Atsauksmes

Būsim pateicīgi saņemt atsauksmes par mūsu darbu!

Varat atstāt īsu atsauksmi vai arī aizpildīt klientu apmierinātības anketu, kas aizņems aptuveni 10 minūtes.

 

Iesniegt atsauksmi

Nosūtīt

Iesniegtās atsauksmes

25.07.2024
Kristine
Labdien,meitenes,kas joprojām šaubās par to vai RDZN ir īstā vieta,kur laist pasaulē savu bērniņu.Neklausaties sliktajās atsauksmēs,te strādā meitenes,sievietes sava darba profesionāļi!Ilgi nevarēju izlemt par labu RDZN,konveijers utt…Bet esmu priecīga,ka mana meitiņa nāca pasaulē tieši te!VISI darbinieki sākot no uzņemšanas bija iejūtīgi un pretimnākoši!Paldies sanitārei(vai apkopējai),kas mani pēdējā dienā samīļoja kad raudāju koridorā,tāpēc,ka bērniņš raudāja pēc Tuberkozes potes😊
24.07.2024
Anastasija
Liels paldies gribas izteikt vecmātei Ievai Jančevskai!
2407 11:00 atbraucu, bet 12:20 jau turēju bērnu rokās. Trūkst vārdu, lai izteikt pateicību par viņas ieguldītu darbu un atbalstu, jo vīrs nepaspēja atbraukt, bet pateicoties viņai nesajūtu atbalsta trūkumu.
23.07.2024
Jūlija Šita
Labdien!es vēlos pateikt visvissirsnīgāku paldies vecmātei Baibai Koknevičai par to ka palīdzēja piedzimt Elizabetei 07.07. Baiba ienāca dzemdību palātā kā saules stariņš,es uzreiz sapratu ka esam labās rokās!tik iejūtīgi un skaidriem vārdiem paskaidrojot kas ir jādara un kādām sajūtām jābūt! Parūpējās gan par māmiņu,gan mazo Elizabeti. Liels paldies no visas mūsu ģimenes! Sūtam sveicienus:)
23.07.2024
Santa
Vēlējāmies no visas sirds pateikties vecmātei Baibai Koknevičai, dakterēm Oļesjai Zeļenovai un Annai Miskovai par to, ka bija mums klāt meitiņu sagaidot. Esam neizsakāmi pateicīgi par Jūsu izdarīto darbiņu, rūpēm, atbalstu un tik ļoti sirdssilto attieksmi.
Paldies arī 3.stāva kolektīvam par aprūpi un palīdzību pēc dzemdībām.

Lielā pateicībā,
Santa, Valters un mazulīte Lauma
12.07.2024
Lolita Kanča
Ļoti jauka, atsaucīga māsiņa Katrīna Lange, kura ar rūpību atbildēja uz visiem jautājumiem. Šai psiholoģiski smagajā posmā slimnīcā ne mirkli nejutos pamesta novārtā.
Guna Bārtule ģinekologe profesionāli spēj pielāgoties katras sievietes anatomijai veicot izmeklējumus nesāpīgi un iejūtīgi. Nesteidzīgi paskaidro visu svarīgo. Anestezeologs Normunds Aišpurs ieradās ātri un spēja uz mirkli novērst domas no spinālās anestēzijas bailes cilvēcīgi aprunājoties.
Vecmāte Lolita Stabulniece stingra, bet profesionāli un operatīvi noreagē uz visām situācijām. Instrukcijas dod skaļi un skaidri, kas ir ļoti palīdzoši izspiešanas fāzē. Liels paldies Dzemdību nama visam personālam, par cilvēcību un profesionalitāti, abas šīs lietas ir neatsveramas!
10.07.2024
Kristīne Jaunzeme
Paldies lieliskajai Rīgas Dzemdību nama komandai par skaisto mūsu bērna piedzimšanas pieredzi. Īpaši lielu paldies vēlamies teikt vecmātei Elīnai Kronbergai un ārstei Dr. Nataļjai Avramenko - Vasiļjevai, kas vadīja mūsu meitiņas piedzimšanas ceļojumu. Vecmāte Elīna Kronberga visā dzemdību procesā radīja drošu vidi un komandas gaisotni, kurā kopā darbojāmies. Kad vajadzēja, iedrošināja un motivēja, informēja par procesu, deva skaidras un saprotamas norādes, ātri reaģēja, iesaistīja ārsti un anesteziologus. Visā dzemdību laikā piedzīvoju ļoti ieinteresētu, iejūtīgu un pretīmnākošu attieksmi. Tieši vecmātes Elīnas Kronbergas profesionalitāte kopā ar cilvēcīgumu padarīja mūsu ģimenes pirmā bērniņa piedzimšanas pieredzi tik īpašu - spēcinošu un pozitīvi transformējošu. Līdzīgi arī varam teikt tikai labākos vārdus par ārsti Dr. Nataļju Avramenko - Vasiļjevu, kas sniedza nepieciešamos skaidrojumus, iedrošināja, informēja pirms veica kādas darbības, deva skaidras norādes, bija atbalstoša un nosvērti vadīja procesu, visā iesaistot vecākus. Sirsnīgs paldies par jūsu darbu, profesionalitāti un attieksmi! Dārta, Kristīne un Edgars
01.07.2024
Zane
Paldies vecmātei Guntai Laveniecei par izcilu, profesionālu un ļoti pretimnākošu attieksmi sagaidot mūsu meitiņu pasaulē 28.06.2024.
Pateicoties Guntas darbam, manas trešās dzemdības noritēja mierā, harmonijā un klusumā :)
Paldies visam Dzemdību nama personālam - anesteziologam, māsiņai, dežūrārstiem, apkalpojošajam personālam 6.un 7.stāvā 28.-30.06. Jūs esat ne tikai savas jomas profesionāļi, bet arī ļoti jauki un pozitīvi cilvēki!

Paldies visam Dzemdību namam par sadarbību mūsu ģimenes trīs bērnu sagaidīšanā un aprūpē! Šī viennozīmīgi ir īstā vieta, kur satikties ar mazuli! Paldies visiem dakteriem un apkalpojošajam personālam! Lai jums daudz skaistu satikšanos, stipra veselība un nerimstošs dzīvesprieks!
05.06.2024
Dana
Gribu pateikt lielu paldies vecmātei Lindai Samohvalovoi. Ļoti sirsnīga un forša vecmāte kas var atrast pieeju jebkuram pacientam! Viņai ir zelta sirds un zelta rokas, ar viņu bija ļoti mierīgi dzemdēt. Mīļš paldies par jūsu darbu!
01.06.2024
Inese
Vēlos ļoti pateikties dakterei Annai Miskovai par labu rekomendāciju veikt plānotu ķeizargrieizenu un brīnišķigi vadītām asistēta ķeizargrieziena dzemdībām.
Paldies vecmātei Brigitai Grīnbaumai, kura ieguldījusi daudz papildus laika un sniegusi īpašu uzmanību gan manā pirmsdzemdību, gan pēcdzemdību aprūpē. Viņas sirsnīgā, personiskā un rupju pilnā attieksme ir padarījusi manas meitas nākšanu pasaulē un pirmās dzīves nedēļas vēl skaistākas un mierpilnākas. Tiešām novērtēju visu viņas papildus ieguldīto laiku!
Kā arī īpašu paldies gribu pateikt dakterei Linai Gromai, kura bija ne tikai ļoti profesionāla, pacietīga un iejūtīga veicot savus tiešos anesteziologa pienākumus - ļoti novērtēju, ka pirms anestēzijas procedūru uzsākšanas mierīgos apstākļos man izskaidroja visu procesu un arī vēlāk par katru darbību brīdināja un aprakstīja notiekošo - tas sniedza mieru un palīdzēja uzticēties. Daktere Groma arī operācijas laikā pamanīja manu satraukumu, kas nebija saistīts ar viņas darba pienākumiem, un sniedza man emocionālu atbalstu, paskaidrojot notiekošo; viņas klātbūtne padarīja manas meitas dzemdības vēl patīkamākas!
30.05.2024
Sindija
Vissirsnīgākais paldies vecmātei Ilzei Veismanei, kura 14.05.2024 palīdzēja pasaulē nākt manam dēliņam. Jūs esat īsts eņģelis un esat īstajā vietā! Manas dzemdības bija harmoniskas un tikai ar labākajām emocijām pateicoties Ilzei.

Paldies arī visam pārējam personālam - it īpaši anasteziologam, kura vārdu diemžēl nepiefiksēju . Viņš spēja mani uzjautrināt starp mežonīgām sāpēm un bija ļoti iejūtīgs .

Nevaru pateikt NEVIENU sliktu vārdu! Viss personāls bija profesionāls , iejūtīgs . Es jutos aprūpēta un apčubināta līdz pat izrakstīšanās brīdim.

No sirds iesaku Rīgas dzemdību namu!

Ps. Šī ir mana otrā pieredze Rdzn un arī pirmajā reizē viss bija perfekti!
28.05.2024
Signe
Vēlētos izteikt vislielāko pateicību vecmātei Vijai Bathenai-Krastiņai, kas palīdzēja nākt pasaulē nu jau abiem maniem bērniņiem.
Pirmajās dzemdībās 4 gadus atpakaļ, diemžēl, bija negaidīti sarežģījumi, taču, pateicoties Vijas profesionalitātei un ātrajai reakcijai, gan meitiņai, gan man viss galu galā bija kārtībā. Nu jau 4 gadus vēlāk abas tikāmies atkal uz manām otrajām dzemdībām. Ņemot vērā pirmo dzemdību pieredzi, protams, kaut kādā ziņā biju mazliet nobijusies ko līdzīgu piedzīvot atkal, tāpēc zināju ka šajā notikumā vēlos sev blakus vecmāti, kurai 100% uzticos. Burtiski 3 dienas atpakaļ pasaulē nāca mans dēliņš - gandrīz vai vecmātes dzimšanas dienā. Tā bija pilnīgi cita dzemdību pieredze, kam spēju iet cauri pilnīgā mierā, redzot un jūtot to, cik ļoti mierīgi, pārliecinoši un atbalstoši darbojas Vija - jutos droša, ka ar mums viss būs labi, un tā arī bija. Šoreiz ieguvu pilnīgi citu dzemdību pieredzi - spēcinošu un vecāku lomai iedrošinošu.
Ir cilvēki, kas dara tādu darbu, kur ar "paldies" vienmēr liksies par maz, taču gribu teikt vislielāko un sirsnīgāko PALDIES!
27.05.2024
Klinta
Mūsu meitiņa piedzima šī gada 6. aprīlī. Vēlos teikt sirsnīgu paldies visam Rīgas Dzemdību nama personālam - visi satiktie speciālisti (sākot ar māsiņām, kas palīdzēja aiznest somas, pienesa ēdienu vai mīļi mūs kā cālīšus veda uz kādu izmeklējumu telpām un beidzot ar visiem satiktajiem ārstiem) bija ar cilvēcīgu un sirsnīgu attieksmi, visu laiku jutos apčubināta un drošībā. Paldies ikvienam no personāla, ko sastapu! Īpašs paldies vecmātei Lindai Samohvalovai par sirsnību un profesionalitāti, kas pirmo dzemdību pieredzi padarīja tik patīkamu, labāku vecmāti mēs nebūtu varējuši vēlēties! Principā viss notika kā “pēc grāmatas” - vienmēr tika izskaidrots kas tiek darīts un kādēļ, tika uzklausītas visas mūsu vēlmes un visu laiku jutāmies iesaistīti procesā un sapratām, kas notiek, apzinoties, ka ja rastos kādi sarežģījumi un būtu jārīkojas ātri, tad visticamāk skaidrojošā daļa izpaliktu (par to mūs brīdināja un mums galīgi nebija iebildumu, pilnībā uzticējāmies personālam). Jau sākotnēji mums tika uzjautāts vai vēlēsimies epidurālo atsāpināšanu un ar pilnīgu sapratni tika pieņemta mūsu vēlme mēģināt bez, kaut arī dzemdību beigu posmā tomēr izlēmām par labu epidurālajai, jo ilgstoši nebija progress, bet esmu laimīga par šo lēmumu, ko iecietīgi ļāva pieņemt mums pašiem neko nevienā brīdī neuzspiežot. Mazulītis pēc piedzimšanas tika uzlikts uz krūtīm, nabassaitei tika ļauts izpulsēt, tēvam bija iespēja to pārgriezt, bija burvīgs 2h āda-āda kontakts un krūts zīšana, tikai tad sekoja ārsta pārbaude. Neviens mazulīti zem krāna nelika un atstāja uz ādas verniksa ziedi, lai tā varētu uzsūkties. Dzemdību zāle bija kolosāla - bija dažādas bumbas, duša, pufs, āķis griestos ar audumu, kurā pakarāties. Ēdināšana bija ļoti kvalitatīva un ģimenes numuriņš arī super. Un tā varētu turpināt. Nu viss bija ļoti augstā līmenī! Paldies mīļš!
24.05.2024
Jeļena
Mēs vēlamies izteikt savu visdziļāko pateicību vecmātei Lolitai Stabulniecei par mūsu nevainojamo dzemdību pieredzi.
Lolitas delikātā, sirsnīgā pieeja apvienojumā ar humoru un pārliecību padarīja šo īpašo brīdi vēl neaizmirstamāku. Bija viegli uzticēties viņai un sekot viņas norādījumiem.

Neviens mirklis nebija tāds, kurā jutāmies atstāti vai nesadzirdēti. Nevienu reizi netika izteikti nosodījumi vai aizrādījumi – visas mūsu vēlmes un jautājumi tika uzklausīti un atrisināti vislabākā veidā. Lolita visu laiku bija klāt ar savu atbalstu un profesionālismu.
Viņa spēja sniegt vislabākos risinājumus un padomus, kas palīdzēja mums justies komfortabli un droši.

Mēs vienmēr būsim pateicīgi Lolitai par šo dzemdību pieredzi un mūsu veselīgā bērniņa nākšanu pasaulē. Viņa ir īsts profesionālis un cilvēks ar lielu sirdi.
20.05.2024
Marta
Sirsnīgākais paldies vecmātei Ivetai Smilgai un asistentei Elzai, kas palīdzēja nākt pasaulē Terēzei. Abi ar vīru bijām absolūtā sajūsmā par attieksmi, profesionalitāti un cilvēcību.

Paldies arī visam Dzemdību nama personālam, kas atbalstīja uzņemšanā un pēcdzemdību periodā - visi laipni un ieinteresēti!
20.05.2024
Ieva
Sirsnīgs paldies vecmātei Baibai Koknevičai par skaistu manu pirmo dzemdību pieredzi. Ar Baibas uzmundrinājumu un iedrošināšanu, tajā pašā laikā profesionalitāti un pieredzi, manas dzemdības un satikšanās ar dēliņu izvērtās neatkārtojamā pieredzē. Lielisks cilvēks, kurš no sirds dara savu darbu. Vēl īpašs, sirsnīgs paldies neonatoloģei Ilonai Gulbei par dēliņa izārstēšanu, jauko un saprotošo attieksmi uztrauktajiem vecākiem un sniegtajām izsmeļošajām atbildēm. Ļoti novērtēju arī bērnu aprūpes māsiņu nenogurstošo darbu jaundzimušo bērniņu labā un palīdzot jaunajiem vecākiem tikt galā ar daudziem praktiskiem jautājumiem. Paldies par šo pozitīvo pieredzi!
19.05.2024
Samanta
Vēlējos izteikt vislielāko pateicību un teikt labus vārdus par vecmàti Elīnu Kronbergu. Viņa manas dzemdības padarīja ļoti īpašas un skaistas! ❤️
18.05.2024
Baiba
Vislielākais paldies vislabākajai vecmātei Līgai Priede par visu. Par būšanu klāt,atbalstu,sapratni, intuīciju par to,kas jādara,lai dzemdības būtu laba piereze. Grūta,protams,bet laba un psiholoģiski netraumatiska.
Vislielakais paldies arī ārstei Inesei Gračovai par līdzdalību,atbalstu un augsti profesionālu rīcību.
Visu dzemdību laiku jutos sadzirdēta un drošībā!Paldies par rūpēm un ieguldīto darbu!
15.05.2024
Ginta
Ļoti jauka attieksme , vecmāte Dagnija Štrausa super vecmāte , pieņēma mūsu meitiņai dzemdības , tik superīga ,atbraucot uz dzemdībām , tik juka , mīla , trūkst vārdu superīga vecmāte ….:)
18.04.2024
Anna G
Vislielākā pateicība vecmātei Margaritai Glazai par tik silto, iejūtīgo, uzmundrinošo attieksmi dzemdībās! Daktere bija fantastiska! Līgumu neslēdzām, bet bija sajūta, ka līgums ar šo vecmāti ir noslēgts - tik profesionāla, tik ārkārtīgi laipna! Esmu no sirds pateicīga, ka ir šādi ārsti, kas atbalsta sievietes tik nozīmīgā dzīves brīdī. Ar dakteri Glazu es jutos drošībā, jutu, ka man viss izdodas un izdosies! Paldies par mieru un gaišumu! Milzīgs paldies!
15.04.2024
Sofija
Vēlos izteikt bezgalīgu paldies par tik tiešām pasakainu pieredzi. Sākot ar uzņemšanu uzraudzībā eņģeļu rokās uz uzskaiti un beidzot ar izrakstīšanu ar vārdiem “Gaidām jūs atkal”.
Šīs bija manas pirmās mazuļa gaidības un kā jau katrai sievietei - satraukuma pilnas. Bet uz maniem jautājumiem un satraukumiem vienmēr tika atbildēts un es tik tiešām jutos drošībā Agitas Lejniece uzraudzībā līdz gandrīz pēdējam brīdim. Meitiņa pieteicās agrāk nekā paredzēts un skriešus vienos naktī devāmies uz uzņemšanu, abi ar tēti sabijušies un panikā par to ka ūdeņi nogājuši. Mūs uzņēma mierīgi kas nomierināja arī mūs pašus. Piektajā stāvā mūs sirsnīgi sagaidīja pirmsdzemdību nodaļā un rīta pusē pēc maiņas tiku pie nedalītas uzmanības no visām māsiņām, vecmātēm un ārstēs. Visas jaunas un ļoti sirsnīgas, īpaši atmiņā palika viena ar pīrsingu degunā un skaistu smaidu, kas pieskatīja mani pēdējo toņu klausīšanās laikā, runāja ar mani un centās novērst manu uzmanību no sāpēm - vārdiņu neatceros, bet mīļš paldies par to!
Tālāk jau tikām uzvesti uz septītajām debesīm. Tur mūs sagaidīja Dina Koroļkova ar savu asistenti , arī Dina! Izmantoju epidurālo un anestezioloģe bija uzdevumu augstumos, visu ātri un bezsāpīgi izdarīja. Vecmāte Dina sākumā likās biedējoša jo bija stingra, bet beigās tas viss izvērtās tik vienkāršā un drošā vidē kur sagaidīt meitiņu! Zināja ko dara, un tiešā vārda nozīmē pielika pirkstu pie tā lai meitiņa nāktu pasaulē bez starpgadījumiem. Protams, process patīkams nebija, bet abas Dinas mācēja motivēt, tāds saderīgs tandēms - Vecmāte stingra un uzstājīga ar asistenti kura nepārtraukti motivēja ar uzslavu. Labais un sliktais policists. Bet no tā nevajag baidīties! Tas ir labākais ko grūtniece var pieredzēt - to, ka viņu māk atsaukt. Galvenais ir klausīt! Es labprāt gribētu nokļūt šo pašu profesionāļu rokās nākamreiz. Arī pie ārstes, kas parūpējās šuvēm.
Pēcdzemdību aprūpes komanda arī ir lieliska! Protams, ka jaunajiem vecākiem ir daudz jautājumu. Un uz mūsu jautājumiem tika arī atbildēts! Paldies!
Tā vien liekas, ka visi pasaules enģeļi stāvēja mums ar tēti blakus! Un daži no tiem ģērbjas mediķu halātos :)
Tiešām sirsnīgs paldies ikkatrai par mīlestību pret darbu un rūpi par nākamo paaudzi. Lai viss izdodas!
09.04.2024
Daiga
Sirsnīgs paldies un pateicība visai Dzemdību nama komandai-Jūs esat lieliski un katrai ģimenei ļaujat justies tik īpaši un gaidīti!
Paldies Uzņemšanas nodaļai, kur 31.03.2024. pavisam agrā Lieldienu rīta stundā mūs sagaidīja sirsnīga un smaidīga vecmāte, paldies jaukajai vecmātei Ivetai Paņinai Dzemdību nodaļā, paldies operāciju bloka komandai un anesteziologam, kurš ar uzmundrinājumu un vienkāršu sarunu ļauj piemirst satraukumu.
Mīļš paldies jaukajām 3.stāva bērnu māsiņām un vecmātēm, dr. Miltiņai, dr. I.Gulbei.
Īpašs paldies dr.L.Korņejevai! Priecājos, ka pirms vairākiem gadiem dzirdēju interviju ar dr. un zināju, ka uzmeklēšu tieši viņu, ja izlemsim par vēl vienu mazuli ģimenē.
Bet vislielākais Paldies mūsu dr.Lindai Grīnbergai,! Dr. atbalsts, sirsnība, profesionalitāte, un reizē arī cilvēciskums deva drošības sajūtu un pārliecību visu gaidību laiku un arī satikšanās dienu ar mazulīti nevarētu iedomāties bez dr. Grīnbergas klātesamības. Paldies! :)
03.04.2024
Elīna Blumberga
No sirds sakām lielu lielu paldies fantastiskajai Dzemdību nama komandai,gan no 3.stāva,gan 6. Gan 7.stāva . Paldies Jums par augsto profisonalitāti,par cilvēciskumu par rūpēm par kopīgiem smiekliem,par iedrošinājumu,par atbalstu.
Īpaši liels paldies superīgākajai vecmātei Līgai Priedei- zelta rokas un sirds. 💞💞💞
Un dakterei Santai Markovai un Inesei Groč̣ovai,ka bijāt kopā ar mums mūsu tik ļoto nozīmīgajā brīdī.
Līdz nàkamajai reizei💜
31.03.2024
Antra
Vēlos izteikt milzu pateicību pilnīgi visam dzemdību nama personālam par lielisko attieksmi visas uzturēšanās laikā.
Un atsevišķs paldies vecmātei Ievai Jančevskai un viņas asistentei Dinai. Šī bija burvīga dzemdību pieredze! No visas sirds paldies.
30.03.2024
Justīne
Vislielākā pateicība visam Rīgas Dzemdību nama kolektīvam, kas palīdzēja mums satikties ar dēliņu 22.03.2024. Vecmāte Brigita Grīnbauma ir sirds cilvēks, kura noteikti atrodas īstajā vietā. Brigita bija brīnišķīga! Paldies arī dakterei Marijai Holodovai par visu, ko izdarīja mūsu abu labā, lai mēs būtu sveiki un veseli. Dzemdību namā pavadījām sešas dienas, un visi satiktie mediķi, māsas, vecmātes un pārējais personāls bija ļoti atsaucīgi, ieinteresēti, pretimnākoši, laipni un sirsnīgi. Atkārtošos - vislielākā pateicība!
19.03.2024
Anna
Хотела сказать большое спасибо Анне Лизинской и Агнесе Стурмане!
Роды были в ноябре 2023, не самые легкие. профессионализм Агнесе и Анны и отношение на высшем уровне! Специалисты внимательно отслеживали и поддерживали течение родов, Агнесе очень аккуратно преподносила информацию про все будущие действия, чтобы не напугать маму.
Очень рада, что попала именно к Агнесе и Анне и выбор остановился на рижском роддоме, каждый раз, когда прохожу мимо с коляской - только тёплые воспоминания!
12.03.2024
Lāsma
Vēlos pateikties vecmātei Baibai Koknevičai. Tika saņemta nedalīta uzmanība un labāka pieeja visām situācijām dzemdību laikā. Baiba radīja pozitīvu dzemdību pieredze ar visu to ka dzemdību aktīva fāze ilga 8h. Cilvēks savā vietā un dara darbu ko mīl.😇
10.03.2024
Sallija Osmane
Labdien!
05.03.2024 sagaidīju savu trešo mazulīti pie Jums dzemdību namā!
Iebraucot dzemdību nama uzņemšanā 05.03.2024 ap plkst. 20:00 sajutos kā mājās! Uzņemšanas dāmas superīgas (atsaucīgas un strādāja ļoti ātri)! Žēl, ka nezinu viņu vārdus, lai uzslavētu, bet ceru, ka pēc datuma un laika Jūs noskaidrosiet!
Pēc tam jau sekoja ceļš no uzņemšanas līdz dzemdību zālei! Mani 7.stāvā sagaidīja gaitenī LABĀKĀ vecmāte PASAULĒ - Ilze Veismane!
Manas dzemdības bija kā sapnis, es nekad nebiju iedomājusies, ka dzemdēšu tā it kā būtu aizgājusi uz jogas nodarbību! Ilze ir sieviete DIMANTS ar zelta rokām! 🤍 Viņas miers un harmonija valdīja pār visu mūsu dzemdību zāli un mani!
Man vīrs bija aizmidzis mums blakus uz pufiņa, dzemdības bija tik harmoniskas un vieglas, ka vīrs pamodās tikai tajā brīdī, kad mazā princese jau bija piedzimusi! 🤍🌸
Ja reiz mūžā man būs jādzemdē, tad noteikti tikai un vienīgi Rīgas dzemdību namā un kopā ar vecmāti Ilzi Veismani!
Paldies, paldies, paldies! 🤍
08.03.2024
Elīne
Skaistā datumā 03.03.2024. mūsu ģimenei pievienojās jaunākais tās loceklis, savu ceļu sāka vēl tumsā, bet ieradās ar pirmajiem saules stariem. Vismilzīgāko paldies, ko pat vārdos nevar izteikt, gribam teikt mūsu fantastiskajai vecmātei Brigitai Grīnbaumai, kura palīdzēja mums mūsu Leonardu sagaidīt tieši tā kā bijām sapņojuši un vēl skaistāk. Brigita noteikti ir zelta cilvēks, kurš atrodas īstajā vietā, mums paveicās, ka viņa bija ar mums.
Liels paldies arī pārejām personālam, kas atlikušajā laikā par mums parūpējās un lika justies drošiem par sevi un maziņo.
05.03.2024
Agnese
Vēlamies izteikt vissirsnīgāko pateicīgu visam RDZN personālam. 23.februārī pasaulē nāca mūsu dēliņš Krišjānis. Ikviens no personāla rūpējās par mūsu labsajūtu un veselību, jutāmies brīnišķīgi aprūpēti. Īpašs paldies vecmātei Anastasijai Artai Kangerei, kura pieņēma dzemdības un sestā stāva burvīgajām vecmātēm. Arī pirmais mūsu bērniņš pasaulē nāca RDZN. Izvēloties vietu, kur sagaidīt otru, nemaz neapsvērām citus variantus, jo bijām pārliecināti, ka mūs sagaida tikpat profesionāls, iejūtīgs un sirsnīgs personāls❤️
26.02.2024
Laura
Vēlos izteikt lielu, jo lielu “PALDIES” Rdzn un katram iestādes darbiniekam par savu iegūldīto ikdienu, veicot svarīgāko un diemžēl valsts līmenī finansiāli ne līdz galam novērtēto mediku darbu!
RDzn ir dzimuši divi mani dēli un kā jau katras dzemdības- tās bija īpašas.
Vēlos no sirds izteikt neizmērāmu
PALDIES vecmātei BAIBAI KOKNEVIČAI par rūpēm, profesionalitāti, cilvēcīgumu, līdzjūtību, atbalstu, smaidu ko sañēmu kā grūtniece un jaunā māmmińa🙏🫶❣️
24.02.2024
Viktorija
Milzīgs paldies vecmātei Marinai Kovtunai un ārstam Olgai Khmarai Bahrintsevai, kas palīdzēja nākt pasaulē manam bērniņam, dzemdību laikā sniedzot atbalstu un komforta sajūtu, kas man tiešām bija ļoti svarīgi un palīdzēja, jo dzemdēju pirmo reizi. Viennozīmīgi varu teikt, ka man paveicās arī ar citu dzemdību namu speciālistu palīdzību, neonatoloģe Vanda Vīksna iemācīja pareizi un rūpīgi apieties ar jaundzimušo, uzmundrinot mani kā jauno māmiņu. Ļoti liels paldies arī visiem pārējiem dzemdību nama darbiniekiem par jauku uzņemšanu.
23.02.2024
Elīna
Vēlos pateikties brīnišķīgajai vecmātei Baibai Zelkai, kura 17.02.2024. palīdzēja sagaidīt ierodamies pasaulē mazo princesīti Letīciju. Attieksme, komunikācija un izdarītais darbs uz visiem 100%. Ļoti profesionāli un iejūtīgi, ar vīru esam ļoti apmierināti un priecīgi, ka tieši Baiba pieņēma dzemdības. Milzīgs paldies! ❤️
Tāpat vēlamies pateikties anesteziologam (diemžēl vārdu neatceros), kura sarunas un vieglā, pozitīvā attieksme atviegloja visu procesu. ☺️
21.02.2024
Anda
Milzīgi liels paldies 28.01.2024-29.01.2024 strādājošajam personālam, kas palīdzēja nākt pasaulē dēliņam Ričardam. Vislielākais paldies vecmātei KRISTĪNEI JEKŠEVICAI par sapratni, pacietību un motivējošu noskaņu, lai gan dzemdības nebija vieglas, bet viņa savu darbu darīja ar smaidu sejā.
Kā arī paldies personālam un ārstiem, kas līdz 2. Februārim aprūpēja, pieskatīja mūs, lai viss būtu kārtībā un varētu doties uz mājām! <3
21.02.2024
Milena
Хочу поблагодарить самого лучшего профессионала своего дела - Маргариту Глазу ! Спасибо огромное рижскому роддому за таких чутких профессионалов своего дела. Не хватит слов у всей нашей семьи чтобы описать ту благодарность которую мы испытываем! Благодарю за сына 💙 18.02.2024
15.02.2024
Lelde
Labdien.
Vēlos pateikt sirsnīgāko paldies Jūsu profesionālajiem ārstiem, personālam. Ar meitu satikāmies 18.janvāra pēcpusdienā. Ar brīnišķīgās vecmātes Marinas Kovtunas un ārstes Marijas Holodovas profesionālo, iejūtīgo un izcilo atbalstu! Kā arī ļoti novērtēju bērnu ārsta Tiebierdieieva profesionalitāti. Cilvēki īstajā vietā un dara savu darbu no sirds. Ļoti pozitīva un iedrošinoša pieredze. Paldies!
05.02.2024
Luīze
Vēlos pateikt paldies savai līguma vecmātei Ilutai Ozolai ar kuru kopā sagaidījām savu meitiņu 2023. gada 27. aprīlī. Iluta ir visnotaļ profesionāle ar lielo burtu! Kā arī liels paldies visai RDN komandai, mēs pie jums jutāmies ārkārtīgi labi!
05.02.2024
Ilze
Vēlos izteikt LIELU un patiesu PALDIES dr. LĪVAI ĶĪSEI par manas grutniecības veiksmīgu iznākumu. Dakterīte kā sargenģelis bija klāt visos kāpumos un kritumos grutniecībā un tikai pateicoties viņas intuīcijai un profesionalitātei 28. Janvārī mūsu ģimenē ienāca Gabriels-brālītis Robertam,kuru 2022.ajā gadā arī nenoguratoši pieskatija dakterīte.
Vēl vēlos izteikt PALDIES vecmātei MARGARITAI GLAZAI,pateicoties kurai manas otrās dzemdības noritēja ātri,pārliecinoši un ar smaidu sejā. Novēlu ikvienam tikties ar šo Vecmāti mazuļa dzimšanas dienā. Var redzēt,ka šis ir viņas sirdsdarbs un viņai tas 101% padodas.
Un protams visam dzemdību nama kolektīvam PALDIES,PALDIES,PALDIES...
29.01.2024
Liene
Pateicība dr. Agnesei Stūrmanei, ka, neraugoties uz sarežģījumiem, dēliņš varēja nākt sveiks un vesels ar ķeizargrieziena palīdzību šajā pasaulē 16.11.2023. Brīnišķīga ārste, kura savā darbā īsteno augstu profesionalitāti un tajā pašā laikā patiesu sirsnību un cilvēcību.
Pateicība arī jaukajām vecmātēm - Ivetai Smilgai un Dagnijai Štrausai par rūpēm un atbalstu. Esam gandarīti par pieredzi RDzN. Un par humora devu atvadoties - "Nāciet vēl!"

