Atsauksmes

Būsim pateicīgi saņemt atsauksmes par mūsu darbu!

Varat atstāt īsu atsauksmi vai arī aizpildīt klientu apmierinātības anketu, kas aizņems aptuveni 10 minūtes.

 

Iesniegt atsauksmi

Nosūtīt

Iesniegtās atsauksmes

14.10.2021
Sanita
Vēlējos pateikties vecmātei Žanetei Eglītei par e-lekcijām un zīdīšanas konsultāciju, kuras laikā tika atbildēti visi satraucošie jautājumi. Un ne tikai Žanete ir arī ieinteresēts un uzmanīgs speciālists. Paldies RDN par bezmaksas zīdīšanas konsultācijas iespēju.
14.10.2021
Alina
Milzigs paldies vecmātei Ilzei Vilumai par viņu profesionalitāti un brinišķigi izpilditu darbu! Pateicoties viņas atbalstam, motivācijas vārdiem un laipno atteiksmi manas dzemdības bija vieglas un ātras. Lai visi strādātu ar pilno sirdi ka viņa, jo salidzinoši ar manu iepriekšejo pieredzi dzemdības viņa ir labakā vecmāte!!!!
09.10.2021
Beāte un Jānis
Paldies milzīgs par iejūtīgo un profesionālo darbu dr Gunai Bārtulei un mūsu brīnišķīgajai vecmātei Lailai Laganovskai, palīdzot mums noticēt saviem spēkiem un skaisti satikties ar savu ilgi gaidīto meitiņu Līgu :) arī pārējais personāls gan pirms gan pēcdzemdību periodā bija ļoti iedrošinoši profesionāli un atsaucīgi. Liels paldies jums visiem no Beātes un Jāņa un mazās Līgas Bērziņiem:)
Beāte un Jānis.
08.10.2021
Linda & Mārtiņš
Vienmēr, bet šajā laikā jo īpaši jāmāk pateikt paldies un dalīties ar prieku! Vēlos izteikt vislielāko pateicību vecmātei Ausmai Rastopčinai par izcilo palīdzību mūsu dēliņa nākšanā pasaulē 16.06. 18:48. Paldies par to mīļumu un sirsnību, kas izstaroja no Jums dēliņam dzimstot! ❤️
Mūžīgā pateicībā,
Linda un Mārtiņš
04.10.2021
Sanda
Dzemdēju bērniņu 2021.gada 7.maijā
Attieksme ļoti laba no personāla puses. Bija noslēgts dzemdību līgums ar Baibu Firkusi, un nevienu brīdi to nenožēloju, jo viņa ir īsts profesionālis un cilvēks savā vietā. Šis bija mans otrais bēbītis, kurš mājas braucis no Rīgas dzemdību nama....pirmais bija 2016.gadā. Ja, kāds par tevi var parūpēties šajā atbildīgajā brīdī, kā dzemdības, tad tas, noteikti, ir dzemdību nams. Paldies Jums .
20.09.2021
Katrīna
Vēlos izteikt lielu paldies dakterei Agnesei Stūrmanei un vecmātei Olitai Bramanei. Augusta sākumā, pateicoties šiem diviem lieliskajiem speciālistiem, nāca pasaulē manas dvīnes bez sarežģījumiem, un viss process tikai novadīts perfekti! Esmu ļoti pateicīga jums - profesionāls komandas darbs, un viss noritēja bez stresa patīkamā atmosfērā. PALDIES!
18.09.2021
Nadežda
Paldies par visa personāla atsaucību, laipnību, labestību, atbalstu un profesionalitāti! Ceru uz drīzu tikšanos labākos apstākļos!
18.09.2021
Anna Gabriela
27.08.2021. piedzima mūsu dvīņu meitiņas. Es, mans vīrs, visa mūsu ģimene ir tik pateicīga visam personālam, cik nevar aprakstīt mūsu pateicību... Lai Dievs un visi Svētie stāv jums klāt un sargā, svētī jūs! Profesionālisms, draudzīga, pozitīva, saprotošā attieksme un ātrā mūsu grūtniecības situācijas atrisināšana! Milzīgs un sirsnīgs paldies visiem mediķiem, Dzemdību nodaļas vadītājai, ka izglābāt mūsu bērniņus! Raudājām no laimes un prieka! Jūtamies tagad ļoti labi un augam! Ar lielu cieņu, Lipļanska ģimene.
01.09.2021
Diāna
Vēlamies no sirds pateikties vecmātei Danielai Galdiņai un ārstei Gitai Jansonei Šantarei kas bija labākais dzemdību personāls kādu var iedomāties. Palīdzēja justies labi cauri sāpēm un sarežģījumiem emocionāli gan fiziski. Cilvēki īstajā vietā. ❤️
Sveiciens no puika Noa kad dzima 25.08 17:58
27.08.2021
Jekaterina
Я рожала 27. 02.20,что до родовое отделение, что после родовое отделение, все молодцы... Все с пониманием, помощью... Еда не плохая.. Лежала в платной палате, обслуживание хорошее.. Если буду ещё раз рожать, то только у вас!!!
26.08.2021
Inga
Labdien! Esmu ļoti pateicīga vecmātei Larisai Ostaņinai. Manuprāt profesionāla un sirsnīga vecmāte. Dzemdībās izpalīdzīga un laipna. Mīļš paldies!
Jutos sadzirdēta un saprasta :))
Viss dzemdību nama personàls bija izpalīdzīgs un laipns. Šīs man bija trešās dzemdības RDZN un atmiņā palika kā vispozitīvàkās! Paldies!
21.08.2021
Paula
Izsaku vislielāko pateicību visam RDzN personālam, kurš strādāja laikā no 2.jūlija līdz 5.jūlijam. Pasaulē nāca mūsu mazais puika, iepeldot no ūdens ūdenī. Tas viss pateicoties vecmātei Līgai Priedei par ticību tam, ka dzemdības ūdenī izdosies. Kā arī Dr. Gulbei par tik lielām rūpēm un uzmanību mums.
Esam laimīgi par tik skaistu pieredzi, par tik atbalstošu personālu, par tik saudzīgu aprūpi, kas tika saņemta!

