Dzemdību nams ieguvis augstāko – zelta līmeni Sabiedrības integrācijas fonda organizētajā darba devēju izvērtējumā par dažādības vadību uzņēmumā

01.12.2023 PDF

Sabiedrības Integrācijas fonda īstenotajā darba devēju iedvesmas pasākumā "Dažādībā ir spēks”, kas norisinājās vakar, 30. novembrī VEF kamerzālē “Spīdola”, tika pasniegti Dažādības novērtējuma apbalvojumi, godinot dažādībai atvērtākos darba devējus Latvijā.

Līdz ar Dzemdību namu zelta līmeni sasnieguši vēl VAS “Valsts nekustamie īpašumi” un AS “Swedbank Latvia”. Kopumā Sabiedrības integrācijas fonda iniciētajā darba devēju kustībā “Dažādībā ir spēks” ir iesaistījušies 148 darba devēji.

Dzemdību nama valdes priekšsēdētāja Santa Markova par iegūto balvu sacīja: “Saņemtais augstais novērtējums apliecina  mūsu iekļaušanas un dažādības vadības politikas atbilstību labas prakses un pārvaldības principiem. Kā mūsdienīgs, atvērts, sociāli atbildīgs un vērtībās balstīts uzņēmums savos attīstības mērķos un  ikdienas darbībā mēs cenšamies integrēt visas būtiskākās dažādības vadības dimensijas – darbinieku dažādību, darba vides dažādību un, protams, mūsu pacientu un klientu dažādību.

Mūsu definētā misija ir sniegt katram bērniņam pēc iespējas drošāko un labāko dzīves sākumu, cieņpilni respektējot  ikvienas ģimenes dažādās vajadzības un vēlmes. Tāpat mums ir svarīgi veidot un uzturēt vidi, kurā katrs mūsu darbinieks jūtas novērtēts un piederīgs, un kurā katrs klients labprāt atgriežas atkārtoti."

Foto: Reinis Oliņš