29.01.2024
Ilona
Mīļš paldies Rīgas dzemdību nama komandai, kura darbojās 12.12.2023, plkst.21.54, augsti profesionāļi savā jomā, tas ir anestezilogam, vecmātei Annai Lizinskai, ārstēm Lienei Dreimanei, Zanei Tomsonei, bērnu ārstei Daigai Kviļūnai, kā arī īpašs paldies vecmātei Dagnijai Štrausai, kura var redzēt, ka savus pienākumus veic ar sirdi un dvēseli. Mīļu paldies Rīgas Dzemdību nama komandai izsaka Ilona.
28.01.2024
Maija
Sirsnīgs paldies vecmātei Marinai Kovtunai 🌹par izrādītajām rūpēm un atbalstu pieņemot šajā pasaulītē mūsu mazo brīnumiņu, kas piedzima 23.01.24. plkst. 04:10.
Vēlos pateikties arī visam Rdn kolektīvam par fantastisko attieksmi, uzņemšanu un kopābūšanu 😊
Prieks bija atgriezties pie jums ❤️
27.01.2024
Sabīne
Ir pagājusi nedaudz vairāk kā nedēļa kopš mūsu puisītis ir šajā pasaulē un gribam pateikt neizsakāmi lielu paldies vecmātei Līgai Priedei. Viņa tiešām bija enģelis mums blakus mazā sagaidīšanas brīdī. Paldies par humoru, pacietību un spēju mani nomierināt par brīdī kad šķita, ka visam pienācis gals 😅
Milzu paldies!
Sabīne, Artūrs un Rauls 🤍
25.01.2024
Diāna
Gribētu izteikt milzīgu paldies vecmātei Katrīnai Bārrtulei un dakterei Diānai Bokučavai par viss sirsnīgākajām un foršakajām Usg kurām vien esam piedzīvojuši ar vīru! Šie divi cilvēciņi liek justies mājīgi, mīleti , loloti 😘😘😘😘 bučas dāmas !!! Vaiāk tādu mediķu!!!!!!
19.01.2024
Ilona
Liels paldies Vecmātei Brigitai! Tik laipna, saprotoša, mierīga un iejūtīga! Bija patīkami un mierīgi dzemdēt! Paldies arī citiem ārstiem kas piedalījās manas meitiņas Emīlijas dzimšanas brīdī:) Viss bija forši! Paldies jums!
12.01.2024
Maija
Milzīgs paldies ārstei Lindai Grīnbergai!
Mūsu pirmais bērniņš bija palicis tūpļa guļā pēc 36.nedēļas un neļāvās arī griezties augļa ārējā apgrieziena procedūrā.
Pēc draudzenes un mana ginekologa ieteikuma slēdzām līgumu ar Lindu, lai būtu droši un pārliecināti par dzemdību procesu un to, ka esam drošās rokās un ka mums ir ārsts, kurš saprot, ko darīt un kā darīt labāk mūsu situācijā. Ļoti viegla komunikācija ar viņu un par visu parūpējās, informēja par iespējamajiem variantiem dzemdību procesam.
Esam ļoti pateicīgi un laimīgi par dzemdību pieredzi :)

Par Dzemdību namu kopumā biju dzirdējusi ļoti sliktas atsauksmes, bet pēc mūsu pašu pieredzes varam teikt tikai labāko. Mums sanāca satikt daudz profesionālus un jaukus cilvēkus. Gan vecmātes , gan bērnu ārstus, pat darbiniekus, kas atnesa ēdienu.
Paldies :)

03.01.2024
Liene
Gribu izteikt lielum lielu paldies mūsu vecmātei Ilutai Ozolai, kura 13.septembrī palīdzēja nākt pasaulē mūsu meitiņai Šarlotei. Izcila klātbūtne pirmajās dzemdībās, ar lielu mieru, pavisam nelielu humora devu un lielu savaldību. Ļoti priecājos ka par ligumvecmati izraudzījās tieši viņu. Biju sabijusies par visiem nostāstiem par vardarbību dzemdībās, bet Ilutas gādībā neko tādu nepiedzīvoju. Paldies!
19.12.2023
Dana
Paldies visam dzemdību nama personālam par visu! Mūsu dēliņš pasaulē nāca 8. novembrī, pateicoties profesionālam augsta līmeņa personālam viss bija lieliski! Paldies ikkatram darbiniekam - uzņemšanas nodaļas darbiniekiem, dzemdību nodaļas darbiniekiem, īpašs paldies anasteziologa palīgam, kas akūta ķeizara laikā palīdzēja saglabāt mieru, pēcdzemdību nodaļas vecmātēm, kas ar īpaši mīļām rūpēm liek justies vairāk kā labi, neontoloģei Dr. Gulbei, kas, mūsuprāt, ir absolūta guru savā jomā, katrs bērns ir pelnījis šīs dakteres aprūpi, bērnu aprūpes māsām, kas būtībā ir bērnu fejas un vecāku lielākie palīgi, paldies arī personālam, kas rūpējas par ēdināšanu - vienkāršs, taču ļoti gards ēdiens. PALDIES!
19.12.2023
Dana
Paldies dakterei Natālijai Vedmedovskai un viņas māsiņai par lielisko, sirsnīgo un profesionālu darbu, ko viņas veic veicot usg grūtniecības laikā. Atvērtā, jautrā, bet tajā pašā laikā profesionālā komunikācija ne vien aizdzen prom stresu, bet liek sāpēt vaigiem no smaida :) Paldies par precīzo, profesionālo un rūpīgo darbu, jūs pavisam noteikti esat labākās savā jomā!
19.12.2023
Dana
Pakdies dakterei Inesei Gračovai par izcilo darbu, augsta līmeņa profesionālis ar cilvēcisku, cieņpilnu un ļoti rūpīgi attieksmi pret pacientu.
10.12.2023
Samanta
Vēlos pateikt sirsnīgu paldies Rīgas Dzemdību Nama vecmātei Ivitai Ceļmalniecei, dr. Nataļjai Avramenko- Vasiļjevai un pārējiem, kas piedalījās manās pirmajās dzemdībās 17.novembrī. Paldies par profesionālo darbu un lielisko attieksmi.
Paldies arī personālam, vecmātēm, ārstiem par atbalstu, pēc dzemdībām kamēr uzturējāmies dzemdību namā.
Obligāti izvēlēšos šo dzemdību namu arī nākamreiz.
PALDIES!
09.12.2023
Dace
Mīļš paldies vecmātei Baibai Koknevičai, ārstei Olhai Khmara-Bahrintsevai, vecmātes palīdzei (vārdu diemžēl piemirsu), kuras pieņēma dzemdības 22.11.2023. Visa komanda bija ļoti profesionāla, iejūtīga, sirsnīga un atsaucīga. Paldies jums, ka izdevās piedzīvot mierpilnas un skaistas dzemdības.
Paldies arī bērnu ārstiem, vecmātēm pēcdzemdību nodaļā un pārējiem darbiniekiem. Visu laiku atrodoties Rīgas Dzemdību namā jutāmies aprūpēti un drošās rokās.

Dace, Maksims un Roberts :)
08.12.2023
Ala Subota
14. novembrī piedzima mana meita Marta. Neskatoties uz to, ka dzemdības tika izraisītas, iespaids bija maģisks, pateicoties ārstu un vecmāšu komandas noskaņojumam un profesionalitātei. Es atceros savas dzemdības kā labāko dienu, ļoti apzinātu, kur bija laimes un prieka uzplūdi. Esmu pateicīga vecmātei Lailai Laganovskai, vecmātei Sintijai Jansonei (lūdzu, atvainojiet, ka zīmītē nepareizi uzrakstīju jūsu vārdu). Laila Laganovska bija ļoti mierīga, profesionāla un neticami mīļa. Es varēju viņai uzreiz uzticēties un biju mierīga. Sintija Jansone bija kopā ar mani visu dzemdību laiku, ar viņu bija tik silti un labi, it kā mēs būtu tuvi cilvēki, un viņa visas darbības veica ļoti profesionāli, pieslēdza KTG, injicēja man medikamentus, palīdzēja man pāri kontrakcijām un vienkārši nomierināja mani ar sarunām. Diemžēl nevarēju atrast savas maiņas ārstu vārdus, meitenes uzvedās ļoti profesionāli un visas darbības, lai izraisītu dzemdības, tika veiktas laikā un profesionāli. Vēl gribu pieminēt pirmsdzemdību nodaļu, kur tiku uzņemta dienu pirms dzemdībām. Vecmātes un dežūrārsti bija brīnišķīgi, un es uzreiz jutos mierīga. Paldies par to, ko darāt. Pateicoties jūsu profesionalitātei un noskaņojumam, mūsu pasaulē ienāk mazuļi un šī paliek atmiņā kā labākā diena.
06.12.2023
Sigita
Vēlos pateikt lielu paldies vecmātei Danielai Galdiņai un viņas komandai, kura pieņēma mūsu dzemdības 05.10.2023. Mums bija diezgan ilgas dzemdības, bet neskatoties uz to, viņas neatlaidība, profesionalitāte, līdzcietība un uzmundrinājums bija visu garo stundu laikā. Man tās bija pirmās dzemdības tāpēc viss, kas notika dzemdību zālē tas viss bija lieliskā līmenī. Patiesībā viss personāls, ar kuru man nācās saskarties - no mirkļa uzņemšanas nodaļā, līdz pēcdzemdību nodaļai - varu teikt tikai visu to labāko, personāls tur ir lielisks!
30.11.2023
Hanna Krasta
Хочу выразить благодарность за свои идеальные роды 3 октября 2023: vecmāte Līga Kalniņa, ārste Olga Khmara-Bahrintseva, vecmāte Ilze Viļuma, а также анестезиологу, неонатологу и всему персоналу. После пребывания в Рижском Роддоме у меня остались только наилучшие воспоминания. Очень хорошее отношение, врачи всегда помогали в любых просьбах. Спасибо огромное за помощь в появлении нашей доченьки. Успехов в вашем нелегком труде.
25.11.2023
Sandra
Vislabākās atsauksmes vecmātei Brigitai Grinbaumai,par kopā būšanas mirkļiem sagaidot mazmeitu, un jauko attieksmi Ukrainas ārstei Olhai!!!
24.11.2023
Anastasija Šaškova
Gribam izteikt milzīgu pateicību vecmātei Margaritai Glazai.
Kas 09.11.2023 palīdzëja nākt pasaulē mūsu dēliņam Markam.
Margarita ir sava darba profesionāls! Sirsnīga un iejūtīga! Visu paskaidroja,pamācīja un ieteica lai dzemdību process noritētu labi un mums tas izdevās! 🤞
Margarita, mēs ļoti ceram,ka Jūs šie pateicības vārdi sasniegs! Jūs esat labākā vecmāte! ❤️❤️❤️
Lai Jums darbā netrūkst spēka!😊
Lai vadība neskopojas uz labiem vārdiem,darbiem...🙏
Paldies ka bijāt klātesoša,uzmanīga un jauka!🤩🤩🤩
21.11.2023
A.
Vēlos pateikt lielu paldies visiem, kuri strādāja no 30.oktobra rīta (5.nodaļa) līdz 2.novembra pēcpusdienai (6.nodaļa). Bet īpaši - uzņemšanas darbiniecēm 30.oktobra rītā - par iejūtību, 5.nodaļas darbiniecēm - dr. Līvai Ķīsei par pozitīvu attieksmi, procedūru skaidrojumu, sirsnību un silto smaidu, par ātru reakciju - dr.Laurai Lūsei un vecmātei gaišiem, gariem matiem (ja nemaldos, Agita), vecmātei Ivetai 6.nodaļā par palīdzību, ieklausīšanos un sapratni. Bet vislielākais un siltākais paldies - vecmātei Artai Kangerei par mūsu puisīti. Sākumā bija domāts slēgt individuālo līgumu, ko dažādu apstākļu dēļ tomēr neizdarīju, un to nemaz nenožēloju. Labāku vecmāti par Artu nemaz nevarējām vēlēties!


P.S. Maza piebilde tomēr par ēdināšanu - pauze starp vakariņām un brokastīm ir pārāk liela, jo īpaši, kad jaunajām mammām jāatgūst spēks. Nākas iet uz Narvesen, jo sagaidīt brokastis ir ļoti mokoši.
03.11.2023
Laura
Vēlējos pateikt lielu paldies Rīgas dzemdību nama komandai par profesionālām rūpēm visu deviņu mēnešu garumā. Īpašs paldies vecmātei Lindai Veidemanei, kura ir 100% savā vietā, profesionāla, rūpīga un ar sirdsiltu attieksmi pret pacientiem. Viņa arī piedalījās dzemdībās, kurās bija milzīgs atbalsts visai mūsu ģimenei. Sirsnīgs paldies līgumvecmātei Dagnijai Štrausai par profesionalitāti, pozitīvu attieksmi un motivāciju visu dzemdību procesa laikā. Pateicoties viņai un Lindai ar visu tiku galā un piedzīvoju lielisku dzemdību pieredzi. Paldies profesorei Natālijai Vedmedovskai par profesionālu darbu katrā usg reizē, pozitīvu un jauku attieksmi. Paldies Katram darbiniekam gan aprūpē, gan nododot analīzes, gan usg, gan 5.stāva kolektīvam, gan 3.stāva pēcdzemdību kolektīvam par lielisku darbu un attieksmi. Kā arī gribēju uzteikt skaisti izremontētās telpas un jaukos atpūtas stūrīšus. Lieliska ģimenes telpa, kur varēja lielākais bērns nākt ciemoties un spēleties, kamēr bijām slimnīcā.

Paldies no Alberta lielā un ģimenes (18.10.23).