Tiksimies vēlreiz! :)
Mazais Vilis un viņa vecāki
15.08.2021
Liene
Mīļš paldies Dzemdību nama sirsnīgajām vecmātēm, medmāsām un ārstēm, kas nerimstoši rūpējas par mazuļu un māmiņu veselību un labsajūtu. Īpaši sirsnīgs paldies dakterei Katsiarynai Rimaido un vecmātei Ivetai Smilgai par iejūtīgo un profesionālo palīdzību, kas ļāva justies droši un mierīgi, meitiņai Laurai pasaulē nākot.
13.08.2021
Laura
Vēlos no sirds pateikties profesionālajam, sirsnīgajam un iejūtīgajam Rīgas Dzemdību nama kolektīvam! Īpašs paldies Intensīvās terapijas dakteriem un māsiņām par manu dvīnīšu ārstēšanu meitenīšu pirmajā dzīves nedēļā. Bērni pie jums ir drošās rokās! Tāpat pateicos ikvienai ārstam, ginekoloģei, vecmātei, māsiņai, pediatram, kuri ar patiesu rūpību dara savu darbu un palīdzēja mums!
Paldies!

Laura
10.08.2021
Monta
Vēl vēlos arī izteikt lielu, lielu paldies pozitīvajam anesteziologam- Aldim Lidžus! Visu izstāstīja, ko darīs, kādas sajūtas būs, iejūtīgs, novērsa domas un motivēja, lai saņemos un dzemdēju! Aldi, lai Jūsu dzīves prieks un pozitīvisms, profesionālisms nekad nepazūd!

P.s. dakter, tētis mašīnu dēlam vēl nav nopircis, gaidam 😅

Paldies, pateicībā Monta, Raimonds un mazais Olivers.💙
31.07.21. 15:57
10.08.2021
Monta
Labdien! Vēlos izteikt viss lielāko paldies vecmātei Annai Lizinskai no 6.stāva. Nebijām slēguši līgumu, bet mums ļoti paveicās ar tik superīgu vecmāti. Anna bija ļoti profesionāla, iejūtīga, pacietīga, vecmāte kurai var uzticēties. Anna darīja visu, lai saudzētu mani un mazo dēliņu un piedzemdētu dabiski. Šīs bija manas pirmās dzemdības un pateicoties Annai, nav psiholoģisku traumu no dzemdībām! Vairāk tādu speciālistu, kas dara savu
darbu no sirds. Lai Jums-Anna laba veselība un nekad nepazūd Jūsu labā sirds!❤

