Rīgas Dome sveikusi galvaspilsētas labākos sociālās un veselības aprūpes nozares darbiniekus. Lielā gada balva pasniegta Dzemdību nama valdes priekšsēdētājai Santai Markovai

16.12.2022 PDF

Ārstei ginekoloģei, dzemdību speciālistei, Rīgas Dzemdību nama valdes priekšsēdētājai Santai Markovai gada balva veselības aprūpes nozarē piešķirta par atbildīgu, godprātīgu darbu un sekmīgu iestādes darba nodrošināšanu Covid epidēmijas apstākļos, kā arī personisku iniciatīvu, organizējot palīdzības sūtījumu uz Ukrainu un veicinot ukraiņu kolēģu integrēšanu kolektīvā.

Nominācijā “Jaunā cerība” balvu ieguvis vēl viens Rīgas Dzemdību nama darbinieks - Dzemdību centra neonatologs Oleksandr Tiebierdieiev, kurš ne tikai izrādījis iniciatīvu pēc iespējas ātrāk apgūt Dzemdību namā pielietotās tehnoloģijas un ārstniecības metodes, bet arī aktīvi apgūst latviešu valodu un  iesaistās kolektīva sabiedriskajā dzīvē.

Konkursu „Gada balvas sociālajā nozarē “ organizē Rīgas domes Labklājības departaments, lai apzinātu un godinātu sociālās un veselības aprūpes nozares darbiniekus pašvaldības iestādēs; konkurss notiek astoto gadu.

Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētājs Viesturs Kleinbergs, “SIA “Rīgas Dzemdību nams” valdes priekšsēdētāja Santa Markova, Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis, Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra direktors Kaspars Jasinkevičs un Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte

Valdes priekšsēdētāja Santa Markova un neonatologs Oleksandrs Teberdejevs