P.s. vienīgais ieteikums ir padomāt par sātīgāku maltīti vakariņās, lai māmiņām spēks darboties ar bērniņiem visu nakti😊
01.11.2023
Ieva
21.oktobrī pasaulē nāca mūsu puikiņš Hugo. Šī bija pirmā dzemdību pieredze, kuru pateicoties Dzemdību nama profesionālajam kolektīvam godam izturējām. Milzīgs paldies pozitīvajai, saprotošajai un kompetentajai vecmātei Brigitai Grīnbaumai un dakterei Agnesei Stūrmanei.
26.10.2023
Elīna
Pirms 6 mēn. (26.04.2023.) piedzima Selīna vecmātes Danielas Galdiņas vadībā. D.Galdiņa ir vecmāte, kura zina, ko dara, ļoti pārliecināta un profesionāla savā arodā. Arī uzklausa un ņem vērā dzemdētājas teikto. Es jutos droša viņas vadībā. Mums abām bija prieks sadarboties. D.Galdiņa spēj komunicēt arī angliski. Mīļš paldies!
Paldies arī dr. Ilonai Gulbei par dalīšanos ar zināšanām par bērniņu. Zinoša daktere, patīkama komunikācija!
Paldies personālam!
Un cik jauki, ka pagatavo un pienes ēdienu!
24.10.2023
Kristaps
Vēlos pateikties vecmātei Lindai Gudrei par fantastisko Hendlinga nodarbību. Ļoti patika attieksme un komunikācija, kas bija viegla un atvērta, taču tai pat laikā ar atbildības sajūtu. Deva arī dažus vērtīgus padomus, kas noderēs pašās dzemdībās. Paldies!
16.10.2023
Līva
Gribu izteikt sirsnīgu paldies Rīgas Dzemdību nama superigajam personālam kas palidzēja mūsu pirmajam dēliņam Oskaram nākt pasaulē. 06.01.23
13.10.2023
Renāte
Vēlos izteikt vissirsnīgāko pateicību vecmātei Santai Lindai Liepiņai, kura 27.09.23 palīdzēja ienākt pasaulē mūsu dēliņam, Reinardam. Kā arī paldies Rīgas Dzemdību namā darbiniekiem par atbalstu, attieksmi un rūpēm.
07.10.2023
Annija
Gribu izteikt lielu paldies Elīnai Kronbergai par darbu 🩵 super vecmāte , iejūtīga , saprotoša pacietīga 🩵cilvēks īstajā vietā .
07.10.2023
Viktorija
Sirsnīgs paldies, Rīgas dzemdību namam!
Esam patīkami pārsteigti, par pieredzi ko ieguvām šeit, sagaidot mūsu pirmo bērniņu!
Pirmsdzemdību, dzemdību un pēcdzemdību nodaļām, neizsakami liels paldies, par attieksmi, palīdzību un rūpēm . Ik viens paveica savu darbu lieliski, ar mīlestību un sapratni!
Vislielākais paldies vecmātei Elīnai Kronbergai! 🤍
06.10.2023
Ieva
Ne visi gadījumi ir prieka pilni. Man 5 oktobra vakars bija bēdupilns. Lai kā arī nebūtu lielu paldies gribu izsteikt Ārstei Violetai Bulei un vesmātei Danielai Galdiņai par saprotošu un jauku attieksmi. Liels paldies Jums.
06.10.2023
Agnese, Uldis un Elisa
Esam pateicīgi visam Rīgas Dzemdību nama personālam un vissirsnīgākā pateicība vecmātei Lailai Laganovskai.
Sirds cilvēks, zinoša un pieredzējusi. Esam laimīgi, ka liktenis mūs saveda kopā!
26.09.2023
Ilona
Esmu ļoti pateicīga visai Operācijas bloka komandai, kura 21.09.2023. plkst. 04: 43 operatīvi nodrošināja mana dēla Dāvida piedzimšanu, it īpaši vēlos izteikt pateicības vārdus no visas sirds Dakterei MARIJAI HOLODOVAI, par augstu profesionālitāti, operativitāti, laipnu rupīgo attieksmi pret pacienti, ka arī pateicos vecmātei Ivitai Ceļmalniecei par atbalstu operācijas sagatavošanas procesos, pateicos no sirds arī anestezioloģei Dr. Peičai par sirsnīgu un iejūtīgu attieksmi, par sapratni visos operācijas un pēcoperācijas posmos.
Vēlu visai komandai visstiprāko veselību, izturību sarežģītos darba apstākļos, lai pacienti ciena jūs un novērtē tiešām jūsu pašaizliedzīgo diennakts darbu.
25.09.2023
Jeļena
Большое спасибо всем работникам Роддома: от руководителя до санитарок, потому что только слаженная работа профессиональной команды дает такой результат. Весь медперсонал был "на высоте"! Вы помогли сделать так, чтобы очень сложные часы в жизни будущей мамы не омрачили радости от РОЖДЕНИЯ ЧЕЛОВЕКА! Внимательное и профессиональное сопровождение во время всего процесса родов, умение успокоить и вместе с тем мобилизовать очень помогают женщине. А когда тебе с улыбкой и юмором приносят обед - это тоже очень важно, это тоже помогает скорее восстановиться... Спасибо всем-всем-всем, кто помогает родиться новому Человеку, его маме и всем близким. Счастливая бабушка маленькой Анны.
25.09.2023
Anda
Milzīgs paldies visai komandai, kas strādāja dzembdību nodaļā 07.09.23. un palīdzēja piedzimt manam dēliņam. Īpaši vēlamies pateikties vecmātei Lovitai Krūmiņai, kuras profesionalitāte un jaukā attieksme vēl ilgi liks atcerēties dzembdības kā kaut ko ļoti gaišu. Sajūta, ka saņēmām vislabāko aprūpi, kāda vien iespējama dzembdību iestādē!
24.09.2023
Annas laimīgie vecāki
Sirsnīgs paldies Rīgas Dzemdību Nama nama profesionāļu komandai par pieeju, atbalstu un aprūpi meitiņas dzimšanas dienā 20.09..2023.

Pirmsdzemdību, dzemdību un pēcdzemdību nodaļās jūtos aprūpēta, saprasta un uzmanīta no visām pusēm - ik uz soļa.
Īpaši vēlos pateikties vecmātei Ivitai Ceļmalniecei, ārstei Katsiaryna Rimaido, un visai brīnišķīgai ārstu un vecmātu komandai, kas mums tā palīdzēja nakts melnumā, kā arī pirms un pēc dzimšanas.
Vēlos arī uzteikt bērnu ārstu Jeļenu Rusakovu par fantastisko attieksmi un mieru nesošu pieeju jaunajiem vecākiem un mazulim.

Būtu jūsu drošajās un gādīgajās rokās bija mūsu laime un privilēģija. Pladies jums.
24.09.2023
Viktorija un Aleksandrs
Vēlos pateikties visam dzemdību nama personālam,baidījos no sliktām atsauksmēm bet tomēr devāmies tur kur lielāka pieredze mazuļu pieņemšanai šajā pasaulē ❤️Viss bija forši,jauki,izņemot pašu uzņemšanu,bet līdz ar to ka atbraucām 4.30 no rīta,gan jau pieņemšanā dakterim gribējās gulēt nevis smaidīt,neskatoties uz to daktere lieliski veica apskati.Augšā nodaļās attieksme kolosāla ,visi ir iejūtīgi un jauki,vienmēr palīdzēs uz atbalstīs jebkurā jautājumā.Paldies ka arī iejūtīgi izturējās pret vīru un atbalstīja kad tas bija nepieciešams.Mūsu ilgi gaidītais dēliņš Emīls piedzima 14.08.2023 un par to jums liels paldies!Atsevišķs paldies vecmātei Kovtunai Marinai un ārstam dzemdībās Rimaido Katsiaryna par zināšanām uz būšanu kopā tik emocionāli grūtā un pārdzīvojumu pilnā brīdī ❤️
15.09.2023
Ērika

Neizsakāmi liels paldies Rīgas Dzemdību namam! Šīs bija otrās dzemdības, kas tāpat kā pirmās paliks atmiņā, jo tik silta un mīļa aprūpe:) Pēc pirmajām dzemdībām neuzrakstīju labos vārdus, kaut gan vajadzēja ( P.S. īpašu paldies kopš pirmās reizes esmu parādā vecmātei Baibai Zelkai)
Lai vai ko pasaule runā, tomēr abas dzemdību pieredzes šeit neliek vilkties un vien ar to dzemdības paliek atmiņā kā vaerni labs pasākums:) !
Šajā reizē neizsakāmi liels paldies vecmātei IevaiJančevskai - ar tik lielām rūpēm un uzmanību vecmāte veica savu darbu divos naktī:) Likās, ka blakus ir mamma, jo tieši tik sirsnīga, gādīga un mīļa bija Ieva! Paldies arī personālam, kurš sagaidīja, pavadīja līdz dzemdību palātai un uz pēcdzemdību palātu. Kā arī dakterei un vecmātēm, kuras nāk apraudzīt mazuli un mammu! Paldies arī personālam, kurš uzkopj telpas un atnes ēdienu! No katra ir tik laipna un cieņpilna attieksme, reti kurā iestādē ir ŠĀDS serviss!
PALDIES! PALDIES! PALDIES!
15.09.2023
Oksana
Vēlos izteikt lielu pateicību dzemdību nodaļas darbiniekiem par labu un profesionālu darbu, kā arī, sapratni, attiecībā par ģimenes dzemdībām. Stress dzemdību laikā tuviniekam, droši vien ir lielāks nekā māmiņai, tāpēc, paldies jums par to, ka esat iecietīgi un saprotoši. Esmu laimīga omīte
savai mazmeitiņa Līvai♥️.
14.09.2023
Diāna
Milzīgu paldies vēlos pateikt vecmātei Kristīnei Jekševicai. Ar viņas palīdzību, bez jebkādiem sarežģījumiem 2023.gada 11.septembrī 00:47 nāca pasaulē mana meitiņa Anna. Tāpat, vēlos izteikt pateicību arī dzemdību nama personālam, vecmātēm, ārstiem par patīksmu attieksmi un aprūpi. Liels paldies.
12.09.2023
Elīna un Kārlis
Lielu paldies vēlamies pateikt vecmātei Svetlanai Lebedevai, kura 12.08.23 palīdzēja ienākt pasaulē mūsu dēliņam. ❤️ Kā arī paldies Rīgas Dzemdību namā darbiniekiem par atbalstu un padomiem.
11.09.2023
Anastasija
Gribētos pateikt lielu paldies visam personālam! Īpaši liels paldies vecmātei Elīnai Kronbergai par palīdzēšanu meitiņas sagaidīšanā!
08.09.2023
Jūlija
Vēlos izteikt lielu PALDIES vecmātei Margaritai G., kura piedalījās dzemdībās 06.07.07.07. Tika sniegs kolosāls atbalsts un iejūtīgums visā dzemdību laikā. Jutos pilnīgā drošībā.
Kā arī, paldies ārstam Agnesei S., kas veica operāciju un anasteziologiem. Ārstu komanda veica savu darbu ļoti ātri un profesionāli. Nevienu mirkli nelika aizdomāties un šaubīties par notiekošo. Dažreiz pat nevajag liekus skaidrojumus. Pateicoties vecmātes un ārstu lēmumiem ar meitiņu esam veselas un laimīgas.
Kā arī, lielu paldies vēlos izteikt personālam intensīvajā terapijā, kas bija kopā ar mani 07.07.
Jūlija un Patrīcija
Paldies!
01.09.2023
Lelde
Lielu Paldies gribu pateikt vecmātei Larisai O. Kurā piedalījās dzemdībās 01.05.2023 un sagaidīja manu dēliņu Gabrielu. 💟
01.09.2023
Lelde
Ļoti liels Paldies Rīgas Dzemdibu nama darbiniecēm. Lielu Paldie grūbu pateikt intensīvas terapijas darbiniekiem, kas manu dēliņu tik labi aprūpēja. Un 3.stāva darbiniecēm kas bija tik saprotošas un iejūtīgas.
Un lielu Paldies par Ļoti labi profesionālo darbu dakterei Miltiņai.
Dzemdības bija 01.05.2023, bet joprojām labās emocijas ir saglabājušās vēl šodien. ❤️
25.08.2023
Līga
Paldies vecmātei Elīnai Kronbergai par meitiņas sagaidīšanu. Ļoti forša jauka mierīga un nesteidzīga. Visu to labāko. ♥️
Zanei Tomsonei arī liels paldies par uzmundrinājumu. 🌞
22.08.2023
Ieva
Liels paldies vecmātei Elīnai Kronbergai un ārstei Agnesei Stūrmanei, par lielisku pieredzi ģimenes dzemdībās. Dziedējoša pieredze, novēlu katram cieņpilnas dzemdības lieliska personāla pavadībā.
16.08.2023
Sabīne
Vēlos pateikt MILZĪGU PALDIES visam dzemdību nama kolektīvam, kas čakli darbojās 08.08.2023, kad dzima mana meitiña, bet ĪPAŠS PALDIES vecmātei Līgai Priedei par profesionālismu un pozitīvo attieksmi! Zelta cilvēks īstajā vietā!
16.08.2023
Katrīne
Ļoti laipna vecmāte uzņemšanā
15.08.2023
Madara Ārenta Uzunosmanoglu
Vislielākā pateicìba Dr.Santai Markovai un Dr.Maijai Petrovicai par profesionālo,iejùtìgo palìdzìbu dēliņa sagaidìšanā 1.augustā.
Kā arì visam Dzemdìbu nama personālam.
Vēlētos uzslavēt arì slimnìcas ēdinātāju pakalpojuma sniedzēju,jo tiešām pasniegtais ēdiens bij garšìgs.
Ar sveicieniem,
Serdar&Madara&Hakan
14.08.2023
Laura Valeine
Kopumā viss labi. Salīdzinot ar dzemdībām 2021. Gadā prieks redzēt daudz jaunas ārstes un vecmātes kas ir iecietīgas un nav nogurušās no sava darba un nav skarbas. Var redzēt ka personāls ir apguvis arī jaunas prasmes un vadlīnijas. Kopumā visi bija ļoti jauki un smaidīgi, daži speciālisti vecā kaluma protams skarbi un aizmirst bieži ka dzemdibas ir milzīgs pārdzīvojums mammai, bet ir ok. Pašas dzemdibas gan jāteic ka saprotu ka grūti arī ārstam un saprotu ka mammai jāsaņemas bet tāda dusmošanas ka nespiež kāds kartigi vai čīkst jau nekādu oksitocinu neveicina. Lai cik ļoti mamma gatavojas un cenšas… IR GRŪTI un ir kosmoss un cita pasaule. Un dusmošanas noteikti neko labāku nepadara. Kopumā viss personāls gan, arī uzkopējas un ēdiena atnesejas bija super patīkamas un jaukas. Jaunas pediatres un Neonataloges absolūti fantastiskās. Var just ka iZglitotas un zin jaunos pētījumus un tiešām zin kas bēbītim labāk nevis “mēs šādi jau 50 gadus darām” uztvere. Paldies jums. Jūtamies vienmēr pārbaudīti un gatavi ejot mājas. Jus dariet brīnumainu darbu!
10.08.2023
Ilze
Liels paldies Rīgas dzemdību nama kolektīvam par lielisko aprūpi dēļiņu sagaidot. Tikai labākie vārdi par māsiņām, vecmātēm un dakterēm, neviens jautājums nepalika neatbildēts, vienmēr sniegta konsultācijapalīdzība. Un jo īpašs paldies vecmātei Kristīnei Jekšenicai, kas pieņēma dzemdības, tiešām liels atbalsts.

07.08.2023
Elīza
Mīļš paldies visam dzemdību nama personālam par iejūtīgu un profesionālu būšanu blakus mūsu ģimenītes svarīgākajā brīdī. Dzemdību virpulī,protams, neiegaumēju vecmāšu un dakteru vārdus, bet gribu teikt paldies visiem,kas strādāja no 1. uz 2.augusta naktī un visiem,kas aprūpēja un sniedza tik vajadzīgo palīdzību un zināšanas pēc tam!
Mēs ar mazo Gustavu esam pateicīgi, ka darat savu darbiņu tik labi un no sirds! Pateicamies par cilvēcību un Jūsu gudrību!
Ar cieņu, Elīza un Gustavs💙
05.08.2023
Didzis
Jau 2. dzemdības “RDN”. Tikai labi vārdi sakāmi. Super profesionāļu komanda.
Nevienā brīdī nav dezinformācija vai sajūta, ka esi atstāts viens.
Vārbūt vienīgā lieta, kas nosacīti var traucēt, ir ka pēc 20.00 arī ar caurlaidi nevar staigāt iekšā ārā. Bet nu tas ir pilnīgs sīkums. pa logu ēdienu var dabūt no kurjera.
04.08.2023
Dace
Mīļš paldies manai superīgajai vecmātei Ilzei Viļumai par veselu puišuku❤️❤️❤️
Paldies uzņemšanas nodaļas vecmātei 01.08.2023. Naktī.
Kā arī pirmsdzemdību nodaļas 5.stāva personālam naktī un pa dienu 01.08.2023.
Kā arī 4.stāva vecmātēm 01.08.2023.- 03.08.2023. Paldies Jums liels
Neoanatologam Dr.Vīksnei par rūpīgu bērnu apskati un ieinteresētību. Ar viņu bērnu aprūpes centrā bija māsiņa Ilze,diemžēl uzvārdu nezinu,bet paldies viņai par sirdsdarbu❤️

Šī bija reize,kad esmu patīkami pārsteigta par personāla laipnību un atsaucību. Jutos aprūpēta un cienīta. ❤️❤️❤️
02.08.2023
Zane
Mums piedzima dēls ar vecmātes Elīnas Kronbergas gādību. Milzīgs paldies Elīnai, kā arī visam Dzemdību nama personālam! Lieliski ārsti, bērnu māsas, pusdienu piegādātajas, alkopējas! Visi! Brauciet dzemdèt uz Rīgas Dzemdību namu! Iesākām!
28.07.2023
Kristīne un Rihards
Vissirsnīgākos vēlējumus par vienu no skaistākajiem dzīves notikumiem 25.07.23. vēlamies izteikt gin. dzemdību speciālistei A. Miskovai par profesionalitāti un dzemdību taktikas izvēli, kā arī gin. dzemdību speciālistei O. Zeļenovai par izcilu darbu dzemdību vadīšanā un atbalstā kopā ar vecmāti Dinai Koroļkovai. Uz šiem mediķiem tiešām var paļauties un attieksme ir sirsnīga.
Paldies par meitiņu.
24.07.2023
Mārtiņš un Diāna
Lielas paldies Svetlanai Lebedevai par sniegto profesionālo palīdzību dzemdībās. Dzemdības noritēja veiksmīgi un diezgan viegli. Kopumā ļoti pozitīvas sajūtas dzemdību namā. Laipns un patīkams kolektīvs, bet gribu piebilst ka anesteziologs 21.07.2023.strādājošā varētu būt jaukāka pret cilvēkiem ar ko strādā...

Kopumā milzīgs paldies visam DN kolektīvam!
21.07.2023
Diana un Krists
Vēlējos pateikt lielu paldies vecmātei Lindai Gudrei par fantastiski novadītu hendlinga lekciju. Bija iespēja darboties un apgūt visas tik ļoti nepieciešamās zināšanas praksē. Tika doti daudz vērtīgi padomi un sniegtas atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem. Lekcija bija vienkārša un saprotama, kas to padarīja arī atmiņā paliekošu. Iesaku nākt kopā ar jaunajiem tēviem uz šo lekciju, jo tad abiem ir iespēja praktiski padarboties un vienlīdzīgi veikt šos pienākumus arī mājās.
21.07.2023
Anna
Kopā ar vīru vēlamies pateikt lielu paldies vecmātei Lindai Gudrei par hendlinga nodarbību. Ļoti profesionāli novadīja, iesaistot publiku, it īpaši tēvus. Bija iespēja pašiem izmēģināt darboties un vecmāte atbildēja uz visiem jautājumiem. Pēc nodarbības jutāmies ļoti pacilāti un iedvesmoti.
09.07.2023
Estere
Liels un milzīgs paldies vecmātei Danielai Galdiņai. Profesionāla, atsaucīga un noteikti zin ko dara. Nākošreiz nedomājot grieztos pie Danielas, vēlreiz liels paldies no mūsu ģimenes.
06.07.2023
Anastasija
Viss loti labi
05.07.2023
Dinija Buka-Miķelsone.
Gribēju pateikt milzīgu paldies vecmātei Ilutai Ozolai kura 7.martā pieņēma manas dzemdības. Tās atmiņā palikušas tik pozitīvas. Paldies vecmātei kas izturēja (likās ka čīkstu ka nevaru to izdarīt) mani tik mierīgi un laipni izturējas un tik vienkāršiem vārdiem teica ko darīt kā pat visā tajā dzirdēju kaut cik kas jādara un ticēja ka sanāks. Vairāk tādu vecmāšu lai visām sievietēm patīkamas dzemdības. Vēlreiz paldies par to ka mazais Lucifers tika sagaidīts šai pasaulē 07.03.23 12:24 tik vienkārši un fantastiski ka neskatoties uz sāpem, patīkami atcerēties piedzīvoto.
24.06.2023
Sandra
Lielu pateicību vēlos izteikt visam Rīgas Dzemdību nama personālam par uzmanību, laipnību un profesionalitāti.
Īpašs paldies ārstam Jurim Beļevičam un vecmātei Danielai Galdiņai, kuri 21.06.2023 ar lielu rūpību, pacietību un uzmanību, soli pa solim veda mani ar ģimeni cauri dzemdībām līdz satikāmies ar mūsu dēlu. Paldies par pozitīvo pieredzi!
23.06.2023
Dārta
Sirsnīgs paldies vecmātei Līgai Kalniņai un ārstei Vijai Veisai par iejūtīgo attieksmi pasaulē sagaidotu manu mīļo pirmo dēliņu.
22.06.2023
Olesia
Viss labs
21.06.2023
Anastasiya
Best place ever
20.06.2023
Anastasiya
Great place, amazing stuff, super professionals
20.06.2023
Gunta
9.jūnijā mūsu dēliņam pasaulē palīdzēja nākt vecmāte Laila Laganovska - lielisks cilvēks ar zelta rokām.
Laila atbalstīja ar padomiem un tajā pašā laikā ņēma vērā visas manas vēlmes un vadījās pēc manām tā brīža sajūtām, Laila saglabāja ļoti mierīgu un patīkamu komunikāciju ar mani arī pie pašām beigām, kad sāpēs likās piekliegšu visu dzemdību nodaļu.
Esam ļoti pateicīgi Lailai, ka bija mums blakus visskaistākajā dienā un par gādīgajām rokām, kuras palīdzēja mūsu bērniņam viegli un skaisti nākt pasaulē.
Un liels paldies arī visam pārējam personālam, kas radīja mums sajūtu, ka esam drošās un atsaucīgās rokās mūsu pirmās dienas trijatā.
19.06.2023
Ekaterina
Спасибо большое всем врачам рижского роддома в рождения моего долгожданного сыночка. Весь персонала 29 мая 2023 был самый лучший. В операционной в тот день были самые лучшие врачи и хирурги сделали все как нужно я им очень благодарна в 11.11 мой сынок появился спасибо всем от приемного отделения и до операционной. Послеродовые палаты на самом наивысшем уровне обслуживаете спасибо всем кто делал дежурил в эти дни!! Спасибо рижскому роддому вы самые лучшие!
08.06.2023
Laura
31. martā manas dzemdības pieņēma vecmāte Daniela Galdiņa. Savu pieredzi vērtēju tikai kā pozitīvu. Vecmāte bija ļoti profesionāla un iedrošinoša. Regulāri nāca apraudzīt mūs, ieteica pozas gan pirms izspiešanas perioda, gan izspiešanas periodā, kas bija tas, ko ļoti vēlējos, pat bez manas iniciatīvas, vecmāte uzreiz pajautāja kādā pozā vēlos sākt dzemdēt, tad tās tika mainītas viņas iniciatīvas vadītas. Pirms dzemdībām tiku rūpīgi uzraudzīta pie Linda Veidemanes un arī pēc dzemdībām personāla attieksme bija jauka un profesionāla. Kopumā vērtēju savu dzemdību pieredzi ļoti augstu un novēlu arī citām topošajām māmiņām tik pat labas dzemdības un uzraudzību.
06.06.2023
Krists Grinbergs
Vecmāte SVETLANA ĻEBEDEVA bija SUPER!!! Un arī pārējais personāls laipns!
31.05.2023
Mārtiņš Toms Čekanovskis
Paldies Rīgas dzemdību nama personālam par profesionālo darbu, silto uzņemšanu un mājīgo uzturēšanos.
Pateicoties dzemdībās iesaistītā personāla pieejai, pieredzei, mieram (vecmāte - Gita Freimane-Vītiņa; ārste - Olha Khmara-Bahrintseva un ginekoloģe, kurai diemžēl v.u. nevaram atrast) dzemdības noritēja bez sarežģījumiem. Viss tika darīts tā, lai bērniņš nāktu pasaulē saudzējot gan māti, gan arī pašu bērnu un, lai nevienā brīdī nerastos ne mazākās šaubas, bažas par pozitīvu iznākumu. Paldies Jums liels.
28.05.2023
Elīna
Ļoti patīkama pieredze. Paldies visam personālam!
24.05.2023
Elina
Nenovērtējams paldies vecmātei Baibai Koknevičai. 🙏 Tas ieguldītais darbs, garās stundas, motivēšana un palīdzība, lai mūsu meitiņa nāktu pasaulē, bija tiešām neaprakstāms.
Esam ļoti pateicīgi viņai!
24.05.2023
Elīna
Sirsnīgs paldies Dzemdību namam! Šīs dienas bijām ļoti aprūpēti. Lielisks personāls gan dzemdību nodaļā, gan pēcdzemdību.