Pateicībā Monta, Raimonds un mazais Olivers. 💙(31.07.21. 15:57)
08.08.2021
Elīza un dēliņš Eduards
Vēlējos izteikt sirsnīgāko paldies visam RDzN personālam par profesionalitāti, atbildību un silto aprūpi. Sirds siltāko pateicību vēlos pateikt mūsu fantastiskajai vecmātei Lailai Laganovskai, kuras rokās jūtāmies drošībā un uzticējāmies visam, ko viņa teica. Paldies arī ārstei Marijai Holodovai, kura kopā ar Lailu un manu vīru bija mana un dēliņa superkomanda, kas deva mums spēku, lai mēs laimīgi satiktos.
Sirsnīgi skaujam un pasakamies par visu!
04.08.2021
Elza un Vilnis
Vēlamies pateikt vislielāko PALDIES mūsu vecmātei Līgai Kalniņai, kura atbalstīja un palīdzēja ienākt šajā pasaulē visiem trim mūsu bērniem. Paldies arī visam personālam gan uzņemšanā, gan grūtnieču aprūpes nodaļā, gan pēcdzemdību aprūpē - laipna un iejūtīga attieksme. Bija prieks atgriezties. Spēku un izturību šajā trauslajā procesā ❤❤❤ paldies Jums!
03.08.2021
Viktorija un Kristaps
Lielu Pateicību sūtām Rīgas dzemdību nama Dzemdību centra ārstei Guntai Dālei un vecmātei Annai Lizinskai, par profesionalitāti un atbalstu Viktorijai 01.08.2021., Oskaru sagaidot!
31.07.2021
Ieva un Artūrs
Vēlos izteikt vissiltākos paldies vārdus Baibai Zelkai, kura bija mūsu Vecmāte. Šis cilvēks savu darbu dara ar 110% atbildību un profesionalitāti. Līdz pat meitiņas nākšanai pasaulē mēs nesajutām nekādu steigu, stresu, vai kādus citus sarežģījumus, viss pateicoties Baibas mierīgajam darba stilam, kura zina ko dara. Paldies Tev Baiba. Kā arī nevaram neatstāt bez Paldies vārdiem Aldi Lidžu, kurš bija mūsu anestezealogs. Neatkarīgi no darba stundas, katru reizi ienāca dzemdību zālē ar humora teikukiem un pozitīvu darba stilu. Kā arī paldies Pēcdzemdību vecmātēm, kuras veica sākotnējos ievadkursus, kas jāņem vērā mums, kā jaunajiem vecākiem.
28.07.2021
Laura
Vēlos pateikties visiem, visiem RDN sastaptajiem cilvēkiem meitiņas Paulas dzimšanas laikā. Sākot ar uzņemšanas nodaļas, dzemdību, pēcdzemdību un aprūpes speciālistiem, sanitāriem - visi bija brīnišķīgi.

Visvislielākais paldies vecmātei Olitai Bramanei, kas pieņēma Paulu 25.jūlija naktī un bija klāt, lieliski vadot visu dzemdību procesu un palīdzot saprast, ko un kā labāk darīt. 🌻🌻🌻🌻🌻

Paldies, paldies, paldies par Jūsu lielisko darbu!
21.07.2021
Laura
Paldies profesionālajai DzN komandai un it īpaši visburvīgākajai vecmātei pasaulē - Ilzei Veismanei. Kā arī mazliet piktajam, bet profesionālajam anesteziologam un vieglās rokas īpašniecei dr. Zanei Tomsonei par juveliercienīgi sašūtu šuvi. Paldies jums visiem par to, ka palīdzējāt mūsu meitiņai Ketrīnai ar mums satikties!
10.07.2021
Jeļena
Lielu PALDIES 🙏 💛 sūta mazulīte Anna, kuru 06.07. plkst 00:45 sagaidīja vecmāte Līga Kalniņa, ka arī īpašais PALDIES no mammas, par aprūpi, profesionalitāti🥇 un foršām atmiņām 🧸🎀
09.07.2021
Elīna
Vēlos no visas sirds izteikt milzīgu pateicību Dr. Bārtulei, kura pieņemot lēmumu veikt ķeizargriezienu, izglāba manu un mana dēliņa , Kristena, dzīvību. [2.09.2020, 10:18] Kā arī profesionālajam medicīnas personālam operācijas laikā un pēc tās. ♥️
Ar cieņu un sirsnīgiem sveicieniem,
Elīna Lukašova
08.07.2021
Ksenija
Vēlējos pateikt milzīgu PALDIES Annai Lirinskai, un pateikt ka viņa ir vienkārši apbrīnojama vecmāte.❤
Pieņema manas dzemdības un bija tik rūpīga un mīļa,tik profesionāli darbojās, ka nevar atrast īstos vārdus,lai izteikt sajūsmu un cieņu.
Bija liels prieks dzemdēt kopā ar viņu,man ļoti paveicās 🙏
Tādi cilvēki kā Anna ,ir pilnīgi savā vietā,lai arī visiem trāpās šādi profesionāļi un silti cilvēki ,kā šī burvīgā vecmāte !
06.07.2021
Sabīne
Vēlamies pateikt lielu, lielu PALDIES vecmātei LELDEI KANČAI, kura 30.06.2021., ģimenes dzemdībās, palīdzēja piedzimt mūsu dēliņam! Liels paldies arī par to, ka izturēja manus - es vairs nevaru, man vairs nav spēka.. uzmundrinot, iedrošinot, atbalstot, saglabājot pilnīgu mieru, jo manas dzemdības noritēja 9h grūtā darbā. Vēlreiz, liels, paldies, par Jūsu darbu!!
05.07.2021
Arina
Liels paldies S.Krūmiņai un I.Bičevskai par grūtniecības uzraudzīšanu, L.Kalniņai par palīdzību dzemdībās un mazulītes sagaidīšanu.
Vēlos atzīmēt arī super foršās, laipnās, atsaucīgās māsiņas 3,stāvā, kuras aprūpēja manu mazo Amandiņu.
PALDIES!

