti nevaldāmajai tveicei, pagājušajā nedēļas nogalē, no 1. līdz 3. augustam, Rīgas Dzemdību nama komanda piedalījās un ieguva augsto 7. vietu 36 komandu konkurencē 16. Latvijas Medicīnas darbinieku veselības dienās.

 

Mūsu komanda „Demogrāfiskais šūpulītis” ik gadu ar veselīgu devu azarta un sacensības gara piedalās sporta spēlēs, jūt līdzi savējiem, bauda dabu un priecājas par citu komandu sasniegumiem – arī šogad kopīgi sakām lielu „paldies” gan spēļu rīkotājiem, gan saviem kolēģiem par piedalīšanos!

 

RDN komandai „Demogrāfiskais šūpulītis” vislabāk veicās dāmu un kungu virves vilkšanā, kā arī vairākos individuālajos sporta veidos, tai skaitā makšķerēšanā, kur tika izcīnītas gan godalgas, gan vietas pirmajā desmitniekā.

 

RDN darbinieki mērojās spēkiem arī volejbolā, dāmu futbolā, triatlonā, dažādās veiklības stafetēs un tradicionālajā zolītes turnīrā.