21.05.2023
Ance, Mairis un Marta Valdmaņi
Gribam pateikt LIELU PALDIES visam Dzemdību nama personālam - sākot ar pirmsdzemdību nodaļu, beidzot ar pēcdzemdību aprūpes stāvu un īpašs paldies vecmātei Danielai Galdiņai ar asistenti! Vecmātes uzmundrinājumi īstajos brīžos, cilvēcīgās sarunas un humors palīdzēja šo neticami grūto darbu pievarēt! PALDIES!
20.05.2023
Laura
Vēlos izteikt vissirsnīgāko paldies mūsu vecmātei Danielai Galdiņai, kas palīdzēja mums nākot pasaulē mūsu pirmajam bērniņam. Bija grūti, taču Daniela spēja motivēt, teikt pareizos vārdus un likt atrast sevī spēku. Zelta cilvēks īstajā vietā! Milzīgs paldies!
19.05.2023
Gija
Liels paldies Rīgas Dzemdību namam! Par lielu atsaucību un palīdzību,rūpēm par mani un manu meitiņai nākšanu pasaulē! Paldies,Paldies!
19.05.2023
Ivona Paura
Labdien, esam pārsteigti līdz maksimumam par personāla attieksmi - tādu labestību un uzmanības veltīšanu mēs pamanījām no pirmās minūtes, sākot no apsardzes un apkopējas, līdz pat augstākā līmeņa dakteriem - visi rūpējās, lai mēs un mūsu bērniņš Dominiks šajā pasaulē var justies vesels - personāls ir sava amata cienīgs un mums ir lepnums un gods, ka varam šobrīd atrasties Rīgas dzemdību namā!
17.05.2023
Anna Krutikova
Добрый день!

Хотим поблагодарить наш Рижский роддом за помощь в родах нашего второго ребенка.
Второй раз у вас и второй раз только слова благодарности!

Спасибо всем. Начиная от Uzņemšanās nodaļas до Palātas apkopējas!

Огромная благодарность нашей акушерке. Daniela Galdiņa! Даниела сделала все чтобы эти роды прошли максимально безболезненно. Подсказывала как легче пережить схватки, объясняла почему и в каких позах лучше быть в схватках. Всегда была на чеку и проверяла мое состояние. Сами роды благодаря Даниеле прошли хорошо. Правильные решения Даниелы - в каких позах рожать, как правильно дышать и держаться помогли родить девочку Агату 4,200 с минимальными травмами. Спасибо большое Даниела!
Врачу Voileta Bule - спасибо за деликатную работу с послеродовым разрывом!

Спасибо всему персоналу 6го этажа, акушеркам, врачам, уборщицам! Все были внимательны и заботливы пока мы восстанавливались! Нас обследовали, Палаты чисто убирали, еду вкусную приносили, всем большое спасибо за заботу!

Рижский роддому спасибо за возможность рожать в комфортных условиях и приятной атмосфере. Спасибо что можно получить нужную информацию на любом языке ( на латышском и русском). Спасибо за буклеты которые доступны бесплатно с очень полезной информацией!

Анна Крутикова
Роды - 11.05.2023 в 16:38
Агата Крутикова 4,200 57см
15.05.2023
Elīza
Gribēju pateikt lielu paldies Vijai Veisai un Santai Lindai Liepiņai, kā arī pārējiem darbiniekiem, kuri piedalījās un palīdzēja manās dzemdībās 8. maijā. Tik pretīmnākoša, jauka un pareizajos brīžos arī stingrāka attieksme noteikti manas dzemdības padarīja daudz patīkamākas un drošākas. Arī pēcdzemdību aprūpe bija ļoti laba un vienmēr sniedza man palīdzību un atbildēja uz maniem jautājumiem ar saprotošu atteiksmi! Paldies!
13.05.2023
Zane
Milzīgs paldies visam Dzemdību nama personālam. Brīnišķīga attieksme un aprūpe!
Īpašs paldies vecmātei Baibai Koknēvičai,kura bija ar mums kopā meitiņu Esteri sagaidot. Pateicoties viņai,mūsu pirmā dzemdību pieredze ir ļoti laba!
13.05.2023
Krista
Sirsnīgs paldies dzemdību nama personālam, sākot no uzņemšanas, pirmsdzemdību nodaļas, dzemdībām un pēcdzemdību nodaļā. Visu laiku jutāmies droši, aprūpēti un atbalstīti. Paldies dakteriem un vecmātēm par zināšanā un ļoti atbildīgu attieksmi gan dzemdībās, gan pēcdzemdību periodā. Paldies arī par istabiņas apčubināšanu, garšīgo ēdienu, smaidiem un pat apskāvieniem brīžos, kad bija grūti. Paldies visiem, kas bija ar mums!
09.05.2023
Ilze
Paldies visam medicīniskajam personālam, kurš strādāja 5. nodaļā 2023.gada 8. maijā! Viņi bija ļoti iejūtīgi un atbalstoši manās sērās... Paldies!
08.05.2023
Jekaterina
Paldies visiem RDN ārstiem, vecmātēm, māsiņām par izcilu darbu, aprūpi, un attieksmi! Nāksim pie Jums vēl!
25.04.2023
Karina
Paldies visam personālam un dakterēm par padarītu darbu un ļoti siltu attieksme , man bija ļoti patīkami teiksim tā sadarboties ar jums. Godīgi sakot sen jau neesmu redzējusi tik siltu atmosfēru ir labas rūpes mūsu medicīnas iestādes , la arī speciālistus kuri visu darīja perfekti. Paldies ka esat tādi jauki un novēlu jums visu to gaišāko !!)
23.04.2023
Rūdolfs
Esam super apmierināti ar personālu, sākot ar uzņemšanu un beidzot ar pēcdzemdību stāvu.
Labāk nevarētu būt. :)
16.04.2023
Džūlija
Sveiki! Vēlos pateikties vecmātēm Ivetai Smilgai un Ilzei Viļumai par profesionalitāti un fantastisko darbu pieņemot manas dzemdības. Paldies visiem dzemdību namu vecmātēm un ārstiem, Jums ir fantastiski darbinieki, kas tiešām strāda profesionāli un izdara savu darbu izcili.
14.04.2023
Miks
Lai vai cik emocionāli sāpīga pieredze, bet vēlos pateikties RDN personālam!
Pāvelam Domaševam par 2.skrīningā atklātu retu un biedējošu pataloģiju un vēlāk tās apstiprināšanu.
Genētiķēm Lienei un Dzintrai par rūpīgu un tiešu diagnozes izskaidrošanu, kas lika mums izšķirties starp divām neiedomājami sāpīgām izvēlēm. Paldies par visu papīru sakārtošanu mūsu vietā, vizīšu sarunāšanu un agrajām pieņemšanām ārpus kārtas. Viss vēl aizvien liekas miglā tīts un bez Jūsu visu atbalsta, nezinu kā mēs būtu šīs nedēļas pārdzīvojuši.
Paldies maiņas ārstēm un vecmātēm 5.stāva nodaļā, kas mūs iedrošināja, nomierināja, juta līdzi un deva cerību nākotnei! Par labāku personālu es pat neuzdrošinājos sapņot! Paldies vecmātei Lailai, kas bija ar mums kā neatsverams emocionāls atbalsts gan pirms lēmums pieņemšanas, gan atvadoties no pirmā bērniņa.
Ļoti, ļoti ceram kādreiz piedzīvot to laimi braukt mājās ar veselu bērniņu un krāsainiem baloniem.
12.04.2023
Kristīne, Oskars, Olivers Jānis
Gribējām pateikt milzīgi lielu PALDIES Rīgas Dzemdību nama personālam, kuri mūs atbalstīja un palīdzēja visā dzemdību un pēcdzemdību posmā! Attieksme bija ļoti jauka un sirsnīga jau Uzņemšanā. Īpaši sirsnīgs un mīļš PALDIES vecmātei Danielai Galdiņai, kura palīdzēja nākt pasaulē mūsu dēliņam Oliveram Jānim! Viņa iedrošināja, atbalstīja, uzturēja
pozitīvu atmosfēru. Ieguvu pozitīvu un labu pirmo dzemdību pieredzi. Milzum liels paldies arī visiem Bērnu aprūpes speciālistiem, kuri apčubināja, aprūpēja mūsu dēliņu visās apskates reizēs! Kā arī sirsnīgs paldies zīdīšanas konsultantei Žanetei Eglītei! Rīgas Dzemdību namā strādā patiesi sirsnīgi cilvēki, kuri mīl savu darbu! Paldies jums visiem!!!
08.04.2023
Santa
Liels paldies visam RDN personālam, ko satikām savā ceļā laikā no 05.04.2023. 08.00, kad iestājamies RDN līdz 08.04.2023. pēcpusdienai ‐ izrakstīšanās brīdim.
Īpašs paldies vecmātei Danielai Galdiņai, kura 08.04.2023. palīdzēja nākt pasaulē mūsu meitiņai Helenai! Profesionalitāte, attieksme, atbilstošs humors un cilvēcīgums.
Tikai labākās atsauksmes par RDN un trešā pozitīvā dzemdību pieredze kopumā tieši šeit!
Paldies!
07.04.2023
Ieva
Mīļš paldies vecmātei Annai Lizinskai, kas naktī uz 2. aprīli palīdzēja nākt pasaulē mūsu dēliņam! Jutām patiesas rūpes, sirsnību, profesionalitāti un iejūtību!
03.04.2023
BaiBa
Milzīgs PALDIES katram, katram dz.nama darbiniekamdarbiniecei, kuru satiku atrodoties stacionārā. Sirsnīgs paldies visam 7.stava operāciju zāles personālam, kas palīdzēja mūsu dēliņam Teodoram ierasties pasaulē. Paldies par atbalstu, par profesionalitāti un izcilo humora izjūtu. Īpaša pateicība 3.nodaļas personālam, kas aprūpeja mūs abus ar mazo Teodoru. Mēs jutāmies īpaši apčubināti un,kas būtiski, drošībā. Paldies par siltiem vārdiem, par draudzīgiem jokiem ,siltiem smaidiem un atbalstu.
Jūs esat lieliski!
Labsvārdi
30.03.2023
Alise
Liels paldies Rīgas Dzemdību nama personālam par iejūtīgo un profesionālo attieksmi. Jutu ārkārtīgi lielu atsaucību no ikviena, bet īpaši liels paldies vecmātei Ilzei Viļumai par pirmo dzemdību pieredzi, kurā neko negribētu mainīt un varēšu atcerēties ar prieku un aizkustinājumu. Ļoti novērtēju to, cik lieliski vecmāte spēja motivēt atrodot īstos vārdus un cik aprūpēta es jutos. Sirsnīgs paldies!
28.03.2023
Mārtiņš
Kopumā ļoti patīkama pieredze, ikviens darbinieks ir ļoti izpalīdzoš, zinoš, un pretīmnākoš. un par to milzīgs paldies Jums :)

Viss viss lielākais paldies sievietei kura piņēma dzemdības Vija Krastiņa, brīnišķīgs cilvēks un brīnišķīga pieredze PALDIES JUMS!!!

Vienīgais par ko esmu vīlies ir mūsu valsts un tās atbalsta sistēma, sakarā ar istabiņu cenām. Saņemu pabalstu aptuveni 400eur vērtībā kuru gandrīz visu atdevu par palikšanu istabā ar sievu un savu jaundzimušo meitu. ļoti skumji, paldies Latvija :D


24.03.2023
Pēteris
Labdien!

Vēlos izteikt vislielāko pateicību un cieņu visam Rīgas Dzemdību Nama kolektīvam, kas mūs silti uzņēma un palīdzēja nākt pasaulē mūsu meitiņai.
Uzskatu, ka visa DzN personāla attieksme un profesionalitāte ir ļoti augstā līmenī. Par mums rūpējās gan pirms dzemdību aktīvas fāzes, gan arī pēc.
Personāls ir iejūtīgs, laipns un saprotošs.
Visiem, kas vēlās laist pasaulē bērnu pie profesionāļiem, vēlos ieteikt Rīgas Dzemdību Namu!

Paldies Jums!

Ar cieņu,
Pēteris
22.03.2023
Aleksandra
Paldies vecmātei Lailai, kas palīdzēja nākt pasaulē manam dēliņam.
Personāls lielisks, attieksme jauka, pilnīgi viss patiešām ļoti patika! Paldies! ❤️
18.03.2023
Arina
Paldies Dr Miskovai. Ļoti profesionālā, iejūtīga. Paldies par tik labu pieredzi. Paldies vecmātei Larisai - ļoti palīdzēja dzemdības. Lai visiem stipra veselība
18.03.2023
Anete
Vēlamies pateikties visam dzemdību nama personālam par gādīgo un sirsnīgo aprūpi. Īpašs paldies vecmātei Danielai Galdiņai, neonataloģei Ilonai Gulbei un visam intensīvās terapijas nodaļas personālam.
15.03.2023
Laura
Liels paldies vecmātei Agnetai Jansonei par lekciju “Hendlings” topošajiem un jaunajiem vecākiem - ļoti, ļoti noderīgi! Gan pati lekcijā sniegtā informācija, gan arī tas, ka ir iespēja visu interesējošo pajautāt un izmēģināt! Brīnišķīga speciāliste un attieksme! Sirsnīgs paldies un noteikti abi ar vīru rekomendējam visiem topošajiem un jaunajiem vecākiem!
15.03.2023
Kristiāns Bērziņš
Paldies par lielisko komandu, kas palīdzēja nākt pasaulē mūsu dēlam - Dr. Oļesjai Zeļenovai, vecmātei Baibai Koknevičai, neonatologam Karīnai Mahļinai. Liels paldies ceturtā stāva personālam un neonatologam Vandai Vīksnai. Jūs bijāt lieliski.

Kristīne, Kristiāns un Kurts.
11.03.2023
Agnese
Sirsnīgs paldies Dr. Grīnbergai un vecmātei Ilzei Viļumai par lielisko palīdzību un atbalstu sagaidot manu meitiņu Anniju.💞 Tik mīļa un patīkama atbalsta nevar būt par daudz . Jūsu darbs nav novērtējams🥰
11.03.2023
Ludmila
Vēlamies izteikt pateicību vecmātei Lailai Laganovskai un dakterei Līvai Ķīsei.
Esam sajūsmā par super foršu attieksmi, atsaucību, laipnumu. Pie Līvas esmu bijusi uzskaitē visu grūtniecības laiku, vispār jutos drošās rokās, vienmēr gāju uz vizīti ar smaidu un labu noskaņojumu. Līva tiešām ir īsta profesionāle!

Savukārt, vecmāte Laila palīdzēja nākt pasaulē mūsu meitiņai :) no sirds pateicos Lailai par visu,
burvīgs cilvēks, forša, zinoša. Mums ir īsts prieks, ka RDz namā strāda tādi cilvēki! Paldies no sirds par visu!!! :)

Ludmila, Artūrs un mazā Elza ❤️
27.02.2023
Alise
Vēlos izteikt vissirsnīgāko paldies vecmātei Ilzei Veismanei par viņas klātbūtni nu jau mūsu otrajās ģimenes dzemdībās (tieši ar šo speciālistu). Iejūtīga, pieredzējusi, zinoša vecmāte, kas mūsu satikšanos ar mazuli un pieredzi RDzN padarīja patīkamu un saprotamu. Pēc iepazīšanās ar šādu cilvēku, dzemdības kļuvušas par procesu, kuru es patiešām būtu gatava atkārtot vēl kādu reizi. Paldies, Ilze, par Jūsu sirdsdarbu!
20.02.2023
Beāte
Paldies visam Dzn personālam, par patīkamo, profesionālo un rūpīgo attieksmi, pirmās dienas pēc mazuļa piedzimšanas paliks labākajās atmiņās!

Īpašs paldies vecmātei Baibai Firkusei, ar viņu bija sajūta, ka esmu absolūtā drošībā, katrai situācijai bija tūlītējs un pārliecinošs risinājums, ar stingrību, bet tajā pašā laikā arī iejūtību man visu izskaidroja un kopīgi pieņēmām lēmumus, kuri palīdzēja man piedzīvot dabiskas un vieglas dzemdības. Pieredzes bagāta un harizmātiska vecmāte 😊
18.02.2023
Baiba
Vēlos pateikt milzīgu paldies visai dzemdību nama komandai, kas ar mani bija kopā ne tikai 5.stāvā-ierosināšanā, 7.stāvā-dzemdībās un 3.stāvā -pēcdzemdību aprūpē. Visur apkārt sastapti profesionāļi un sirdssilti cilvēki. Iesaku dzemdēt Dzemdību namā, kas spēj nodrošināt 100% aprūpi jebkadā no dzemdību scenārijiem un patiesas cilvēciskas rūpes. Paldies dakterei Grīnbergai, uzmanīgajai un atbalstošajai vecmātei Štrausai, lieliskajam atbalstam-anesteziologam ķeizara operācijā, neoantalogam - Dr.Gulbei, zīdīšanas konsultantei Agatei un ikvienam, ar kuru tikos no 17.01.-21.01., satiekot savu meitu Martu. Nevaru iedomāties labāku aprūpi! Vēlreiz paldies!
15.02.2023
Līva
Vēlos izteikt vislielāko pateicību visam dzemdību nama kolektīvam palīdzot satikt un aprūpējot nepilnu divu gadu laikā jau otro dēlu, bet īpaši pateikties visbrīnišķīgākajai vecmātei Baibai Koknevičai, kura bijusi brīnišķīgs atbalsts, iejūtīga, mīļa un iedrošinoša pārvarot visas bailes ar ko nu cilvēks pašsaglabāšanās instinktu vadīts sastopas dzemdību pašā finišā:) Ar Baibas palīdzību piedzīvoju divas pilnīgi atšķirīgas dzemdības, pirmās garākas, ar EA, covid stingrajiem ierobežojumiem, neziņu vai vīra tests atnāks laikā, lai paspētu pievienoties un otrās super ātras un bez EA. Abās pilnīga paļaušanās uz Baibu, kura abas reizes mani principā bez neviena plīsuma izvedusi šim cauri! Ticu, ka tas tikai pateicoties viņas meistarībai zināt, kad pateikt - NESPIED! Neelpo!!!!! :) un bērniņš jau guļ uz krūtīm.

Otrs īpašais paldies neonataloģei Ilonai Gulbei, kura ir brīnišķīgs speciālists un prot nopietni, skaidri izstāstīt situāciju, tajā pat laikā nezaudējot humora izjūtu un labestību. Abas reizes esmu izjutusi neviltotas rūpes un iejūtību, paldies!

Visām māmiņām sev apkārt iesaku un joprojām ieteikšu RDN kā vietu dzimšanas dienas ballītei un jo īpaši dēļ šīm divām brīnišķīgajām speciālistēm!
Paldies!
13.02.2023
Kristīne
Sirsnīgs paldies vecmātei Margaritai Glazai par lielisko dzemdību pieredzi, meitiņu Emīliju sagaidot.
Liels paldies arī parējam dzemdību nama personālam, kas sniedza aprūpi pēcdzemdību periodā.
04.02.2023
Klinta
Vēlos izteikt milzīgu pateicību Rīgas dzemdību nama speciālistiem, jo īpaši vēlos pateikties visām personām, kas veica savu maiņu no 2023. gada 22. janvāra nakts līdz pat izrakstīšanās dienai 2022. gada 24. janvārim. Liels paldies vecmātei Danielai Galdiņai par fantastisku dzemdību pieredzi un jauko attieksmi, kas sniedza speku nākt pasaulē mainai meitiņai Alisei. Vēlētos pateikties vecmātēm no 6. stāva, kas dežurēja un uzraudzija mūs pēc dzemdībām. Atmiņa paliks tikai pozitīvas emocijas no šīs skaistās dienas.

30.01.2023
Dita
Sirsnīgākie sveicieni un pateicība Vecmātei Artai, par palīdzību dēliņa nākšanai pasaulē, atbalsts,vārdi un uzmundrinājums, lika paveikt visu ātri un arī vīram izturēt esot blakus dzemdībās, visu cieņu! 🫠🎀🎀🎀
16.01.2023
Sintija
Vēl vēlētos pateikties 4.nodaļas vecmātēm un ārstēm, kas rūpējas par mani un manu meitiņu, jo dzīvojam dzemdību namā 9 dienas. Nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt . Paldies par rūpēm , jaukiem vārdiem , mīļumu.
16.01.2023
Sintija
Vēlētos pateikties vecmātei Elīnai kronbergai par dzemdību pieņemšanu 26.decembri . Tikai visu labo varu pateikt
15.01.2023
Anastasija Kaļiņina
Vēlētos izteikt lielu pateicību mediķu komandai, kas piedalījas manā dzemdību un pēcdzemdību procesā un citēt cienījāmā anesteziologa vārdus, kas bija tanī dienā: "Dzemdības ir sarežģīts un sāpīgs fizioloģisks process.." Šī frāze mīļas grūtnieces topošās mammas izskaidro daudz ko - ja Jūs jau nonācat līdz dzemdību operācijas zālei, ir jābūt gatavai, ir jāsadarbojas, ir JĀSADZIRD un ir jāuzticās. Noteikti zinu, ja vēl man dzīvē paveiksies piedzīvot šo laimi, tad es vēršos konkrēti pie Ilutas Ozolas (vecmāte) un ar lielu cerību satikt arī Dr. Egīlu Lapiņu.
01.01.2023
Rukhshona
It is my 3rd time giving a birth in Ragas Dzemdibu Nams ( 2013, 2019, 2022).
I feel that by each year service here is getting much more better.
All nurses were very kind and helpful. Being as foreigner we were just welcomed - We appreciate their kindness !
Thank to all who did support us !
Kind Regards,
19.12.2022
Ilze
Vēlos izteikt milzīgu pateicību Rīgas dzemdībi nama speciālistiem. Jau no grūtniecības vidus viņi pasargāja manu bērniņu,veica visas manipulācijas,lai es veiksmīgi iznēsātu Savu Robertiņu sākot jau ar dzemdes kakla šūšanu un līdz pašām dzemdībām. Īpaši sirsnīgs paldies dakterei Līvai Ķīsei,kas nenogurstoši sekoja līdz mūsu veselības stāvoklim katru dienu, ar smaidu sejā nodeva arī mums savu pozitīvisma devu. Arī Dakterei Medvedovskai,kas rūpīgi veica sonogrāfiskās apskates. Un visam,visam rdn personālam. Pateicoties Jums 17ajā martā pasaulē nāca Roberts,kuram nu jau ir 9 mēneši un aug liels un stiprs.🥰🥰🥰
19.12.2022
Agnese
Liels paldies Dr. L. Ķīsei, kā arī visiem gādīgajiem 5. stāva un 4.stāva mediķiem par atbalstu. Meitiņa, Anete, tika sagaidīta plānotā ķeizarā 15.12.2022. Varu teikt tikai pašu labāko par Rīgas dzemdību namu, sajutu, ka esmu drošās rokās. Istabiņas jaukas, ēdiens ļoti garšīgs.