AC,
Arina
01.07.2021
Dagnija
Labdien,
vēlos pateikt visslielāko Paldies Dr. Agnesei Stūrmanei par profesionālo darbu, silto un iejūtīgo attieksmi, ko saņēmu visa dzemdības procesā gaitā. Sirsnīgs Paldies !
Kā arī Lielu Paldies saku visam 5.stāva kolektīvam, 7.stāva kolektīvam un 3.stāva kolektīvam, kas bija mums līdzās. Ļoti zinošs, jauks un patīkams personāls.
Lielumlielais Paldies!

Ar sveicieniem,
Dagnija

30.06.2021
Elīza
Paldies! Paldies! Paldies!
Paldies visiem speciālistiem, kas uzraudzīja manu grūtniecibu no A līdz Z. Ļoti pozitīva un veiksmīga pieredze. Sirsnīgu paldies saku Agnetai Jansonei un Natālijai Vedmedovskai, kas uzraudzīja mani un bērniņu visu grūtniecības laiku.
Milzīgs paldies dzemdību nodaļai - Amandai Strēlei, Lovitai Krūmiņai, Katrīnai Puriņai-Libertei un Daigai Kvilūnai! Pateicoties viņu profesionalitātei, meitiņas dzimšanas dienu atcerēšos ar prieku.
Paldies arī pēcaprūpes nodaļai (3.stāva kolektīvam).

Amandas mamma.
Meitiņai vārdiņš piemeklēts atbilstoši TĀS dienas sajūtām. :)
Paldies! Lai jums vienmēr sirds prieks un mīlestība!
28.06.2021
alex
Super
27.06.2021
Dana Bērziņa - Zeltiņa
Paldies par Jūsu darbu, paldies par profesionalitāti un atsaucību. Mūžam pateicīga par abu bērnu nākšanu pasaulē. Žaklīnu 2014.gada 01.martā un Jēkabu 2021.gada 25.jūnijā. Īpaši vecmātei Agitai Lejniecei, vecmātei Baibai Frikusei, ārstei Indrai Bergmanei, bērnu ārstei Elzai Salputrai, visam 7.stāva kolektīvam, un vecmātēm no 6.stāva pēcdzemdību aprūpes nodaļai. Jūsu rūpes, neskatoties uz šo grūto laiku, ir cieņas un pateicības vērtas. Paldies!
Ar cieņu,
Dana Bērziņa - Zeltiņa
03.06.2021
Eva
Liels paldies visam 6. stāva kolektīvam. Paldies dakterei Agnesei Stūrmanei, kura pieņēma jau otro mūsu mazuli, lieliska daktere. Paldies visām vecmātēm, māsiñām, bērnu dakterēm, visam, visam sestā stāva kolektīvam. Ļoti jauka attieksme un pretīmnākšana.
01.06.2021
Александра
Хочу поблагодарить медперсонал за их помощь в появление на свет моей малышки.
Низкий Вам поклон!
29.05.2021
Alise
Milzīgs paldies Ambulatorajai nodaļai par bezmaksas zīdīšanas konsultāciju iespēju turpat dzemdību namā. Paldies Dzemdību namu fondam par tādu iespēju. Pati biju pie Žanetes Eglītes, ļoti laipni un profesionāli visu pastāstīja, parādīja. :) Viena konsultācija būtiski uzlaboja manu pieredzi!
Paldies arī par ZOOM lekcijām Žanetei Egltei un Agnetai Jansonei! Ļoti noderīgi un vajadzīgi!
Paldies Ambulatorajai nodaļai par laipnu attieksmi, ļoti jauks personāls!
29.05.2021
Anete
Gribētu pateikt milzīgu paldies visam Dzemdību nama personālam. Visi ir tik laipni, atsaucīgi un, galvenokārt, jau savā jomā ļoti labi lietpretēji.
Par to pārliecinājos gan 2018.gadā gan arī šogad 2021.gadā.
Noteikti iesaku!
Milzīgs PALDIES par Jūsu pūlem!
28.05.2021
Lelde
Gribu teikt lielu, lielu paldies par saņemto atbalstu un aprūpi no Rdzn kolektīva.
Sākot jau ar pirmo tikšanos pie vecmātes Agitas Lejnieces, kas ir fantastisks cilvēks un speciālists, beidzot jau ar 5.stāva kolektīvu, kas par mani no 27.-28.maiju rūpējās. Fantastikas vecmātes, tik ļoti gādīgās, saprotoša un atbalstošas. Dakterīte, kas, atbalstīja mani morāli un izrādīja ļoti lielas rūpes, un augstu, augstu profesionalitāti. Arī anesteziologam paldies par kosmosa lidojumu, kad tas man bija vis vairāk nepieciešams.
No sirds saku paldies un ceru, ka tiksimies nākamreiz jau labākos apstākļos.
Jūs esiet fantastiski labs kolektīvs ar augsta līmeņa profesionāļiem. Iesaku visiem šo vietu, jau sākot ar stāšanos uzskaitē.
Paldies Jums 🙏
27.05.2021
Elita
Vēlos izteikt LIELU paldies vecmātei Ivetai Smilgai par profesionālu pieeju dzemdībās. Tās bija vieglas, ātras un veiksmīgas. Vecmāti atceros ar lielu prieku, jo viņa pieņēma arī manu otro bērniņu 2017.g. Rīgas Dzemdību namu iesaku ikvienai topošai māmiņai, jo šeit strādā profesionāli savā aroda meistari. Pēcdzemdību aprūpe - bērnu ārsti, māsiņas sniedz konsultāciju, ir jauki un izpalīdzīgi.
4 bērnu mammas pieredze ( visi dzimuši Rīgas
Dzemdību namā).
19.05.2021
Alise
Sirsnīgs paldies Ambulatorajai nodaļai - tās vadītajai Sniedzei Krūmiņai, Žanetei Eglītei, Agnetai Jansonei!
Zīdīšanas konsultante Žanete uzreiz bija sazvanāma un ļoti drīz atnāca turpat uz vietas Dzemdību namā uz pēcdzemdību nodaļu un profesionāli un sirsnīgi apmācīja neskaidro, kas fundamentāli ietekmēja turpmāko procesu! Pārsteigums, ka vizīte bija bezmaksas! Pateicoties Rīgas Dzemdību nama fondam! Galvenais ir pareizi uzsākt barošanu. Žanete uzreiz saprata, kas par lietu, un pilnīgi izmainīja zīdīšanas procesu uz daudz patīkamāku.
Milzīgs paldies arī Agnetai Jansonei par ZOOM hendlinga lekcijām!! Paldies arī laipnajam personālam, kas nodrošina grūtnieču apskates!
19.05.2021
Alise
Paldies vecmātei Dagnijai Štrausai par profesionāli un sirsnīgi vadītam dzemdību procesam!! Ļoti zinoša, laipna, atsaucīga, profesionāli stingra, kad nepieciešams. Ļoti raita komunikācija, iespējams noslēgt līgumu. Milzīgs atbalsts un patīkams sarunu partneris! Rekomendēju :)
14.05.2021
Ivita
Paldies Rīgas Dzemdību nama personālam par izrādītajām rūpēm un laipnību. Paldies dakterēm Larisai Tomkovičai par konsultācijām, Oļesjai Zeļenovai, anesteziologam un visiem, kas asistēja operācijā.
Būšana Dzemdību namā bija patīkama-telpas uzkopa katru dienu, ēdināšana 3 reizes dienā ļoti garšīga un speciālistu atbasts un pozitīvā attieksme. Paldies!☀️Labais vairo labo!
29.03.2021
Oksana
Paldies Dzemdību namam un precīzāk visam personālam, kas te palīdzēja piedzimt mūsu mazuļiem. Lieliski dakteri, vecmātes, māsiņas, visi, ar kuriem te ir bijis kontakts. Tīras, koptas telpas, labs, daudzveidīgs ēdiens. Iespēja saņemt padomus, konsultācijas, vai vienkārši aprunāties.
Liels prieks arī par DzN rīkotajām zoom lekcijām jaunajiem vecākiem. Arī kā trešā bērna mammai klausīties bija interesanti, vērtīgi un noderīgi.