Anete un viņas vecāki
16.12.2022
Indra
Vēlos no sirds pateikties vecmātei Ilzei Viļumai, kura 10. oktobrī bija klāt mūsu un dēliņa satikšanās brīdī. Ilze tik ļoti mūs uzraudzīja un rūpējās par mums - visu stāstīja. un izskaidroja. Līdz praktiski pašām dzemdību beigām palātā valdīja jauka un jautra noskaņa un palātā nebija neviena cita, kas ļāva dzemdību procesu uzbaudīt vēl vairāk. Milzīgs paldies Ilzei un visam dzemdību nama personālam, kas turpināja par mums rūpēties visas pārējās dienas!
16.12.2022
Linda
Liels paldies vecmātei Danielai Galdiņai un dr. Vijai Veisai, kuras bija klāt mūsu otrās meitiņas Dārtas dzimšanas brīdī 05.12.2022., 22:15 🫶
15.12.2022
Nora
Milzīgs paldies par vissirsnīgāko attieksmi un vislielākajām rūpēm, novembra izskaņā sagaidot dēliņu Pēteri Uldi, it sevišķi vecmātei Līgai Kalniņai un Dr. Agnesei Stūrmanei, kā arī visiem gādīgajiem 3. stāva mediķiem par atbalstu un nesavtību!
Jūs darāt neizsakāmi svarīgu un grūtu darbu, par to esam ļoti pateicīgi 💛.

Pēteris Uldis, un viņa vecāki
05.12.2022
Vita
Хочу выразить огромную благодарность акушеру Лолите. Спасибо Вам огромное за такое прекрасное отношение во время родов. С Вами рядом я себя чувствовала так спокойно. Благодаря Лолите моя Доченька родилась на свет 2019 году 24 декабря и сынок 22.09.2022 появился на этот свет. С Вами мои роды были такие прекрасные, что хочется возвращаться в Роддом опять😊 Если решимся на шестого малыша, то только к Вам дорогая Лолита. Спасибо ещё раз!!!!!
21.11.2022
Anastasija
Gribu izteikt milzīgo pateicību vecmātei Baibai Koknevičai, ar viņas palīdzību manas dzemdības bija salīdzinoši vieglas un nesāpīgas (14.11.2022)! Žēl, ka dzemdēt vairs neplānoju, jo ir jau 3 bērni, bet ja plānotu, tad nākamreiz izvēlētos līgumu ar šo vecmāti! Paldies visiem pārējiem ārstiem un medmāsām. Atsauksmes tikai pozitīvas!
18.11.2022
Aiga
Vēlos pateikties lieliskajiem ārstiemvecmāteimāsiņām ar kādu atdevi un lielo darbu tiku aprūpēta gan pirms dzemdībām, gan pašās dzemdībās, kā arī pēcdzemdību palātā. Pirms dzemdībām visas pārbaudes tika noorganizētas ļoti operatīvi un attieksme no personāla bija augstā līmenī. Manam mazulim pasaulē palīdzēja nākt lieliska vecmāte un ārsti. Paldies par viņu pacietību un motivāciju dzemdību posmā. Milzīgu paldies lieliskajai vecmātei un ārstiem Baibai Kokrevičai, Natālijai Bērzai un Agnesei Stūrmanei. Bez jums es nebūtu to spējusi paveikt! Paldies par jūsu uzmundrinājumu, pacietību un neatsveramās pūles ar kādām jūs man palīdzējāt pasaulē nākt manam bērniņam. Jūs darāt darbu patiesi ar sirdi! Ar sveicieniem no Teodora :) Aiga un Juris.
10.11.2022
Zane
Vēlos pateikt lielu paldies Dzemdību nama personālam. Dzemdēju šeit otro bērniņu. Lai arī pirmā dzemdību pieredze bija radījusi nelielu trauksmi, šoreiz viss bija tiešām fantastiski. Sākot jau ar uzņemšanas nodaļu, 5. nodaļu, dzemdību nodaļu un beidzot ar pēcdzemdību aprūpi. Īpašs paldies vecmātei Baibai Zelkai par iejūtību un profesionalitāti, kas palīdzēja piedzīvot skaistu satikšanos.
10.11.2022
Arina
Labdien!
Es vēlos izteikt sirsnīgu pateicību dr. O. Zeļenovai un vecmātei D. Galdiņai par manam visvieglākām un tiešām maigām dzemdībām! Biju ļoti pārsteigta par tik lielisku aprūpi un attieksmi! Atmiņa paliks tikai pozitīvas emocijas no šīs skaistās dienas!
04.11.2022
Inese Baltmane
Sirsnīga pateicība mūsu vecmātei Elīnai Kronbergai par sirsnību, cilvēcību un atbalstu. Paldies par īstiem vārdiem īstajā brīdī. Sirsnīgs Paldies par sirdsdarbu un mūsu meitiņu!
Paldies visam DzN personālam! Es jutos drošībā, aprūpēta un uzmanīta, uzklausīta un saprasta. Paldies visiem par sirdsdarbu!
03.11.2022
Linda
Vēlos izteikt īpašu un sirsnīgu paldies dakterei Agnesei Stūrmanei, kura pieņēma dzemdības kopā ar vecmāti Larisu 15.09., ar kopīgiem spēkiem dabūjām ārā manu meitu. Daktere spēj saglabāt mieru, tādā asa sižeta situācijā un dot norādījumus, ko darīt. Un galvenais saglabāt mieru un būt jauka, kas ir ļoti svarīgi tajā situācijā. LIELS PALDIES JUMS❤️
Dzemdētājām iesaku klausīt dakteru un vecmātes norādījumus, kas kopīgiem spēkiem ļaus sasniegt mērķi.
31.10.2022
Diāna
Labdien.
Dzemdēju Rīgas Dzemdību namā un esmu priecīga, ka izvēlējos tieši šeit dzemdēt.
Jo viss personāls bija tik atsaucīgs, laipns, gādīgs un galvenais zinošs. Jutos es pie Jums komfortabli un droši.
Paldies Jums par darbu!
27.10.2022
Sallija Osmane
Vakar pasaulē nāca mana otrā meitiņa Luīze, vēlos pateikt lielu paldies vecmātei Danielai Galdiņai, kas pieņēma manas dzemdības. Šim visam ir iemesls - kādēļ šo rakstu. Vēlos iedrošināt pārējās topošās māmiņas doties dzmedēt arī bez noslēgta līguma, jo mana otrā pieredze bija tik pat laba kā pirmā, vecmātes ir lieliskas un viņas no sirds dara savu darbiņu. Šoreiz vēlos pateikt lielu paldies Danielai Galdiņai - par tik skaistu satikšanos ar meitiņu. Tas darbiņš ko mēs kopā paveicām - bija kaut kas patiešām viegls un skaists. Ļoti augsti to novērtēju. Vēlreiz mīļš paldies! 🌸💕
26.10.2022
katrīna
Vissirsnīgākā pateicība un cieņa visam Dzemdību nama kolektīvam, kas palīdzēja mums piedzīvot šo brīnumu - dēliņa piedzimšanu. Pateicoties mierīgajai atmosfērai un profesionalitātei, viss bija pat labāk kā cerēts. īpašs paldies ārstei Violetai Bulei un vecmātei Lailai Laganovskai.
25.10.2022
Liene Ka;lniņa
Viss sirsnīgākais paldies vecmātei Lailai Laganovskai - par atbalstu, iedrošinājumu un profesionālu palīdzību, mūsu meitiņu sagaidot.

Liene un Ansis Kalniņi
24.10.2022
Viktorija
Vēlos pateikt milzīgu paldies par manam vieglām dzemdībām un laimīgu mazuļa sagaidīšanu. Viss bija ideāla līmeni no uzņemšanas nodaļas līdz pēc dzemdību aprūpes nodaļas. Gribu pateikt palsies vecmātei Ingūnai Kasparovičai (uzņemšanas nodaļa) par ātru un kvalitatīvu formēšanu stājoties stacionāra. Ligitai Daugei un jauņinai meitenei,kas strādāja 19.10 (pirms dzemdību nodaļa) par rūpīgam apskatēm, kvalitatīvu aprūpi, viss personāls kuru satiku tajā dienā ļoti rūpīgi pildīja savu darbu, atbildēja uz visiem jautājumiem un bija ļoti laipni. Liels paldies anesteziologiem par viņu darbiņu.Paldies 6.stava darbiniecēm un pediatriem, kas palīdzēja pēc dzemdību aprūpes jautājumos, ka arī mātes un bērna aprūpes nodaļai(4.stāvs) par omulīgo aprūpi, cieņu pret māmiņu, tēvu un bērniņu. Māsiņas ļoti kompetentās, palīdzēja jebkura laika,gan nakti, gan pa dienu. Ļoti rūpīga attieksme pret zīdaiņiem. Cepuri nost. Ka arī paldies virtuves darbiniekiem par garšīgam ēdienreizēm,katru dienu bija viss dažveidigs un garšīgs, un galvenais silts. Un saimniecības nodaļai paldies par ikdienas uzkopšanu palātas!
Mana pieredze dzemdību nama ļoti pozitīva un esmu priecīga,ka sagaidīju savu pirmo bērniņu tieši pie jums!
21.10.2022
Inga
Mīļš paldies vecmātei Peņkovai Inārai un ārstei Bulei Violetai par mūsu meitiņas Maijas nākšanu pasaulē 15.10.22 Paldies visam personālam,kas mani aprūpēja.
21.10.2022
Sniedze
Dzīvē bieži mēdz gadīties, kā vecu vecajā teicienā: “Cilvēks domā - Dievs dara!”
Es biju domājusi, ka ar savu meitiņu satikšos oktobrī, taču mans mazputniņš pie manis atlidoja jau septembrī. ❤️
Atskatoties uz dzemdību pieredzi un domās atšķetinot atpakaļ “kā es piedzimu par mammu” 14. septembra rīta notikumus, es varu pateikt tikai vienu - dzemdības man ir likušas paskatīties uz sievieti ar citām acīm! Dzemdības nav tikai sāpes. Dzemdības ir pašas sievietes garīgo un fizisko spēku robežu pārbaude. Ir lietas, kas paralēli lielu sāpju ielenkumā ir jāpieņem un jāapzinās, jāuztic sava un sava vēl nedzimušā bērna dzīvība otra rokās, jāizslēdz egoismu, ja tāds vēl palicis, un jāieslēdz vislielāko uzticēšanos.
Bet tik un tā - Dievs vai augstākie spēki (kā nu kuram labpatīk) visam paredzējis savu vietu un laiku!
Vēlos pateikt lielu paldies visiem Rīgas Dzemdību nama darbarūķiem, kuri man palīdzēja satikt savu mazulīti! Jūsu ir daudz gan 5., gan 7. un 3. nodaļā! Pavadīju RDzN telpās gandrīz divas nedēļas, kuru laikā sastapu daudz labu ļaužu.
Jo īpašs paldies vecmātei Ievai Jančevskai un ārstei Annai Miskovai, kuru profesionalitāte un pieredze bija neatsverama! :) Kas zina, varbūt tiešām sanāks vēlreiz paciemoties…
20.10.2022
Ieva
Paldies vecmātei Danielai Galdiņai par profesionālo, iedrošinošo un pozitīvo attieksmi. Esmu pateicīga par tik mierpilnu pirmo dzemdību pieredzi.
17.10.2022
Marina
Sirsnīgs paldies vecmātei Daniēlai Galdiņai un ārstei Olhai par atbalstu un palīdzību 15.09. rītā, kad nāca pasaulē mūsu otrā meitiņa. Pateicamies arī visam personālam - uzņemšanas nodaļai, bērnu ārstiem un medmāsām u.c. - par jauko attieksmi un rūpēm 3 dienu garumā.
14.10.2022
Paula
Liels paldies zīdīšanas konsultantei Žanetei par vērtīgo konsultāciju, silto attieksmi un starojošo būtību! Ieguvu daudz vērtīgas informācijas un sirdsmieru.
14.10.2022
Marita
Mīļš paldies vecmātei Ilutai Ozolai, ka bija līdzās un sniedza tik neizmērojamu atbalstu brīdī, kad pasaulē nāca mūsu dēliņš! Jūs esat lieliska vecmāte un ikkatrai sievietei novēlu saņemt tik jauku un pozitīvu attieksmi dzemdību laikā kā to spējāt sniegt Jūs!
Paldies visai vecmātes Ilutas komandai, kas 13.10. palīdzēja pasaulē nākt mūsu dēliņam!
13.10.2022
Laura Mežule
Labdien, vēlējos pateikt lielu paldies par tik brīnišķo pieredzi Rīgas Dzemdību namā.
10.10.2022 piedzima mūsu meitiņa Ausma.
Liels paldies uzņemšanas personālam par silto sagaidīšanu.
Liels paldies pirmsdzemdību stāva personālam.
Liels paldies mūsu vecmātei un ārstei, kuras palīdzēja nākt pasaulē mūsu meitiņai.
Un liels liels paldies 6.tā stāva personālam atlikušās dienas, kuri tik brīnišķigi aprūpēja mūsu Ausmiņu un mani.
Saņēmām tik pozitīvu attieksmi no visa personāla, ko satikām šīs dienas. Tikpat pozitīva bija mūsu pieredze arī pirms gada, piedzimstot pirmajai meitiņai.
Lūdzu nodot mūsu pateicību personālam! Pie Jums saņemam vairāk kā varētu gaidīt
13.10.2022
Jeļena
Man ir paties prieks, ka mana meitiņa piedzima vecmātes Ilzes Ansules pavadībā. Paldies Ilzei par maigu attieksmi un uzmanību.
Saulaini sveicieni no vasaras. 27.07.22.
10.10.2022
Paula
Šā gada 2.oktobrī pasaule sveica mūsu meitiņu. Viņas ierašanos profesionāli, sirsnīgi un ārkārtīgi saudzīgi sagaidīja Vecmāte Baiba Kokneviča. Ņemot vērā, ka tika slēgts līgums ar Vecmāti, jau pirms dzemdībām saņēmām nenovērtējamu atbalstu, informāciju un padomus, tajā skaitā dzemdību dienā. Mūsu acīs Baibas klātbūtne, darbs un personība ir neatsverama daļa no mūsu pasakainā dzemdību stāsta.
Arī liels paldies visam pārējam personālam - Uzņemšanai, jaundzimušo aprūpes māsām, vecmātēm, ārstēm, zīdīšanas konsultantei, dāmām, kas rūpējās par maltītēm un tīrību. Ļoti patīkama attieksme.
Rīgas Dzemdību nams ir īstā vieta, kur sagaidīt mazuli!

Paula un Māris
08.10.2022
Santa Puķīte
Liels paldies vecmātei Svetlanai Mickēvičai par atbalstu dzemdībās! Es jutos droši laižot pasaulē savu pirmo bērniņu! ❤️🌹🌹🌹
04.10.2022
Zane
Dzemdību namā ar lielāko prieku atgriežamies otro reizi. Vēlos no sirds teikt paldies visam Dzemdību nama kolektīvam! Katrs sastaptais mediķis,administrācijas cilvēks ir ne tikai profesionālis,bet arì sirds cilvēks.
Īpašs paldies manai vecmātei Lolitai Stabulniecei,kurai pateicoties man bija mierīgas,eiforiskas dzemdības un ārkārtīgi skaista satikšanās ar meitiņu (15.09.2022.) Brìžiem likās,ka viña izdarīja vairàk kā es. Liels, liels paldies par to,ko darāt! Lolita,Jūs esat Eņģelis,kas dzìvo uz zemes ❤️ Nav īsto vārdu lai pateiktos.PALDIES!


29.09.2022
Aija Broka
Lielum lielais paldies vecmātei Ilzei Veismanei. Jūs esat zelts! Paldies par iedrošinājumu, atbalstu un piedzīvotām tiešam skaistām dzemdībām, un dēliņa pieņemšanu.

No visas sirds pateicos!
28.09.2022
Nadezda
Большое спасибо акушерке Daniela Galdiņa💜
Чудесный человек и специалист.

Весь опыт в целом положительный. Персонал отзывчивый и доброжелательный на всех этажах.
Спасибо!
26.09.2022
Madara
23.septembra rītā (2022) pie Jums sagaidīju savu otro bērniņu. Vislabākās atsauksmes par visu iestādi, jebkura stāva kolektīvu un par katru satikto darbinieku! Personāls vienkārši izcils! Lieliski darbinieki jebkurā sfērā! :) Ēdināšana ļoti garda un sātīga.
Pie Jums laidu pasaulē arī savu pirmo bērniņu un ne mirkli nenožēloju! Paldies par brīnišķīgo attieksmi! :)))
11.09.2022
Sintija Lāce
Vēlējos padalīties ar šī rīta noskaņu! Lai gan atrodamies vēl Rdznamā-lielu pateicību vēlos izteikt uzņemšanas nodaļai,vecmātei,māsiņām,dakteriem visiem visiem ,kas palīdzēja nākt pasaulē mūsu ķirsītim🍒
Bet visvisvissirsnīgāko paldies vēlos teikt Vecmātei- Intai Rancānei-viņa bija mūsu šī rīta saules stariņš-sirsnīga,izpalīdzīga,atsaucīga un vēl un vēl un vēl☀️Šajā nevienkāršajā atveseļošanās procesā-viņa dāvāja smaidu,kas bija tik ļoti vajadzīgs. Un diena sākās brīnišķīgi!
Viņa ir paraugs-un īstajā vietā,kas dara ļoti nozīmīgu,atbildīgu,neizmērojamu darbu-un dara to ar mīlestību-un tas ir visaugstākā vērtē!
Vēl dodoties prom ,kad darbiņš jau beidzies-un vēlēt laba vēlējumus-Tas bija ļoti jauki !
Sirsnīgs paldies Jums Inta☀️
Ar cieņu Lāču ģimene Jānis Sintija un mazā Sindija
06.09.2022
Aiga
Vēlos pateikties visam RDzN kolektīvam, kas 31.08.2022 palīdzēja satikties ar mūsu mazo princesīti, gan vecmātei Ilzei Veismanei, gan visiem ārstiem un personālam par iejūtīgu, laipnu un profesionālu attieksmi. Viss bija lieliski no uzņemšanas brīža lidz pat izrakstīšanai. Milzīgs paldies!
26.08.2022
Ирина
Хочу поблагодарить акушерку Даниэлу Г., которая была со мной во время родов 3-го ребенка.
Исцеляющий, гармоничный опыт родов.
Акушерка Даниэла помогла мне поверить, что я все-таки умею рожать самостоятельно, без вмешательства. Спасибо за ваше доверие.
Даниэла, ты золотo. Искреннее спасибо.
25.08.2022
Lāsma
Mans dēliņš nāca pasaulē pirms gada 13.08.2021., bet nekad nav par vēlu pateikt labus vārdus! Gribu izteikt lielu pateicību visam RDzN kolektīvam, jo visi, ko sastapām tiešām bija laipni, kompetenti un pretimnākoši! Bet vislielākais PALDIES mūsu vecmātei Līgai Kalniņai, kura bija lieliska, profesionāla, atsaucīga, mierīga. Ar viņu kopā jutos droši un mierīgi, bija sajūta, ka pilnībā varu paļauties uz viņu. Esmu viņai no sirds pateicīga! Līga ir cilvēks īstajā vietā!
25.08.2022
Sintija
Gribēju no sirds pateikties un izcelt cilvēkus, kuri acīmredzami ir savā "vietā" - savā sirds darbā!
7. augustā ierados iestāties Rīgas Dzemdību namā un plānoto ķeizaru.
Ak, kādas jaukas, saprotošas un mīļas vecmātes mani sagaidīja !!❤️Pilnīgi prieks bija atgriezties, jo šīs abas dāmas ir tik ļoti iespiedušās atmiņā, ka atceros viņas arī no iepriekšējās reizes kad viesojos šeit 2017.gadā❤️ Evija Soboļeva un Dace Zibulāne ir kas vairāk nekā tikai darbinieki Rīgas dzemdību namā - ļoti vērtīgi darbinieki, es teiktu!❤️
8.augusta rītā devos uz savu 3.ķeizargriezienu - protams bija bailes, un ļoti liels satraukums, bet re- mani jau atkal operāciju zālē sagaidīja fantastisks anesteziologs ar komandu Aldis Lidžus- profesionāli mediķi un sirds cilvēki. Jau no pirmā acu uzmetiena ir skaidri redzams, ka cilvēkiem patīk savs darbs, un viņi ir savā īstajā vietā! Diemžēl pārējiem neiegaumēju vārdus, bet kā varēja noprast- viņi strādā kā komanda! Lieliska komanda❤️
Un visbeidzot - dr Ināra Miltiņa! Jau otro reizi savus bērniņus satieku tieši ar šīs dakteres gādīgajām rokām!❤️ Tik, iejūtīga, saprotoša un jauka daktere!
Milzīgs, un sirsnīgs PALDIES par visu šiem dakteriem un vecmātēm- jūs šīs dienas dzemdību namā, noteikti padarījāt daudz, daudz drošākas un jaukākas!

Mazais Hārdijs ar ģimeni!
23.08.2022
Ekaterina
Рожала три раза, без осложнений, самые лучшие впечатления от персонала. Хочу выразить благодарность акушеркам. В этот раз роды принимала Baiba Zelka, спасибо вам💗. Желаю вам ещё больше позитива. Всему персоналу огромная благодарность!
23.08.2022
Līga
Izsaku milzīgu pateicību dzemdību vecmātei Lolitai Stabulniecei, kura 20.08.22 pieņēma manu bērniņu. Esmu ļoti laimīga, ka tieši viņa bija ar mums un, ka kopā varējām strādāt, viņas dēļ jūtos tā it kā šīs dzemdības ir mani dziedinājušas no iepriekšējās pieredzes. Tāda profesionalitāte, miers un izpalīdzība no viena cilvēka. Ar partneri jutāmies ļoti droši ar Lolitu.
20.08.2022
Ineta
Vēlos pateikt lielu paldies vecmātei Lailai Laganovskai par brīnišķīgu dzemdību pieredzi! Lailas profesionalitāte, cilvēcīgums un iejūtīgā attieksme ļāva man piedzīvot mierīgas un man ērtas dzemdības. Mīļā Laila, liels paldies!!!
19.08.2022
Liene
Esmu ļoti pateicīga dzemdību nama personālam ka palīdzēja manam dēliņam nākt pasaulē. Personāls gan pirms dzemdību nodaļā, gan dzemdību, kā arī pēc dzemdību nodaļā. Bija augsti profesionālās, iejutigs, atsaucīgs un saprotošs. Un vislielākais paldies vecmātei Lailai Laganovskai.
17.08.2022
Agnese
Vēlos pateikt lielu paldies vecmātei Danielai Galdiņa, kas mani atbalstīja dzemdībās! Bez stresa, ar mundrumu un humoru pat vienos naktī. Paldies, ka liki noticēt, ka es to varu, pat tad, kad pati jau padevos. Eiforiskas dzemdībās!
P. S. Gaidiet mani vēl kādu reizi vai divas.
16.08.2022
Jekaterina
Gribu izteik pateicību visam RDN personālam par profesinālu un rūpīgu attieksmi.