Esam no sirds pateicīgi par jūsu darbu un attieksmi!
21.03.2021
Ieva
Izsaku vislielāko pateicību 16.03.2021. strādājošajam medpersonālam 6.stāvā, kas pieņēma man dzemdības. Pateicos vecmātei Larisai Ostaņinai, ārstei Gitai Jansonei, bērnu ārstam Rusanovai un citiem darbiniekiem, kuri piedalījās manā pirmsdzemdību, dzemdību un pēcdzemdību procesā. Paldies par profesionalitāti, iejūtību, spēcīgu morālo atbalstu, gaumīgo humoru un sapratni. Pateicoties Dzemdību nama darbinieku profesionalitātei, manas pirmās dzemdības man atmiņā paliks kā pozitīvs, laimes pārpilns piedzīvojums.
09.03.2021
Elīna
Ļoti laba attieksme pret jauno māmiņu un bērnu... Pretī nākoš personāls un ja ir vajadzīga palīdzība tad personāls to sniegs.
02.03.2021
Lauma
Paldies par visu! Jūsu komanda ir Latvijas lepnums. Sievietes Latvijā ir nodrošinātas ar visaugstākā līmeņa profesionālu dzemdību vadību un pēcdzemdìbu aprūpi, pateicoties Rīgas Dzemdību nama pieredzei, un personāla 100% atdevei darbam. Pie Jums es dzemdēju savu pirmo bērnu, neskatoties uz pirmo dzemdību nezināšanu, Jūsu zināšana nodrošināja mums veiksmīgu un veselīgu pieredzi. Jau pavisam drīz ieradīšos dzemdēt 2.bērnu. Uz tikšanos!
02.03.2021
Inese
Labdien, vēlējos pateikt lielu paldies visam Rīgas Dzemdību namam un īpaši tur izveidotā Vakcinācijas kabineta darbiniekiem par profesionālo darbu. Šodien mani vecāki, seniori virs 70 gadiem ar hroniskām slimībām, rindas kārtībā tika pie pirmās vakcīnu devas. Kabinetā strādā ļoti atsaucīgs personāls, kas visu izstāsta un izskaidro. Vecāki atzina, ka tā bijusi ļoti pozitīva pieredze! Tētim pēc dažām dienām plānota operācija, tādēļ iespēju viņam saņemt vakcīnu novērtējam jo īpaši. Vēlreiz liels paldies!
02.03.2021
Marina
Sviecināti, 200221 naktī pasaulē nāca mūsu meitiņa ar vecmātes Līgas Priedes palīdzību. Vēlos izteikt milzīgu un sirsnīgu paldies par viņas rūpēm, par mani, par vīru un mūsu meitiņu. Līga ir satriecoša savā darbā, cilvēks ir SAVĀ vietā. Līga patiesi jūt līdzi dzemdētājai un atbalsta personai, izstāsta visu par notiekošo prosecā, kas dod zināmu drošības sajūtu, jūtos gadīgās rokās, jo sapratu kas un kāpēc ar mani šobrīd notiek. Vēlos izteikt pateicību arī anesteziologam, taču diemžēl nezinu viņa vārdu, arī šis cilvēks bija atsaucīgs, sirsnīgs un gādīgs. Abi ir savas jomas profesionāļi.
Sirsnīgs paldies.
01.03.2021
Dzintra
Paldies par sirsnīgu apkalpošanu šodien vakcinācijas kabinetā.Paldies ārstei par skaidrojumu par vakcināciju un medmāsai par potēšanu. Es esmu seniore virs 70.
21.02.2021
Ирина
20.01.21 родилась наша доченька. Хотим сказать большое спасибо каждому, кто как-либо участвовал в её появлении на свет. Особую благодарность хотим выразить: vecmātei Lailai Laganovskai, докторам: Sniedzei Krūmiņai, Марие Холодовой, Ларисе Томкович, Инесе Грачовой, "доброму доктору" анестезиологу. Так же благодарим Juris Šleiers! Вы все профессионалы своего дела, врачи с Большой буквы. Спасибо за Вашу работу и неравнодушные сердца!
13.02.2021
Lelde
Paldies vecmātei Guntai Laveniecei par pozitīvu dzemdību pieredzi un visam dzemdību nama personālam par profesionālu atbalstu pēcdzemdību trīs dienās - 2020. gada oktobra beigās.
Mēs ar ģimeni augsti novērtējam jūsu darbu!
12.02.2021
Laura
Visu to labāko par personālu =))
09.02.2021
Evita
Lai arī pēc dzemdībām pagājis jau gads, joprojām jūtos pateicīga un laimīga, ka izvēlējos dzemdēt otro dēlu pie Jums. Dr. Vijas Veisas iedrošināt un uzklausīta visu grūtniecības laiku
gatavojos pēc ķeizargrieziena dzemdībām, turklāt pēc vienas neizdevušās grūtniecības. Dr. Vijas Veisas miers un drošības sajūta katrā vizītē bija neatsverams emocionālais balsts, lai noticētu, ka šoreiz viss izdosies un būs kārtībā. Liels paldies enerģiskajai Vecmātei Ritai Romanovskai, kura palīdzēja dzemdībās, ar savu enerģiju, humoru, vieglumu un pilnīgu pārliecību un ticību maniem spēkiem. Un tik tiešām viss izdevās. Piedzemdēju lielu, brašu puiku. Ļoti patika uzņemšana, mājīgās ģimenes palātas, garšoja ēdiens un priecēja laipnais personāls. Ja nu būs lemts trešajām būt, tad noteikti Rīgas Dzemdību namā atgriezīsimies!
09.02.2021
Gunita
Mums dzemdibas bij 4.01.21
Mes varetu pateikties ik katram dzemdibu nama personālam ar ko tikāmies, loti viesmīlīga un profesionala attieksme! It īpaši burvīgajām- Gunai Bārtulei un Agnesei Stūrmanei! Mes jutāmies drošàs rokas, paļāvamies un viss notika lieliski! Trešaja dienā dodoties mājās pat pārņēma sentiments, ka jau jādodas prom! Sirsnīgs paldies.
08.02.2021
Laura
Labdien, gribētu pateikt paldies dakterei Ivetai Bičevskai par pozitīvo un VIENMĒR laipno attieksmi usg pārbaužu laikā. Ar otro bērnu eju uz pārbaudēm pie dr.Bičevskas ar milzīgu prieku, jo zinu ka man viss tiks izskaidrots, bez jebkādas augstprātības vai slikta garastāvokļa (kas, diemžēl, nav retums citu speciālistu vidū)
Arī pirmā grūtniecība būtu bijusi daudz patīkamāka,ja būtu devusies pie šīs dakteres.

Milzīgs paldies par tik foršu darbinieku dzemdību namā!
01.02.2021
Marta
Nekad nav par vēlu pateikt paldies. Lai gan kopš dēliņa piedzimšanas ir pagājis pusgads, vēlos pateikt lielu un sirsnīgu paldies vecmātei Svetlanai Ļebedevai. Ļoti profesionāla, lietišķa, bet tajā pašā laikā cilvēcīga, atbalstoša un uzmundrinoša attieksme. Cilvēks ir savā vietā un dara savu darbu lieliski! Paldies Jums liels!!!
31.01.2021
Jūlija
Sirsnīgs paldies visam Dzemdību nama personālam par profesionālu aprūpi, par garšīgo ēdienu un patīkamo komunikāciju.
30.01.2021
Anete
Dzemdēju 2020.gada aprīlī, pirmajà Covid vilnī, ierobežojumu laikā un man ir vislabākās atsauksmes. Līgumus nebiju slēgusi, bet personāls atbalstošs, procesā viss tika izskaidrots, saskaņots. Īpašs lielais paldies manām fantastiskajām dakterītei K.Alehnovičai un vecmātei I.Peņkovai! Abas ļoooti palīdzēja procesā :)
Paldies!
28.01.2021
Arsens Podlesnijs
Paldies milzīgs visiem! Sieva piedzemdeja jauku meitenīti!
25.01.2021
Madara
Milziigs paldies vecmaatei Svetlanai Ļebedevai. Laipna, patiikama komunikacija, ljoti profesionala un taajaa pat laikaa draudziiga attieksme visu dzemdiibu procesu. Sanjemu visu sev nepiecieshamo atbalstu!
20.01.2021
Agnese
Vēlos pateikt īpašu paldies brīnišķīgai Dr. Elizabetei Pumpurei, kura uzklausīja un parūpējās, kā arī visiem darbiniekiem par atsaucību un laipnību!
20.01.2021
Jevgenija
Gribu izteikt LIELS PALDIES no sirds vecmātei Lailai Laganovskai! Nevarēju pat iedomāties, ka laiks pavadīts dzemdībās var būt tik mierīgs un pilns ar pozitīvam emocijām un sajūtām. Pateicos vēlreiz Lailai, ka tieši viņa bija blakus un deva tieši tādu atbalstu, kura bija vajadzīgi pareizā brīdi un situācijā. Profesionāls ar gaišu sirdi! Ja nākšu ciemos trešo reizi pie jums, tad tikai pie Lailas! =)
14.01.2021
SIA Klīnika Medeora
Paldies par labi organizēto Covid 19 vakcīnas saņemšanas procesu.
Lai Jums visiem veselība un izturība.
SIA Klīnika Medeora kolektīvs
13.01.2021
Галина
Хотела бы поблагодарить акушерку Baiba Zelka за внимательное, чуткое и профессиональное отношение в ходе родов. Также отдельное спасибо врачам Ināra Miltiņa и Katsiaryna Rimaido за высочайший профессионализм и своевременную помощь в критический момент, благодаря чему наша дочь 4500 кг родилась без осложнений и не страдала в процессе родов. Спасибо врачу-анестезиологу Jaunberga Zane, которая спасла меня от сильной боли, а также спасибо детскому врачу Jeļena Rusakova. В целом мы очень благодарны персоналу Рижского роддома за внимательное отношение и рекомендации по уходу за новорожденным. Огромное вам спасибо от всей нашей семьи и особенно от маленькой Марии.
06.01.2021
Diana
Milzīgs paldies , vecmātei Ilzei Veismanei!
Bija blakus ,kad tas bija viss vairāk ne pieciesams .Attieksme uz visiem simts procentiem. Paldies ! Diana . 04.01.2021 5.43 ( meita)
24.12.2020
Jana Liepiņa
Liels paldies vecmátei Ilzei Veismanei!
Profesionáli veica savu darbu, sirsníga attieksme, míļums-viss, kas dzemdíbu procesá dzemdétájai nepieciešams.
Tápat gribu pateikt paldies visam personálam, attieksme jauka.