Atsevišķi gribētu pateikt milzīgu paldies vecmātei Līgai Priedei! Pateicoties viņai man bija lieliskā dzemdību pieredze! Līga ir burvīgs profesionāls, kam es neteikti uzticētos atkārtoti! Paldies no visa sirds!

Ar cieņu,
Jekaterina
13.08.2022
Liene
Vislielākais PALDIES mūsu vecmātei Ivetai Smilgai par iejūtību un profesionalitāti, sagaidot meitiņu, kā arī visam DzN personālam - brīnišķīga pieredz, pateicoties tik ļoti jaukam un atsaucīgam personālam.
11.08.2022
Sindija
Lai gan mūsu mīļajai princesei ir jau 8.mēneši- no sirds vēlos pateikties vecmātei Danielai Galdiņai, kura agrā un sniegotā 1.decembra rītā palīdzēja nākt pasaulē mūsu burvīgajai meitiņai Kristenai . Daniela, Tu esi zelts! Manas pirmā dzemdību pieredze bija fantastiska. Tu esi īstajā vietā! Paldies , paldies , paldies . Protams, mīļš paldies arī visam pārējām personālam .varu teikt tikai tos labākos vārdus . Pie izrakstīšanās divas burvīgas vecmātes mums teica : tad jau gaidīsim atkal. Un pat tajā brīdī jau viņām teicu: mēs noteikti atgriezīsimies . Paldies par darbu ko darāt.
11.08.2022
Elizabete
Vislielākais paldies vecmātei Elīnai Kronbergai, kura vieglā, patīkamā gaisotnē palīdzēja mums sagaidīt mazo Rodrigo, šī gada 3.aprīli. Ar visu to, ka beigās dzemdības bija ar neparedzētu pavērsienu, Viņa nelika just lieku stresu vai bailes! Viegla komunikācija, joki un smaidi, atmosfēra lieliska!
Un vispār bijām ļoti apmierināti ar visu dzemdību nama kolektīvu, aprūpi, gaisotni pirmajās dienās, esot mums trijatā. Paldies!
08.08.2022
Marija
Paldies visam RDN personālam, kas palīdzēja nonākt pasaule mūsu meitiņai. Visas vecmātes, ārstes, kā arī cits personāls ir ļoti laipns un atsaucīgs, atbild uz visiem jautājuiem jebkura diennakts laikā un ir gatavs palīdzēt. Dzemdību palātas ir ļoti modernas, pēcdzemdību nodaļā ir ļoti tīrs un gaišs.
Īpašs paldies vecmātei Margaritai Glazai, ar kuru noslēdzām līgumu, un kura izdarīja visu, lai meitiņa piedzimtu bez nekādām problēmām!
Novēlu visiem RDN darbiniekiem visu to labāko, kā arī tik pat pozitīvu pieredzi visām dzemdētājām!
05.08.2022
Karina
17.jūlijā tika piedzīvotas ļoti straujas dzemdības, kuras pieņēma vecmāte Iluta Ozola. Vēlos pateikt SIRSNĪGU PALDIES VIŅAI! Viņa ar savu mieru un profesionalitāti mani vienkārši pārsteidza! Izcila vecmāte!
Savukārt neko labu nevaru pateikt par ārstu Larisu Tomkoviču- ar tādu rupjību un negatīvu attieksmi neesmu nekad saskārusies.
Kā arī vēlos pateikties visam personālam pēcdzemdību nodaļai- visi darbinieki ir ļoti saprotoši un iejūtīgi.:)
03.08.2022
Evija Fecere
Milzu paldies visam RDzN personālam - Jūs esat labākie! Ļoti pozitīva attieksme no visa ārstējošā personāla, noteikti nebūs bailes kādreiz vēlreiz šeit nokļūt, jo visi ir sava amata profesionāļi. Īpašs paldies anesteziologam Aldim (uzvārdu gan nepiefiksēju) par spēju novirzīt pacienta domas citā virzienā un par foršo mūzikas gaumi un humoriņu - grūtniecēm noteikti esat Dieva vietā! :)))
31.07.2022
Vita
Vēlējos pateikt sirsnīgāko paldies visam dzemdību nama personālam, sākot no uzņemšanas līdz pat izrakstīšanās dienai. Īpaši pateicamies vecmātei Lailai Laganovskai. Neskatoties uz to, ka dzemdībās bija sarežģījumi, sajūta, ka biju drošākajās rokās pasaulē. Visas dienas pavadiju kā svētkus! Vēlreiz paldies visiem!
31.07.2022
Jānis un Anna
Milzīgs paldies Rīgas Dzemdību namam, it īpaši Lailai Laganovskai, kura bija ļoti laipna, jauka, zinoša, iejūtīga, kā arī sava amata profesionālis pieņemot mūsu dzemdības.
Arī pirmsdzembībuginekoloģijas nodaļas (5.st) personāls bija ļoti atsaucīgs un laipns.

Vēlam veiksmi arī turpmāk!
29.07.2022
Laura
Sirsnīgs paldies vecmātei Santai Lindai Liepiņai, kura palīdzēja nākt pasaulē mūsu meitiņai Dārtai! Jau no pirmā satikšanās brīža dzemdību zālē radās drošības sajūta, kas ir tik ļoti svarīga šajā īpašajā notikumā. Vecmāte vienkārši fantastiska - laipna, atsaucīga un profesionāla! Paldies par pozitīvo pieredzi pirmajās dzemdībās! :)
Paldies arī pārējam Dzemdību nama personālam par cieņpilnu un jauku attieksmi.
25.07.2022
Anna Kristiāna
Paldies Dzemdību nama brīnišķīgajam un profesionālajam personālam par dzemdībām! Iejūtīgs personāls, ļoti rūpīga attieksme! Brīnišķīgi ārsti, ļoti profesionāli novadīta operācija, anesteziologs izdarīja izcilu darbu, dakteri un vecmātes fantastiskas!
24.07.2022
Kristiāna Krista
Pēc dzemdībām ir pagājuši vairāk kā divi mēneši, atskatoties laikam atpakaļ, es nevaru atrast nevienu mīnusu., jo tādi nebija. Nevienu sekundi nenožēloju, ka izvēlējos Rīgas dzemdību namu. Es jutos drošībā, aprūpēta un pieskatīta. Es un mans dēls Tomass vēlamies pateikt vēlreiz sirsnīgu paldies mūsu vecmātei Līgai Kalniņai. Ļoti profesionāla, iejūtīga un jauka vecmāte.

Sirsnīgu paldies saku visiem darbiniekiem, ar kuriem man bija saskare. Sākot ar vecmāti, kas mani uzņēma uzņemšana, vecmātēm un dakterēm nodaļā, darbiniekiem, kas pienes ēst, apkopējiem un visiem pārējiem. Jums katram paldies.

Cieņā,
Kristiāna
23.07.2022
Alla
Milzīgs paldies vecmātei Larisai Ostaņinai par viņas profesionalitāti, palīdzību un atbalstu. Gribu pateikties arī ārstei Inesei Gračovai, kura sniedza emocionālu atbalstu uzreiz pēc dzemdībām un profesionāli un ar lielu rūpību veica savu darbu, un dzemdību speciālistei Larisai Tomkovičai par profesionālu atbalstu un palīdzību (arī ārpus sava darba laika) visas grūtniecības laikā.
16.07.2022
Amanda
Milzīgs paldies visam RDzN personālam, ko Kerstina satika savās pirmajās dienās. Mīļš paldies vecmātei Baibai Zelkai par super pozitīvo un ļoti profesionālo attieksmi, tāpat arī dakterēm Violetai Bulei, Zanei Tomsonei un 7.stāva kolektīvam, ar ko kopā svinējām Kerstinas Dzimšanas dienu. :)
Īpašs paldies arī bērnu aprūpes māsai Terēzai.
11.07.2022
Zane
Milzīgs un mīļš paldies Dzemdību nama personālam - gan pirmsdzemdību, gan pēcdzemdību nodaļai. Īpaši liels paldies vecmātei Līgai Kalniņai, kas palīdzēja nākt pasaule mūsu mīļajai meitiņai Jasmīnai! Es no sirds iesaku jebkurai meitenei ņemt šo vecmāti. Man šīs dzemdības bija tiešām bez lieka stresa, sajūta, ka esmu drošās rokās un vecmāte mani sajuta no pusvārda! Liels, liels paldies!
10.07.2022
Renāte
Šoreiz šī bija fantastiska dzemdību pieredze, paldies jums par to. Vecmāte mums bija fantastiska!! Saprotoša, izpalīdzīga, personisku attieksmi, profesionāla, ar humora izjūtu - Elīna Kronberga! Paldies jums par mūsu bērniņa sagaidīšanu!

Bet vispār arī kopējā, ļoti jauka attieksme no personāla, šoreiz arī trāpījās ļoti gards ēdiens - pankūkas, biezpiena sacepums.
09.07.2022
Anete
Paldies
08.07.2022
Klinta
Gribas uzslavēt Dzemdību nama personālu. Patiešām liels prieks par katru profesionāli, kuru izdevās satikt sākot jau ar uzņemšanas nodaļu -man ļoti svarīga ir laipna uzņemšana, un bija patiess prieks tādu piedzīvot. Tālāk grūtnieču nodaļa - lieliski profesionāļi - laipni, zinoši, atsaucīgi un rūpīgi.
Un pašu lielāko paldies gribu teikt vecmātei Elīnai Kronbergai par laipnību un uzmundrinājumiem dzemdību procesā. Par apbrīnojamo profesionalitāti. Pateicoties precīzām un skaidrām instrukcijām varēju piedzīvot savu labāko dzemdību pieredzi.
22.06.2022
Mila
Все хорошо
22.06.2022
Emma
Ļoti laipna un viesmīlīga uzņemšana jau no grūtnieču nodaļas, līdz pat izrakstīšanai. Personāls sirsnīgs un profesionāls, cilvēki tiešām strādā īstajā vietā. :) Vislielākais Paldies vecmātei Līgai K. abas paveicām labu darbiņu, viņas klātesamība dzemdībās bija ļoti īpaša.
Paldies!
16.06.2022
Santa
Gādība, profesionālisms, pacietība un sapratne . Vecmāte Anna Lizinska, milzīgs, mīļš paldies. Jūs esat brīnišķīga sava darbiņa darītāja.
26.05.2022
Austra
Mūsu pirmajā pieredzē, kad dzemdības norisinājās RDzN sagaidot dēliņu (2019. gadā) bijām manāmi vīlušies saistībā ar savstarpējo komunikāciju no speciālistu un apkalpojošā personāla puses, ar dažiem izņēmumiem varētu teikt, ka tieši komunikācija un attieksme pret mani kā pacientu bija diezgan traumējoša, īpaši mirkļos, kad vīrs nebija blakus!
Taču šogad (2022g.), kad atkārtoti izvēlējāmies RDzN kā vietu, kur satikties ar savu bērniņu, abi ar vīru bijām ļoti patīkami pārsteigti cik laipni un profesionāli pret mums izturējās! Īpaši esam pateicīgi un priecīgi, ka ‘izlozes’ kārtā tikām pie vecmātes Kristīnes Reiteres, kura bija blakus, samīļoja, iedrošināja un darīja visu, lai mēs justos droši visu dzemdību laiku! Vecmāte laipni atbildēja uz jautājumiem, interesējās kā jūtos un kādas dzemdības vēlos piedzīvot, sanāca nedaudz padalīties arī ar pirmo pieredzi, tādēļ jutu, ka Kristīne īpaši iejūtīgi un empātiski cenšas mums dot maksimāli drošākos un patīkamākos apstākļus, bet galvenokārt savu darbu veica profesionāli! Atvadoties jau šķita, ka šķiramies no kāda ļoti laba un tuva drauga! Liels paldies arī ārstei Indrai Bergmanei par profesionālo konsultāciju un klātbūtni! Ir neizsakāmi atšķirīga izjūta piedzemdēt, kad ārsts mani iedrošina un uzmundrina, tad dod spēku un prieka asaras tiešām ir neiespējami noslēpt atceroties to komandas darbu, kādu saņēmām no personāla šoreiz, kad tikāmies ar mūsu meitiņu! No sirds paldies! Devām otru iespēju RDzN un nenožēlojām - šī pieredze dziedināja iepriekšējās rētas un deva iespēju piedzīvot maksimāli patīkamas dzemdības kādas vien tās var būt! :)
Atdzīšos, ka man bija bailīgi atgriezties, bet esmu tik priecīga, ka to tomēr izdarījām, jo šoreiz varu un gribu uzslavēt profesionālo komandas darbu!
22.05.2022
Leons, Linda un Mārtiņš
Liels paldies Danielai Galdiņai par profesionalitāti un jauko attieksmi!
20.05.2022
Marta
Everything works properly
16.05.2022
Laura
Sirsnīgs paldies visam dzemdību nama personālam no grūtnieču aprūpes līdz pēcdzemdību aprūpei, jutāmies no sirds aprūpēti gan ar profesionālām zināšanām, gan sirsnīgu attieksmi. Īpašs, neizmērojams paldies vecmātei Dagnijai Štrausai, dzemdību procesu vadīja maigi, bet noteikti un rezultāts bija negaidīti vieglas dzemdības. :)
16.05.2022
Alise
Ne mirkli nenožēloju savu izvēli, ierosināt dzemdības tieši šeit. Tās ilga pusotru diennakti. Bet pateicoties superīgajai ārstu komandai, mana dzemdību pieredze kļuva kā viens liels piedzīvojumu ceļojums. Tās rūpes, tā uzmanība, kad katra nianse tiek uzmanīta, nav vārdiem aprakstāma. Jaukākus ārstus līdz šim nebiju satikusi. Pirmo reizi dzīvē jutu un spēju uzticēties ārstiem uz visiem 100%. Milzīgs paldies visai Rīgas Dzemdību nama komandai, tas ko Jūs spējat paveikt ir kaut kas stipri vairāk, kā ārstu darbs vai pienākumi. Pateicos!
15.05.2022
Linda
2021 gadā februārī mums pieteicās bērniņš,visus deviņus mēnešus mums bija labākā ginekoloģe Dace R. , kas mūs abus uzraudzīja,bet 8.novembra rītā ierodoties uzņemšanā pa nakti mūs jau sagaidīja smaidīgas vecmātes,tad 8os no rīta nomainījas maiņa un plkst 12:39 ieradās Rūdolfs ar vecmātes Danielas Galdiņas palīdzību.
Labāku vecmāti es nevarēju gribēt,jo liekas ka visi augstākie spēki jau man viņu atsūtija-Danielu.
13.05.2022
Lūcija
Skaistākais notikums 28.04.2022.
Paldies vecmātei Anastasijai Artai Kangerei un visai dzemdību nama personālam!
Sveicieni no Lūcijas, Armanda un mūsu meitiņas Grietas 💕
12.05.2022
Marina
13.05.2021 в вашей больнице у меня родился сын Михаил. Хочу от всего сердца поблагодарить доктора Марию Холодову за своевременно принятое решение, за профессиональный подход и способность слышать пациента, за здорового сына! Самые теплые воспоминания о всем персонале - врачах, медсестрах, санитарах и др. Удивительно, что работая в таком темпе, вы умудряетесь оставаться отзывчивыми. Большое вам спасибо за ваш труд!
08.05.2022
Līva
Liels paldies vecmātei Danielai Galdiņai, kura 31.martā palīdzēja man sagaidīt savu dēliņu Paulu!
Šī bija brīnišķīga dzemdību pieredze!
05.05.2022
Laura
18.03.22. Fantastiskas dzemdības vecmātes Baibas Zelkas vadībā. Izcila, ļoti patīkama personība! Milzīgs paldies!
28.04.2022
Anna
Paldies jums
23.04.2022
Tatjana
Рожала 15.09.2021.Остались только положительные отзывы о работе персонала больницы была :) Отдельное огромное Спасибо акушерке Anna Lizinska , это акушерка от Бога .Супер внимательная , заботливая !!! Очень хороший персонал больницы
22.04.2022
Žaklīna
Es velējos pateikt milzīgu paldies dakterei Elizabetei Pumpurei un vecmātei, kas tajā vakarā bija :) nevarētu iedomāties šo dienu kāda viņa būtu bijusi, ja viņa nebūtu šeit :) pateicoties Dr. Pumpurei šī vieta nepaliks atmiņā ar sliktu dzemdību stāstu, bet gan ar pozitīvu ❤️
Milzīgs paldies❤️
08.04.2022
Liene
Cik skaista dzemdību pieredze, pateicoties vecmātei Danielai Galdiņai! Cik mierpilns pavadītais laiks RDzN, pateicoties foršam kolektīvam!
Liels paldies!
07.04.2022
Виктория
Хотим выразить огромную благодарность всему персоналу роддома!
Отдельно благодарим Анну Лизинску ,Диану Анжане ,анестизиолога Викторию,неонатолога Илону Гулбе и сестричек с 3 этажа,так же персонал интенсивной терапии !
Роды были сложные,но благодаря профессиональному и чуткому отношению наш сынок родился на свет 27 марта в 6:23.
СПАСИБО ЗА ВАШУ РАБОТУ!!!!❤🙏
31.03.2022
Ieva
Liels paldies vecmātei Ievai, kura palīdzēja 27. martā nākt pasaulē mūsu dēliņam. Paldies par atbalstu, vadību un zināšanām.
29.03.2022
Valērija
No sirds pateicos Dzemdību nama personālam!
Īpašs paldies vecmātei Līgai Kalniņai , kura palīdzēja nākt šajā pasaulē mūsu meitiņai - 20.03.2022 , plkst. 05:05 ❤️.
Paldies arī pēcdzemdību nodaļai (6. stāva kolektīvam), jūs visi esat brīnišķigie ! Un visiem pārējiem par svēto darbu, ko darāt! Novēlu jums visu to labāko un gaišāko! 🙏🏻
15.03.2022
Ita
Vissirsnīgākais PALDIES vecmātei Ilzei Veismanei un dakterei Vijai Veisai par gādību, rūpēm un zināšanām, kas ļāva šajā pasaulē ienākt mūsu dēliņam Reinim. Vecmāte Ilze un daktere Veisa ir cilvēki īstajā vietā! Lai Jums dubultā atgriežas viss labais, ko sniedzat māmiņām un mazuļiem!
Ita, Raitis un Reinis
13.03.2022
Ilona
Gribu pateikt lielu paldies vecmātei Inārai Peņkovai, kas palīdzēja nākt pasaulē mūsu priekšlaicīgajai meitiņai 15.01.2022. pulkst. 12.04 Liela pateicība arī jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļai, īpaši Dr. Jeļenai Rusakovai un Dr. Jurim Šleijeram. Visa RDzN komanda izglāba dzīvību mūsu bērniņam - mūžīgi būsim pateicīgi! ♥️ Attieksme bija ļoti pozitīva un iejūtīga un brīnišķīga vecmāte Dace mums palīdzēja veiksmīgi uzsākt piena atslaukšanu.
24.02.2022
Kristīne Antoniške
PALDIES visam operāciju bloka komandai un ikvienam, kas iesaistījās 23. februāra nakts notikumos
Jūsu attieksme, darbspējas un profesionalitāte bija nenovērtējama PALDIES
Ar cieņu Kristīne
13.02.2022
Лиза
Рожала 11.02.2022. Остались только положительные отзывы о работе персонала больницы была :) Хочу поблагодарить Margarita Glaza и Marija Holodova . Замечательные врачи ! Спасибо вам огромное :)

09.02.2022
Olga
Esam ļoti pateicīgie vecmātei Lībai Lasmanei par viņu profesionalitāti,brīnišķīgi izpildītu darbu,kura 03.01 palīzēja nākt pasaulē mūsu meitiņai.Paldies par atbalstu, motivācijas vārdiem un laipno atteiksmi.Paldies pateicoties Jums,šī diena ir palikusi atmiņā ar visu to labāko...
09.02.2022
Kristīne
Esmu pateicīga vecmatem kas bija 7februari kopā ar manīm 7stava vecmātei Ritai un otrai vecmātei abas ļoti atsauksmīgas bija saprotošas vecmātes.Atbalstu deva man dzemdību procesā.Es ļoti pateicīga viņām abām no visas sirds Pateicīga nodaļas vadītājai ģinekalogei kas apturēja asiņošanu izņēma riceklus ārā Lai par šo kolektīvu lai ienākt Dieva žēlastība un pateicīga anestaloģem
05.02.2022
Līga Diļevka
Patiess prieks par personāla attieksmi, izcila , gādīga
bija bail braukt uz Rīgu , bet noteikti ieteiktu šo dzemdību namu , paši esam no Siguldas
04.02.2022
Ivars
Liels paldies par Jūsu darbu :) Jūs esat malači!
29.01.2022
Elīna
Vēlētos atstāt fantastisku atsauksmi par vecmāti Lolitu Stabulnieci. Lai gan man nebija noslegts līgums ar viņu, viņa 15.01.2022 pildija savu darbiņu no sirds. Es jutos tā..... ka viņai tiešām ir svarīgi palīdzēt bērniņam nākt šinī pasaulē. Tātad gribam pateikt MILZĪGU PALDIES viņai par viņas darbu ko viņa dara.🤗 Cilvēks tiešām īstajā vietā❤❤❤. Elzas mamma un tētis. Elza ieradās pameta mammas punci 15.01.22 plkst 19:53❤
26.01.2022
Anna
Liels paldies par palīdzību, atbalstu un tik ļoti rūpīgu attieksmi sagaidot un novērojot mūsu dvīnīšus Hannu un Marku❤️
Mēs esam ļoti pateicīgi Jums par visu un novērtējam tik atsaucīgu attieksmi un atbalstošu personālu.
Paldies,
Hanna, Marks, Oskars un Anna!
25.01.2022
Isida
Viss super!
21.01.2022
Una
Mīļš paldies vecmàtei Baibai Firkusei, kas palīdzēja nākt pasaulē 16.01.2022 Leo!! IZCILA , PROFESIONĀLA vecmàte!! Paldies arī anesteziologam dr.Lidžus- zelta rokas! Kā arī liels paldies zīdīšanas konsultantei Līvai Āboliņai, liels atbalsts un iedrošinājums mums kā jaunajiem vecākiem! Liels Paldies!! :) Leo &J&U
19.01.2022
Elīns
Paldies vecmātei Danielai Galdiņai, kas 18.janvārī palodzēja nākt pasaulē mūsu dēliņam Patrikam. Daniela, paldies par atbalstu, jaukajiem vārdiem un profesionalitāti.
Vislielākais paldies dakterei Inārai Miltiņai, kas, nebaidos teikt, vistiešākajā nozīme izglāba mani un manu puisēnu. Asaras acīs, kad iedomājos par to kā tas varēja beigties, ja vien nebūtu jūs un jūsu profesionālā piedze. PALDIES...Mēs ar Patriku jūs vienmēr atcerēsimies.
17.01.2022
Inna
Vēlos no sirds pateikties vecmātei Dacei Zibulānei, kura ļoti izpalīdzēja bērna zīdīšanas uzsākšanā; 3.stāva Jaundzimušo aprupes nodaļas māsām par zīdīsanas konsultācijām, psihologisko atbalstu un pozitivo domāšanu; bērnu ārstam Ilonai Gulbei par atbildēm uz visiem jautājumiem, rūpīgo attieksmi un profesionalismu, Jūs esat brīnisķīgais kolektivs.
12.01.2022
Liza
16.12.2019 paradijas pasaule mana meitiņa Soņa.Liels paldies personalam un vecmatrm un visiem arstiem.Biju apmierinata ka izvelejos rigas dzemdibu namu.
09.01.2022
Agnese
Milzīgs paldies pacietīgajām vecmātei Elīnai Čudovai un dakterei Katerinai Alehnovičai kā arī burvīgajai neonataloģei Ilonai Gulbei. Vēlos uzteikt visus speciālistus, kurus diemžēl nespēju katru nosaukt, jo dzemdību namā pavadītajās dienās sastapu vairākas maiņas. Profesionāli, atsaucīgi, rūpīgi un uzticami - sākot no uzņemšanas līdz pat izraxtīšanās brīdim.
08.01.2022
Ļubova
Esmu ļoti priecīga,ka izvēlējos dzemdēt tieši Rīgas dzemdību namā. Esmu ļoti pateicīga vecmātei Dinai Koroļkovai,kuri bija lieliska vecmāte, gan stingra,gan uzmundrinoša,spēja visu saprotami izskaidot un parādīt, esmu viņai lielu pateicību parādā. Tieši viņa palîdzēja visam noritēt pēc iespējas viegli,cik gan viegli tas varēja būt. Milzīgs viņai paldies, viņa tiešām ir fantastiska. (Ar savu meitiņu satikos 17.12 plkst.10:13)
Tāpat liels paldies visam jūsu personāla, pavadīju dzemdību namā 3 dienas,visu šo dienu laikā satikos ar ļoti atsaucīgu un pretīmnākošu personālu,kas palīdzēja gan ar zīdīšanu,gan patīkamu aprūpi!
20.12.2021
Dita
Gribu pateikt vislielāko paldies vecmātei Vijai, kura palīdzēja satikties ar mūsu otro dēliņu Kārli. Tas bija 21.jūlija vēls vakars, kad jau šķita ka datums 21.07.2021 ies garām, bet nē,mūsu dēliņš tomēr izvēlējās šo datumu kā savu. Dzemdības sākās ļoti strauji, vecmāte ieradās 30 min laikā no mana zvana, kad parādījās sāpes. Vecmāte darbojas ļoti profesionāli, stāstīja par notiekošo, kas ļoti palīdzēja un spēja atrast pareizos vārdus, kurus atceros vēl pēc pusgada :) Ļoti, ļoti jauka vecmāte, šī bija ātra, mierīga un droša satikšanās, jo es pilnībā uzticējos vecmātei. Pateicos, ka viss sakrita tieši tā ka mūsu vecmāte bija Vija. Mīļš un sirsnīgs paldies viņai par darbu :) Tāpat vismīļākie un sirsnīgākie paldies vecmātei Lindai Veidemanei pie kuras uzskaitē bija ar abiem saviem dēliņiem, ļoti profesionāla un patīkama attieksme, vienmēr sasniedzama un rūpīga vecmāte, paldies vecmātei Lindai. Dita
14.12.2021
Laine
Vislielākais paldies par rūpīgo, profesionālo un iedrošinošo attieksmi, ko saņēmām no vecmātes Baibas Firkuses, ārstes Agneses Stūrmanes un anesteziologa Alda Lidžus mūsu meitiņas Rūtas dzimšanas dienā 1. decembrī! Paldies arī pārējiem Dzemdību nama darbiniekiem, kas rūpējās par mums. Rūta, Laine un Juris
09.12.2021
Maksims
Paldies!
09.12.2021
Alexander
Paldies!
27.11.2021
Laura
20.11.2021. plkst.00:29 pasaulē ieradās mūsu Jēkabs, 4500gr. No sirds liels paldies Laurai Lūsei, vecmātei Amandai Medisonei, ārstei Larisai Tomnovičai un pārējai komandai, kas tajā naktī bija ar mums un nepadevās. Liels paldies intensīvās terapijas ārstiem un māsām, kā arī 4. nodaļas bērnu aprūpes speciālistiem un vecmātēm. Mīlestībā, Jēkabs, Laura un Artūrs
26.11.2021
Kristina
Sveiki! Gribēju Rīgas Dzemdību namam veltīt vissirsnīgākos pateicības vārdus! Dzemdības bija ierosinātas. Visā procesā jutos atbalstīta un pieskatīta. Īpašs paldies vecmātei Lībai Lasmanei,kas palīdzēja pasaulē nākt meitiņai Paulai. 🌞
21.11.2021
Dārta
Vēlos no sirds pateikt paldies par dzemdībām, kas norisinājās 27.10.2020. Milzīgs paldies vecmātei - Elīnai Čudovai, milzīgs paldies visam personālam, ārstiem, kas bija blakus. Tās bija manas pirmās dzemdībās un es jutos apčubināta, uzklausīta, saprasta, tikai tās labākās atmiņas.
Veiksmi Jums darbos!
Dārta, Kārlis un Mikus.
19.11.2021
BaiBa
Šī gada 9.jūnijā iestājos RDzN, jau uzņemšanas nodaļā man tapa skaidrs, ka atrodos drošās rokās un īstajā vietā. 1o.jūnija naktī piedzima mūsu ļoti gaidītais dēliņš Rūdolfs. Vislielākā pateicība Personalam, Ārstiem par profesionalitāti, zibenīgu pareiza lēmuma pieņemšanu, precizitāti. Milzīgs paldies Jums par darbu, ko darāt no sirds un ar pilnu atdevi. JŪS ESAT ZELTS!
17.11.2021
Māra
15.11.2021, nāca pasaulē mūsu dēliņš . Liels paldies visam personālam, par iejūtīgumu,sapratni un palīdzību.
11.11.2021
Sanita
Milzīgs paldies Rīgas Dzemdību nama ginekoloģei un dzemdību speciālistei Lindai Grīnbergai, kura bija klāt, kad pirms diviem gadiem sagaidījām savu dēliņu Haraldu, un arī šogad, sagaidot mūsu dvīņu brālīšus!
Paldies arī visai 3. stāvā mātes un bērna aprūpes nodaļas komandai, jo īpaši jaundzimušo aprūpes ārstiem un māsiņām, kuras rūpējās par mūsu mazajiem, kamēr pati atguvu spēkus.
Paldies operāciju bloka māsiņām un anestezioloģei Ievai Nemmei!
Milzīgs paldies!
Mamma Sanita, tētis Rinalds, lielais brālis Haralds un mazie dvīņu brālīši.
10.11.2021
Laura
Vēlos pateikt sirsnīgu paldies labākajai vecmātei Amandai Medusonei,ka palīdzēja nākt pasaulē manam dēliņam Pēterim. Tik zinoša,mīļa un tik ļoti atbalstoša,kas visvairāk arī bija nepieciešams❤️ Milzīgs paldies!!
31.10.2021
Sarmīte
Milzīgs paldies 23.okt. un nākamās 3 dienas strādājušām vecmātēm un ārstēm par fantastisku darbu. Jutos saklausīta , aprūpēta un apčubināta;)
Vislielākais paldies Artai Kangerei, kura palīdzēja pasaulē nākt manai meitiņai. Vecmāte, pie kuras novēlētu nokļūt ikvienai topošajai māmiņai.

Arī ģimenes palāta bija ļoti mājīga un patīkama.


Bezgala laimīgie,
Sarmīte, Ingus un Amēlija
29.10.2021
Juliāna
Vēlos pateikt milzīgu paldies visam Rīgas Dzemdību nama kolektīvam! Sagaidīju meitiņu 10.08 🤍 8:10 Dzemdības pieņēma Gunta Laveniece! Labāku dzemdību pieredzi nevar pat iedomāties!
25.10.2021
Kristine
Anna Kornete un Baiba Zelka pieņēma dzemdības. Ļoti pozitīvie un profesionāli. Paldies visam personālam!!!
24.10.2021
Кристина
Огромное спасибо всему мед персоналу Рижсеого роддома. 21 октября в 03:59 родилась дочка!
Акушер была Байба Зелка. Очень позитивная и всегда воодушевляла. Все шло хорошо, но в конце ребёночек не шёл дальше на выход и пришлось сделать кесарево. Был такой отличный персонал вреачей и всех, всех!! Сегодня выписывают!
Спасибо Вам всем ❤️❤️
22.10.2021
Sanita
Vēlos pateikt milzīgu paldies visam RDZN kolektīvam par tik atbalstošu un profesionālu darbu, kas saprot Tevi no pusvārda. Jo īpaši liels paldies vecmātei Lailai par tik mierpilnu, atsaucīgu, jauku un profesionālu attieksmi, vairāk šādu cilvēku personību.
21.10.2021
Kristīne
Vēlos izteikt vislielāko pateicību vecmātēm, māsām, anestezioloģei un ārstiem, kuri palīdzēja, atbalstīja un sniedza profesionālu ārstēšanu. Sirsnīgā pateicībā visam personālam-Kristīne un mazā meitiņa, kura piedzima 3. oktobra rītā!
19.10.2021
Karīna
Vēlamies vēlreiz pateikt milzīgu paldies visai Rdzn komandai, kas strādāja 21. 08.2021. Un pieņēma dzemdības mūsu ģimenei. Īpašs paldies vecmātei Amandai, kurā nesavtīgi palika ar mums "līdz galam" arī pēc sava darba laikā beigām. Paldies arī māsām, kas parūpējās par mūsu mazulīti, kamēr viņš uzņēma spēkus, paldies par smīdināšanu un atbildēm uz visiem jautājumiem. Paldies arī dakterim Jurim, kurš palīdzēja dzemdību pieņemšana un burtiski bija atbalsta plecs. Jūs visi esiet lieliski un milzīgs paldies, ka dariet šo superdarbu!
19.10.2021
Alvis
Liels, liels paldies vecmātēm-Agnetei un Santai par palīdzību un saprastni vakcinējoties pret covid-19. Un paldies lielisku atmosfēru.💐
14.10.2021
Sanita
Vēlējos pateikties vecmātei Žanetei Eglītei par e-lekcijām un zīdīšanas konsultāciju, kuras laikā tika atbildēti visi satraucošie jautājumi. Un ne tikai Žanete ir arī ieinteresēts un uzmanīgs speciālists. Paldies RDN par bezmaksas zīdīšanas konsultācijas iespēju.
14.10.2021
Alina
Milzigs paldies vecmātei Ilzei Vilumai par viņu profesionalitāti un brinišķigi izpilditu darbu! Pateicoties viņas atbalstam, motivācijas vārdiem un laipno atteiksmi manas dzemdības bija vieglas un ātras. Lai visi strādātu ar pilno sirdi ka viņa, jo salidzinoši ar manu iepriekšejo pieredzi dzemdības viņa ir labakā vecmāte!!!!
09.10.2021
Beāte un Jānis
Paldies milzīgs par iejūtīgo un profesionālo darbu dr Gunai Bārtulei un mūsu brīnišķīgajai vecmātei Lailai Laganovskai, palīdzot mums noticēt saviem spēkiem un skaisti satikties ar savu ilgi gaidīto meitiņu Līgu :) arī pārējais personāls gan pirms gan pēcdzemdību periodā bija ļoti iedrošinoši profesionāli un atsaucīgi. Liels paldies jums visiem no Beātes un Jāņa un mazās Līgas Bērziņiem:)
Beāte un Jānis.
08.10.2021
Linda & Mārtiņš
Vienmēr, bet šajā laikā jo īpaši jāmāk pateikt paldies un dalīties ar prieku! Vēlos izteikt vislielāko pateicību vecmātei Ausmai Rastopčinai par izcilo palīdzību mūsu dēliņa nākšanā pasaulē 16.06. 18:48. Paldies par to mīļumu un sirsnību, kas izstaroja no Jums dēliņam dzimstot! ❤️
Mūžīgā pateicībā,
Linda un Mārtiņš
04.10.2021
Sanda
Dzemdēju bērniņu 2021.gada 7.maijā
Attieksme ļoti laba no personāla puses. Bija noslēgts dzemdību līgums ar Baibu Firkusi, un nevienu brīdi to nenožēloju, jo viņa ir īsts profesionālis un cilvēks savā vietā. Šis bija mans otrais bēbītis, kurš mājas braucis no Rīgas dzemdību nama....pirmais bija 2016.gadā. Ja, kāds par tevi var parūpēties šajā atbildīgajā brīdī, kā dzemdības, tad tas, noteikti, ir dzemdību nams. Paldies Jums .
20.09.2021
Katrīna
Vēlos izteikt lielu paldies dakterei Agnesei Stūrmanei un vecmātei Olitai Bramanei. Augusta sākumā, pateicoties šiem diviem lieliskajiem speciālistiem, nāca pasaulē manas dvīnes bez sarežģījumiem, un viss process tikai novadīts perfekti! Esmu ļoti pateicīga jums - profesionāls komandas darbs, un viss noritēja bez stresa patīkamā atmosfērā. PALDIES!
18.09.2021
Nadežda
Paldies par visa personāla atsaucību, laipnību, labestību, atbalstu un profesionalitāti! Ceru uz drīzu tikšanos labākos apstākļos!
18.09.2021
Anna Gabriela
27.08.2021. piedzima mūsu dvīņu meitiņas. Es, mans vīrs, visa mūsu ģimene ir tik pateicīga visam personālam, cik nevar aprakstīt mūsu pateicību... Lai Dievs un visi Svētie stāv jums klāt un sargā, svētī jūs! Profesionālisms, draudzīga, pozitīva, saprotošā attieksme un ātrā mūsu grūtniecības situācijas atrisināšana! Milzīgs un sirsnīgs paldies visiem mediķiem, Dzemdību nodaļas vadītājai, ka izglābāt mūsu bērniņus! Raudājām no laimes un prieka! Jūtamies tagad ļoti labi un augam! Ar lielu cieņu, Lipļanska ģimene.
01.09.2021
Diāna
Vēlamies no sirds pateikties vecmātei Danielai Galdiņai un ārstei Gitai Jansonei Šantarei kas bija labākais dzemdību personāls kādu var iedomāties. Palīdzēja justies labi cauri sāpēm un sarežģījumiem emocionāli gan fiziski. Cilvēki īstajā vietā. ❤️
Sveiciens no puika Noa kad dzima 25.08 17:58
27.08.2021
Jekaterina
Я рожала 27. 02.20,что до родовое отделение, что после родовое отделение, все молодцы... Все с пониманием, помощью... Еда не плохая.. Лежала в платной палате, обслуживание хорошее.. Если буду ещё раз рожать, то только у вас!!!
26.08.2021
Inga
Labdien! Esmu ļoti pateicīga vecmātei Larisai Ostaņinai. Manuprāt profesionāla un sirsnīga vecmāte. Dzemdībās izpalīdzīga un laipna. Mīļš paldies!
Jutos sadzirdēta un saprasta :))
Viss dzemdību nama personàls bija izpalīdzīgs un laipns. Šīs man bija trešās dzemdības RDZN un atmiņā palika kā vispozitīvàkās! Paldies!
21.08.2021
Paula
Izsaku vislielāko pateicību visam RDzN personālam, kurš strādāja laikā no 2.jūlija līdz 5.jūlijam. Pasaulē nāca mūsu mazais puika, iepeldot no ūdens ūdenī. Tas viss pateicoties vecmātei Līgai Priedei par ticību tam, ka dzemdības ūdenī izdosies. Kā arī Dr. Gulbei par tik lielām rūpēm un uzmanību mums.
Esam laimīgi par tik skaistu pieredzi, par tik atbalstošu personālu, par tik saudzīgu aprūpi, kas tika saņemta!

Tiksimies vēlreiz! :)
Mazais Vilis un viņa vecāki
15.08.2021
Liene
Mīļš paldies Dzemdību nama sirsnīgajām vecmātēm, medmāsām un ārstēm, kas nerimstoši rūpējas par mazuļu un māmiņu veselību un labsajūtu. Īpaši sirsnīgs paldies dakterei Katsiarynai Rimaido un vecmātei Ivetai Smilgai par iejūtīgo un profesionālo palīdzību, kas ļāva justies droši un mierīgi, meitiņai Laurai pasaulē nākot.
13.08.2021
Laura
Vēlos no sirds pateikties profesionālajam, sirsnīgajam un iejūtīgajam Rīgas Dzemdību nama kolektīvam! Īpašs paldies Intensīvās terapijas dakteriem un māsiņām par manu dvīnīšu ārstēšanu meitenīšu pirmajā dzīves nedēļā. Bērni pie jums ir drošās rokās! Tāpat pateicos ikvienai ārstam, ginekoloģei, vecmātei, māsiņai, pediatram, kuri ar patiesu rūpību dara savu darbu un palīdzēja mums!
Paldies!

Laura
10.08.2021
Monta
Vēl vēlos arī izteikt lielu, lielu paldies pozitīvajam anesteziologam- Aldim Lidžus! Visu izstāstīja, ko darīs, kādas sajūtas būs, iejūtīgs, novērsa domas un motivēja, lai saņemos un dzemdēju! Aldi, lai Jūsu dzīves prieks un pozitīvisms, profesionālisms nekad nepazūd!

P.s. dakter, tētis mašīnu dēlam vēl nav nopircis, gaidam 😅

Paldies, pateicībā Monta, Raimonds un mazais Olivers.💙
31.07.21. 15:57
10.08.2021
Monta
Labdien! Vēlos izteikt viss lielāko paldies vecmātei Annai Lizinskai no 6.stāva. Nebijām slēguši līgumu, bet mums ļoti paveicās ar tik superīgu vecmāti. Anna bija ļoti profesionāla, iejūtīga, pacietīga, vecmāte kurai var uzticēties. Anna darīja visu, lai saudzētu mani un mazo dēliņu un piedzemdētu dabiski. Šīs bija manas pirmās dzemdības un pateicoties Annai, nav psiholoģisku traumu no dzemdībām! Vairāk tādu speciālistu, kas dara savu
darbu no sirds. Lai Jums-Anna laba veselība un nekad nepazūd Jūsu labā sirds!❤

Pateicībā Monta, Raimonds un mazais Olivers. 💙(31.07.21. 15:57)
08.08.2021
Elīza un dēliņš Eduards
Vēlējos izteikt sirsnīgāko paldies visam RDzN personālam par profesionalitāti, atbildību un silto aprūpi. Sirds siltāko pateicību vēlos pateikt mūsu fantastiskajai vecmātei Lailai Laganovskai, kuras rokās jūtāmies drošībā un uzticējāmies visam, ko viņa teica. Paldies arī ārstei Marijai Holodovai, kura kopā ar Lailu un manu vīru bija mana un dēliņa superkomanda, kas deva mums spēku, lai mēs laimīgi satiktos.
Sirsnīgi skaujam un pasakamies par visu!
04.08.2021
Elza un Vilnis
Vēlamies pateikt vislielāko PALDIES mūsu vecmātei Līgai Kalniņai, kura atbalstīja un palīdzēja ienākt šajā pasaulē visiem trim mūsu bērniem. Paldies arī visam personālam gan uzņemšanā, gan grūtnieču aprūpes nodaļā, gan pēcdzemdību aprūpē - laipna un iejūtīga attieksme. Bija prieks atgriezties. Spēku un izturību šajā trauslajā procesā ❤❤❤ paldies Jums!
03.08.2021
Viktorija un Kristaps
Lielu Pateicību sūtām Rīgas dzemdību nama Dzemdību centra ārstei Guntai Dālei un vecmātei Annai Lizinskai, par profesionalitāti un atbalstu Viktorijai 01.08.2021., Oskaru sagaidot!
31.07.2021
Ieva un Artūrs
Vēlos izteikt vissiltākos paldies vārdus Baibai Zelkai, kura bija mūsu Vecmāte. Šis cilvēks savu darbu dara ar 110% atbildību un profesionalitāti. Līdz pat meitiņas nākšanai pasaulē mēs nesajutām nekādu steigu, stresu, vai kādus citus sarežģījumus, viss pateicoties Baibas mierīgajam darba stilam, kura zina ko dara. Paldies Tev Baiba. Kā arī nevaram neatstāt bez Paldies vārdiem Aldi Lidžu, kurš bija mūsu anestezealogs. Neatkarīgi no darba stundas, katru reizi ienāca dzemdību zālē ar humora teikukiem un pozitīvu darba stilu. Kā arī paldies Pēcdzemdību vecmātēm, kuras veica sākotnējos ievadkursus, kas jāņem vērā mums, kā jaunajiem vecākiem.
28.07.2021
Laura
Vēlos pateikties visiem, visiem RDN sastaptajiem cilvēkiem meitiņas Paulas dzimšanas laikā. Sākot ar uzņemšanas nodaļas, dzemdību, pēcdzemdību un aprūpes speciālistiem, sanitāriem - visi bija brīnišķīgi.

Visvislielākais paldies vecmātei Olitai Bramanei, kas pieņēma Paulu 25.jūlija naktī un bija klāt, lieliski vadot visu dzemdību procesu un palīdzot saprast, ko un kā labāk darīt. 🌻🌻🌻🌻🌻

Paldies, paldies, paldies par Jūsu lielisko darbu!
21.07.2021
Laura
Paldies profesionālajai DzN komandai un it īpaši visburvīgākajai vecmātei pasaulē - Ilzei Veismanei. Kā arī mazliet piktajam, bet profesionālajam anesteziologam un vieglās rokas īpašniecei dr. Zanei Tomsonei par juveliercienīgi sašūtu šuvi. Paldies jums visiem par to, ka palīdzējāt mūsu meitiņai Ketrīnai ar mums satikties!
10.07.2021
Jeļena
Lielu PALDIES 🙏 💛 sūta mazulīte Anna, kuru 06.07. plkst 00:45 sagaidīja vecmāte Līga Kalniņa, ka arī īpašais PALDIES no mammas, par aprūpi, profesionalitāti🥇 un foršām atmiņām 🧸🎀
09.07.2021
Elīna
Vēlos no visas sirds izteikt milzīgu pateicību Dr. Bārtulei, kura pieņemot lēmumu veikt ķeizargriezienu, izglāba manu un mana dēliņa , Kristena, dzīvību. [2.09.2020, 10:18] Kā arī profesionālajam medicīnas personālam operācijas laikā un pēc tās. ♥️
Ar cieņu un sirsnīgiem sveicieniem,
Elīna Lukašova
08.07.2021
Ksenija
Vēlējos pateikt milzīgu PALDIES Annai Lirinskai, un pateikt ka viņa ir vienkārši apbrīnojama vecmāte.❤
Pieņema manas dzemdības un bija tik rūpīga un mīļa,tik profesionāli darbojās, ka nevar atrast īstos vārdus,lai izteikt sajūsmu un cieņu.
Bija liels prieks dzemdēt kopā ar viņu,man ļoti paveicās 🙏
Tādi cilvēki kā Anna ,ir pilnīgi savā vietā,lai arī visiem trāpās šādi profesionāļi un silti cilvēki ,kā šī burvīgā vecmāte !
06.07.2021
Sabīne
Vēlamies pateikt lielu, lielu PALDIES vecmātei LELDEI KANČAI, kura 30.06.2021., ģimenes dzemdībās, palīdzēja piedzimt mūsu dēliņam! Liels paldies arī par to, ka izturēja manus - es vairs nevaru, man vairs nav spēka.. uzmundrinot, iedrošinot, atbalstot, saglabājot pilnīgu mieru, jo manas dzemdības noritēja 9h grūtā darbā. Vēlreiz, liels, paldies, par Jūsu darbu!!
05.07.2021
Arina
Liels paldies S.Krūmiņai un I.Bičevskai par grūtniecības uzraudzīšanu, L.Kalniņai par palīdzību dzemdībās un mazulītes sagaidīšanu.
Vēlos atzīmēt arī super foršās, laipnās, atsaucīgās māsiņas 3,stāvā, kuras aprūpēja manu mazo Amandiņu.
PALDIES!

AC,
Arina
01.07.2021
Dagnija
Labdien,
vēlos pateikt visslielāko Paldies Dr. Agnesei Stūrmanei par profesionālo darbu, silto un iejūtīgo attieksmi, ko saņēmu visa dzemdības procesā gaitā. Sirsnīgs Paldies !
Kā arī Lielu Paldies saku visam 5.stāva kolektīvam, 7.stāva kolektīvam un 3.stāva kolektīvam, kas bija mums līdzās. Ļoti zinošs, jauks un patīkams personāls.
Lielumlielais Paldies!

Ar sveicieniem,
Dagnija

30.06.2021
Elīza
Paldies! Paldies! Paldies!
Paldies visiem speciālistiem, kas uzraudzīja manu grūtniecibu no A līdz Z. Ļoti pozitīva un veiksmīga pieredze. Sirsnīgu paldies saku Agnetai Jansonei un Natālijai Vedmedovskai, kas uzraudzīja mani un bērniņu visu grūtniecības laiku.
Milzīgs paldies dzemdību nodaļai - Amandai Strēlei, Lovitai Krūmiņai, Katrīnai Puriņai-Libertei un Daigai Kvilūnai! Pateicoties viņu profesionalitātei, meitiņas dzimšanas dienu atcerēšos ar prieku.
Paldies arī pēcaprūpes nodaļai (3.stāva kolektīvam).

Amandas mamma.
Meitiņai vārdiņš piemeklēts atbilstoši TĀS dienas sajūtām. :)
Paldies! Lai jums vienmēr sirds prieks un mīlestība!
28.06.2021
alex
Super
27.06.2021
Dana Bērziņa - Zeltiņa
Paldies par Jūsu darbu, paldies par profesionalitāti un atsaucību. Mūžam pateicīga par abu bērnu nākšanu pasaulē. Žaklīnu 2014.gada 01.martā un Jēkabu 2021.gada 25.jūnijā. Īpaši vecmātei Agitai Lejniecei, vecmātei Baibai Frikusei, ārstei Indrai Bergmanei, bērnu ārstei Elzai Salputrai, visam 7.stāva kolektīvam, un vecmātēm no 6.stāva pēcdzemdību aprūpes nodaļai. Jūsu rūpes, neskatoties uz šo grūto laiku, ir cieņas un pateicības vērtas. Paldies!
Ar cieņu,
Dana Bērziņa - Zeltiņa
03.06.2021
Eva
Liels paldies visam 6. stāva kolektīvam. Paldies dakterei Agnesei Stūrmanei, kura pieņēma jau otro mūsu mazuli, lieliska daktere. Paldies visām vecmātēm, māsiñām, bērnu dakterēm, visam, visam sestā stāva kolektīvam. Ļoti jauka attieksme un pretīmnākšana.
01.06.2021
Александра
Хочу поблагодарить медперсонал за их помощь в появление на свет моей малышки.
Низкий Вам поклон!
29.05.2021
Alise
Milzīgs paldies Ambulatorajai nodaļai par bezmaksas zīdīšanas konsultāciju iespēju turpat dzemdību namā. Paldies Dzemdību namu fondam par tādu iespēju. Pati biju pie Žanetes Eglītes, ļoti laipni un profesionāli visu pastāstīja, parādīja. :) Viena konsultācija būtiski uzlaboja manu pieredzi!
Paldies arī par ZOOM lekcijām Žanetei Egltei un Agnetai Jansonei! Ļoti noderīgi un vajadzīgi!
Paldies Ambulatorajai nodaļai par laipnu attieksmi, ļoti jauks personāls!
29.05.2021
Anete
Gribētu pateikt milzīgu paldies visam Dzemdību nama personālam. Visi ir tik laipni, atsaucīgi un, galvenokārt, jau savā jomā ļoti labi lietpretēji.
Par to pārliecinājos gan 2018.gadā gan arī šogad 2021.gadā.
Noteikti iesaku!
Milzīgs PALDIES par Jūsu pūlem!
28.05.2021
Lelde
Gribu teikt lielu, lielu paldies par saņemto atbalstu un aprūpi no Rdzn kolektīva.
Sākot jau ar pirmo tikšanos pie vecmātes Agitas Lejnieces, kas ir fantastisks cilvēks un speciālists, beidzot jau ar 5.stāva kolektīvu, kas par mani no 27.-28.maiju rūpējās. Fantastikas vecmātes, tik ļoti gādīgās, saprotoša un atbalstošas. Dakterīte, kas, atbalstīja mani morāli un izrādīja ļoti lielas rūpes, un augstu, augstu profesionalitāti. Arī anesteziologam paldies par kosmosa lidojumu, kad tas man bija vis vairāk nepieciešams.
No sirds saku paldies un ceru, ka tiksimies nākamreiz jau labākos apstākļos.
Jūs esiet fantastiski labs kolektīvs ar augsta līmeņa profesionāļiem. Iesaku visiem šo vietu, jau sākot ar stāšanos uzskaitē.
Paldies Jums 🙏
27.05.2021
Elita
Vēlos izteikt LIELU paldies vecmātei Ivetai Smilgai par profesionālu pieeju dzemdībās. Tās bija vieglas, ātras un veiksmīgas. Vecmāti atceros ar lielu prieku, jo viņa pieņēma arī manu otro bērniņu 2017.g. Rīgas Dzemdību namu iesaku ikvienai topošai māmiņai, jo šeit strādā profesionāli savā aroda meistari. Pēcdzemdību aprūpe - bērnu ārsti, māsiņas sniedz konsultāciju, ir jauki un izpalīdzīgi.
4 bērnu mammas pieredze ( visi dzimuši Rīgas
Dzemdību namā).
19.05.2021
Alise
Sirsnīgs paldies Ambulatorajai nodaļai - tās vadītajai Sniedzei Krūmiņai, Žanetei Eglītei, Agnetai Jansonei!
Zīdīšanas konsultante Žanete uzreiz bija sazvanāma un ļoti drīz atnāca turpat uz vietas Dzemdību namā uz pēcdzemdību nodaļu un profesionāli un sirsnīgi apmācīja neskaidro, kas fundamentāli ietekmēja turpmāko procesu! Pārsteigums, ka vizīte bija bezmaksas! Pateicoties Rīgas Dzemdību nama fondam! Galvenais ir pareizi uzsākt barošanu. Žanete uzreiz saprata, kas par lietu, un pilnīgi izmainīja zīdīšanas procesu uz daudz patīkamāku.
Milzīgs paldies arī Agnetai Jansonei par ZOOM hendlinga lekcijām!! Paldies arī laipnajam personālam, kas nodrošina grūtnieču apskates!
19.05.2021
Alise
Paldies vecmātei Dagnijai Štrausai par profesionāli un sirsnīgi vadītam dzemdību procesam!! Ļoti zinoša, laipna, atsaucīga, profesionāli stingra, kad nepieciešams. Ļoti raita komunikācija, iespējams noslēgt līgumu. Milzīgs atbalsts un patīkams sarunu partneris! Rekomendēju :)
14.05.2021
Ivita
Paldies Rīgas Dzemdību nama personālam par izrādītajām rūpēm un laipnību. Paldies dakterēm Larisai Tomkovičai par konsultācijām, Oļesjai Zeļenovai, anesteziologam un visiem, kas asistēja operācijā.
Būšana Dzemdību namā bija patīkama-telpas uzkopa katru dienu, ēdināšana 3 reizes dienā ļoti garšīga un speciālistu atbasts un pozitīvā attieksme. Paldies!☀️Labais vairo labo!
29.03.2021
Oksana
Paldies Dzemdību namam un precīzāk visam personālam, kas te palīdzēja piedzimt mūsu mazuļiem. Lieliski dakteri, vecmātes, māsiņas, visi, ar kuriem te ir bijis kontakts. Tīras, koptas telpas, labs, daudzveidīgs ēdiens. Iespēja saņemt padomus, konsultācijas, vai vienkārši aprunāties.
Liels prieks arī par DzN rīkotajām zoom lekcijām jaunajiem vecākiem. Arī kā trešā bērna mammai klausīties bija interesanti, vērtīgi un noderīgi.
Esam no sirds pateicīgi par jūsu darbu un attieksmi!
21.03.2021
Ieva
Izsaku vislielāko pateicību 16.03.2021. strādājošajam medpersonālam 6.stāvā, kas pieņēma man dzemdības. Pateicos vecmātei Larisai Ostaņinai, ārstei Gitai Jansonei, bērnu ārstam Rusanovai un citiem darbiniekiem, kuri piedalījās manā pirmsdzemdību, dzemdību un pēcdzemdību procesā. Paldies par profesionalitāti, iejūtību, spēcīgu morālo atbalstu, gaumīgo humoru un sapratni. Pateicoties Dzemdību nama darbinieku profesionalitātei, manas pirmās dzemdības man atmiņā paliks kā pozitīvs, laimes pārpilns piedzīvojums.
09.03.2021
Elīna
Ļoti laba attieksme pret jauno māmiņu un bērnu... Pretī nākoš personāls un ja ir vajadzīga palīdzība tad personāls to sniegs.
02.03.2021
Lauma
Paldies par visu! Jūsu komanda ir Latvijas lepnums. Sievietes Latvijā ir nodrošinātas ar visaugstākā līmeņa profesionālu dzemdību vadību un pēcdzemdìbu aprūpi, pateicoties Rīgas Dzemdību nama pieredzei, un personāla 100% atdevei darbam. Pie Jums es dzemdēju savu pirmo bērnu, neskatoties uz pirmo dzemdību nezināšanu, Jūsu zināšana nodrošināja mums veiksmīgu un veselīgu pieredzi. Jau pavisam drīz ieradīšos dzemdēt 2.bērnu. Uz tikšanos!
02.03.2021
Inese
Labdien, vēlējos pateikt lielu paldies visam Rīgas Dzemdību namam un īpaši tur izveidotā Vakcinācijas kabineta darbiniekiem par profesionālo darbu. Šodien mani vecāki, seniori virs 70 gadiem ar hroniskām slimībām, rindas kārtībā tika pie pirmās vakcīnu devas. Kabinetā strādā ļoti atsaucīgs personāls, kas visu izstāsta un izskaidro. Vecāki atzina, ka tā bijusi ļoti pozitīva pieredze! Tētim pēc dažām dienām plānota operācija, tādēļ iespēju viņam saņemt vakcīnu novērtējam jo īpaši. Vēlreiz liels paldies!
02.03.2021
Marina
Sviecināti, 200221 naktī pasaulē nāca mūsu meitiņa ar vecmātes Līgas Priedes palīdzību. Vēlos izteikt milzīgu un sirsnīgu paldies par viņas rūpēm, par mani, par vīru un mūsu meitiņu. Līga ir satriecoša savā darbā, cilvēks ir SAVĀ vietā. Līga patiesi jūt līdzi dzemdētājai un atbalsta personai, izstāsta visu par notiekošo prosecā, kas dod zināmu drošības sajūtu, jūtos gadīgās rokās, jo sapratu kas un kāpēc ar mani šobrīd notiek. Vēlos izteikt pateicību arī anesteziologam, taču diemžēl nezinu viņa vārdu, arī šis cilvēks bija atsaucīgs, sirsnīgs un gādīgs. Abi ir savas jomas profesionāļi.
Sirsnīgs paldies.
01.03.2021
Dzintra
Paldies par sirsnīgu apkalpošanu šodien vakcinācijas kabinetā.Paldies ārstei par skaidrojumu par vakcināciju un medmāsai par potēšanu. Es esmu seniore virs 70.
21.02.2021
Ирина
20.01.21 родилась наша доченька. Хотим сказать большое спасибо каждому, кто как-либо участвовал в её появлении на свет. Особую благодарность хотим выразить: vecmātei Lailai Laganovskai, докторам: Sniedzei Krūmiņai, Марие Холодовой, Ларисе Томкович, Инесе Грачовой, "доброму доктору" анестезиологу. Так же благодарим Juris Šleiers! Вы все профессионалы своего дела, врачи с Большой буквы. Спасибо за Вашу работу и неравнодушные сердца!
13.02.2021
Lelde
Paldies vecmātei Guntai Laveniecei par pozitīvu dzemdību pieredzi un visam dzemdību nama personālam par profesionālu atbalstu pēcdzemdību trīs dienās - 2020. gada oktobra beigās.
Mēs ar ģimeni augsti novērtējam jūsu darbu!
12.02.2021
Laura
Visu to labāko par personālu =))
09.02.2021
Evita
Lai arī pēc dzemdībām pagājis jau gads, joprojām jūtos pateicīga un laimīga, ka izvēlējos dzemdēt otro dēlu pie Jums. Dr. Vijas Veisas iedrošināt un uzklausīta visu grūtniecības laiku
gatavojos pēc ķeizargrieziena dzemdībām, turklāt pēc vienas neizdevušās grūtniecības. Dr. Vijas Veisas miers un drošības sajūta katrā vizītē bija neatsverams emocionālais balsts, lai noticētu, ka šoreiz viss izdosies un būs kārtībā. Liels paldies enerģiskajai Vecmātei Ritai Romanovskai, kura palīdzēja dzemdībās, ar savu enerģiju, humoru, vieglumu un pilnīgu pārliecību un ticību maniem spēkiem. Un tik tiešām viss izdevās. Piedzemdēju lielu, brašu puiku. Ļoti patika uzņemšana, mājīgās ģimenes palātas, garšoja ēdiens un priecēja laipnais personāls. Ja nu būs lemts trešajām būt, tad noteikti Rīgas Dzemdību namā atgriezīsimies!
09.02.2021
Gunita
Mums dzemdibas bij 4.01.21
Mes varetu pateikties ik katram dzemdibu nama personālam ar ko tikāmies, loti viesmīlīga un profesionala attieksme! It īpaši burvīgajām- Gunai Bārtulei un Agnesei Stūrmanei! Mes jutāmies drošàs rokas, paļāvamies un viss notika lieliski! Trešaja dienā dodoties mājās pat pārņēma sentiments, ka jau jādodas prom! Sirsnīgs paldies.
08.02.2021
Laura
Labdien, gribētu pateikt paldies dakterei Ivetai Bičevskai par pozitīvo un VIENMĒR laipno attieksmi usg pārbaužu laikā. Ar otro bērnu eju uz pārbaudēm pie dr.Bičevskas ar milzīgu prieku, jo zinu ka man viss tiks izskaidrots, bez jebkādas augstprātības vai slikta garastāvokļa (kas, diemžēl, nav retums citu speciālistu vidū)
Arī pirmā grūtniecība būtu bijusi daudz patīkamāka,ja būtu devusies pie šīs dakteres.

Milzīgs paldies par tik foršu darbinieku dzemdību namā!
01.02.2021
Marta
Nekad nav par vēlu pateikt paldies. Lai gan kopš dēliņa piedzimšanas ir pagājis pusgads, vēlos pateikt lielu un sirsnīgu paldies vecmātei Svetlanai Ļebedevai. Ļoti profesionāla, lietišķa, bet tajā pašā laikā cilvēcīga, atbalstoša un uzmundrinoša attieksme. Cilvēks ir savā vietā un dara savu darbu lieliski! Paldies Jums liels!!!
31.01.2021
Jūlija
Sirsnīgs paldies visam Dzemdību nama personālam par profesionālu aprūpi, par garšīgo ēdienu un patīkamo komunikāciju.
30.01.2021
Anete
Dzemdēju 2020.gada aprīlī, pirmajà Covid vilnī, ierobežojumu laikā un man ir vislabākās atsauksmes. Līgumus nebiju slēgusi, bet personāls atbalstošs, procesā viss tika izskaidrots, saskaņots. Īpašs lielais paldies manām fantastiskajām dakterītei K.Alehnovičai un vecmātei I.Peņkovai! Abas ļoooti palīdzēja procesā :)
Paldies!
28.01.2021
Arsens Podlesnijs
Paldies milzīgs visiem! Sieva piedzemdeja jauku meitenīti!
25.01.2021
Madara
Milziigs paldies vecmaatei Svetlanai Ļebedevai. Laipna, patiikama komunikacija, ljoti profesionala un taajaa pat laikaa draudziiga attieksme visu dzemdiibu procesu. Sanjemu visu sev nepiecieshamo atbalstu!
20.01.2021
Agnese
Vēlos pateikt īpašu paldies brīnišķīgai Dr. Elizabetei Pumpurei, kura uzklausīja un parūpējās, kā arī visiem darbiniekiem par atsaucību un laipnību!
20.01.2021
Jevgenija
Gribu izteikt LIELS PALDIES no sirds vecmātei Lailai Laganovskai! Nevarēju pat iedomāties, ka laiks pavadīts dzemdībās var būt tik mierīgs un pilns ar pozitīvam emocijām un sajūtām. Pateicos vēlreiz Lailai, ka tieši viņa bija blakus un deva tieši tādu atbalstu, kura bija vajadzīgi pareizā brīdi un situācijā. Profesionāls ar gaišu sirdi! Ja nākšu ciemos trešo reizi pie jums, tad tikai pie Lailas! =)
14.01.2021
SIA Klīnika Medeora
Paldies par labi organizēto Covid 19 vakcīnas saņemšanas procesu.
Lai Jums visiem veselība un izturība.
SIA Klīnika Medeora kolektīvs
13.01.2021
Галина
Хотела бы поблагодарить акушерку Baiba Zelka за внимательное, чуткое и профессиональное отношение в ходе родов. Также отдельное спасибо врачам Ināra Miltiņa и Katsiaryna Rimaido за высочайший профессионализм и своевременную помощь в критический момент, благодаря чему наша дочь 4500 кг родилась без осложнений и не страдала в процессе родов. Спасибо врачу-анестезиологу Jaunberga Zane, которая спасла меня от сильной боли, а также спасибо детскому врачу Jeļena Rusakova. В целом мы очень благодарны персоналу Рижского роддома за внимательное отношение и рекомендации по уходу за новорожденным. Огромное вам спасибо от всей нашей семьи и особенно от маленькой Марии.
06.01.2021
Diana
Milzīgs paldies , vecmātei Ilzei Veismanei!
Bija blakus ,kad tas bija viss vairāk ne pieciesams .Attieksme uz visiem simts procentiem. Paldies ! Diana . 04.01.2021 5.43 ( meita)
24.12.2020
Jana Liepiņa
Liels paldies vecmátei Ilzei Veismanei!
Profesionáli veica savu darbu, sirsníga attieksme, míļums-viss, kas dzemdíbu procesá dzemdétájai nepieciešams.
Tápat gribu pateikt paldies visam personálam, attieksme jauka.

Ar cieņu, Jana Liepiņa ar ğimeni.
22.12.2020
Inna Kozireva
Огромная благодарность др.Bartule. Вовремя принятое решение о кесаревом сечении, спасло жизнь моему ребёнку. Спасибо!!! Медсёстры и персонал больницы также произвели очень хорошее впечатление.
15.12.2020
Žanete
Vēlējos padalīties savā dzemdību pieredzē, jo parasti komentārus raksta cilvēki, kam ir bijusi negatīva pieredze, un pozitīvie stāsti paliek nepamanīti.
Meitiņa piedzima 1.oktobrī vecmātes Baibas Firkuses un dakteres Agneses Stūrmanes uzraudzībā. Par spīti sarežģījumiem jutos droši visu dzemdību laiku, pateicoties abu ārstu profesionalitātei. Milzīgs paldies par sirsnīgo un pašaizliedzīgo darbu!
Jākliedē arī mīts, ka dzemdējot stacionārā tiks veiktas nevajadzīgas iejaukšanās. Mātes un bērna veselības stāvoklis tiek pastāvīgi uzraudzīts un iejaukšanās notiek tikai objektīvu iemeslu dēļ, piemēram, pasliktinās bērna sirds toņi. Visas manipulācijas tika skaidrotas un iepriekš saskaņotas.
Arī pēcdzemdību ģimenes palātā jutāmies ērti un aprūpēti.
Vienīgi būtu gribējies, lai dažas bērnu māsiņas izrādītu vairāk iejūtības aprūpējot jaundzimušo.
07.12.2020
Emīlija
Sirsnīgs paldies vecmātei Ritai Romanovskai un viņas asistentei Patrīcijai Gulbei, kā arī dr. Inārai Miltiņai par iejūtīgu attieksmi, atbalstu un palīdzību dzemdībās. Esmu laimīga, ka mana izvēlētā dzemdību vieta bija tieši Rīgas Dzemdību nams.
Visa personāla attieksme bija ļoti jauka, telpas mājīgas un ēdiens ļoti gards! Liels paldies!
06.12.2020
Matīss Krastiņš
Liels Paldies dakterei Inesei Gračovai un vecmātei Inārai Peņkovai par izcilu aprūpi dzemdību procesā, kas mums ļāva justies drošībā un Paldies visam 3. stāva personālam, kas pēc-dzemdību procesā palīdzēja ar lielisku aprūmi un padomu, kad tas bija nepieciešams.
Paldies!
Krastiņu ģimene
01.12.2020
Sindija
No sirds saku paldies dakterēm un vecmātei Līgai dzemdību nodaļā un pēcdzemdību nodaļas personālam par jauko, profesionālo un iejūtīgo attieksmi. Kā arī liels paldies pavāriem par garšīgajiem ēdieniem.
19.11.2020
Uldis Strazdiņš
No sirds pateicos Dzemdību nama personālam! Uzņemšanas nodaļai, vecmātei, Līgai, īpašs paldies, kā arī ginokoloģei, māsiņām un visiem pārējiem par svēto darbu, ko darāt! Lūkasa pirmie soļi šajā pasaulē ir sperti droši. Paldies Jums par to! Visu Jums to labāko - veselību, mīlestību un veiksmi!
14.11.2020
Rūdis
Liels paldies par profesionālo darbu un ātri pieņemtajiem lēmumiem.
13.11.2020
Baiba
Paldies vecmātei Ritai, ka palīdzēja nākt pasaulē mūsu otrajam dēliņam Gustiņam. Paldies par rūpēm, iedrošinājumiem un drošības sajūtu.
12.11.2020
Luīze
Viss lielākais paldies par sapratni,rūpēm un iecietību vecmātei Marinai Kovtunai. Šajā man viss nozīmīgākajā dzīves dienā 12.06.2020 ,vecmāte bija ļoti saprotošu pret mani un iecietīga, paldies par to, ka tieši viņa ir šīs profesijas pārstāve ,par to ka palīdz visām sievietēm viņu viss nozīmīgākajās dzīves momentā. Vēlreiz paldies,pateicoties Jums,šī diena ir palikusi atmiņā ar visu to labāko, jo novērtēju saprotošus ārstus!!
10.11.2020
Līga Skadiņa
Vēlos pateikt lielu paldies dakterei Laurai Rācenei un vecmātei Vijai Krastiņai-Bathenai par iejūtīgo, saprotošo attieksmi sagaidot manu ''zvaigžņu'' dēliņu Jēkabu, kas dzima 5 novembrī pulksten 2:25
Paldies arī personālam, kas palīdzēja pirms un pēc dzemdību laikā. Paldies par brīnišķīgo darbu, ko darāt.
08.11.2020
Olena
Milzīgs PALDIES Ilzel Vilumai, Katerīnai Alehnovičai, Inesei Gračovai un Aldim par dēla sagaidīšanu! 7.11.2020
06.10.2020
Jānis
Mīļš paldies vecmātei Dagnijai Štrausai par mūsu pirmā bērniņa sagaidīšanu! :) Paldies!
25.09.2020
Karīna Madelāne
Pateicos vecmātei Ilzei Veismanei un ārstei Rimaido Katsiaryna par jauko, rūpīgo un profesionālo aprūpi. PALDIES!!!