Ar cieņu, Jana Liepiņa ar ğimeni.
22.12.2020
Inna Kozireva
Огромная благодарность др.Bartule. Вовремя принятое решение о кесаревом сечении, спасло жизнь моему ребёнку. Спасибо!!! Медсёстры и персонал больницы также произвели очень хорошее впечатление.
15.12.2020
Žanete
Vēlējos padalīties savā dzemdību pieredzē, jo parasti komentārus raksta cilvēki, kam ir bijusi negatīva pieredze, un pozitīvie stāsti paliek nepamanīti.
Meitiņa piedzima 1.oktobrī vecmātes Baibas Firkuses un dakteres Agneses Stūrmanes uzraudzībā. Par spīti sarežģījumiem jutos droši visu dzemdību laiku, pateicoties abu ārstu profesionalitātei. Milzīgs paldies par sirsnīgo un pašaizliedzīgo darbu!
Jākliedē arī mīts, ka dzemdējot stacionārā tiks veiktas nevajadzīgas iejaukšanās. Mātes un bērna veselības stāvoklis tiek pastāvīgi uzraudzīts un iejaukšanās notiek tikai objektīvu iemeslu dēļ, piemēram, pasliktinās bērna sirds toņi. Visas manipulācijas tika skaidrotas un iepriekš saskaņotas.
Arī pēcdzemdību ģimenes palātā jutāmies ērti un aprūpēti.
Vienīgi būtu gribējies, lai dažas bērnu māsiņas izrādītu vairāk iejūtības aprūpējot jaundzimušo.
07.12.2020
Emīlija
Sirsnīgs paldies vecmātei Ritai Romanovskai un viņas asistentei Patrīcijai Gulbei, kā arī dr. Inārai Miltiņai par iejūtīgu attieksmi, atbalstu un palīdzību dzemdībās. Esmu laimīga, ka mana izvēlētā dzemdību vieta bija tieši Rīgas Dzemdību nams.
Visa personāla attieksme bija ļoti jauka, telpas mājīgas un ēdiens ļoti gards! Liels paldies!
06.12.2020
Matīss Krastiņš
Liels Paldies dakterei Inesei Gračovai un vecmātei Inārai Peņkovai par izcilu aprūpi dzemdību procesā, kas mums ļāva justies drošībā un Paldies visam 3. stāva personālam, kas pēc-dzemdību procesā palīdzēja ar lielisku aprūmi un padomu, kad tas bija nepieciešams.
Paldies!
Krastiņu ģimene
01.12.2020
Sindija
No sirds saku paldies dakterēm un vecmātei Līgai dzemdību nodaļā un pēcdzemdību nodaļas personālam par jauko, profesionālo un iejūtīgo attieksmi. Kā arī liels paldies pavāriem par garšīgajiem ēdieniem.
19.11.2020
Uldis Strazdiņš
No sirds pateicos Dzemdību nama personālam! Uzņemšanas nodaļai, vecmātei, Līgai, īpašs paldies, kā arī ginokoloģei, māsiņām un visiem pārējiem par svēto darbu, ko darāt! Lūkasa pirmie soļi šajā pasaulē ir sperti droši. Paldies Jums par to! Visu Jums to labāko - veselību, mīlestību un veiksmi!
14.11.2020
Rūdis
Liels paldies par profesionālo darbu un ātri pieņemtajiem lēmumiem.
13.11.2020
Baiba
Paldies vecmātei Ritai, ka palīdzēja nākt pasaulē mūsu otrajam dēliņam Gustiņam. Paldies par rūpēm, iedrošinājumiem un drošības sajūtu.
12.11.2020
Luīze
Viss lielākais paldies par sapratni,rūpēm un iecietību vecmātei Marinai Kovtunai. Šajā man viss nozīmīgākajā dzīves dienā 12.06.2020 ,vecmāte bija ļoti saprotošu pret mani un iecietīga, paldies par to, ka tieši viņa ir šīs profesijas pārstāve ,par to ka palīdz visām sievietēm viņu viss nozīmīgākajās dzīves momentā. Vēlreiz paldies,pateicoties Jums,šī diena ir palikusi atmiņā ar visu to labāko, jo novērtēju saprotošus ārstus!!
10.11.2020
Līga Skadiņa
Vēlos pateikt lielu paldies dakterei Laurai Rācenei un vecmātei Vijai Krastiņai-Bathenai par iejūtīgo, saprotošo attieksmi sagaidot manu ''zvaigžņu'' dēliņu Jēkabu, kas dzima 5 novembrī pulksten 2:25
Paldies arī personālam, kas palīdzēja pirms un pēc dzemdību laikā. Paldies par brīnišķīgo darbu, ko darāt.
08.11.2020
Olena
Milzīgs PALDIES Ilzel Vilumai, Katerīnai Alehnovičai, Inesei Gračovai un Aldim par dēla sagaidīšanu! 7.11.2020
06.10.2020
Jānis
Mīļš paldies vecmātei Dagnijai Štrausai par mūsu pirmā bērniņa sagaidīšanu! :) Paldies!
25.09.2020
Karīna Madelāne
Pateicos vecmātei Ilzei Veismanei un ārstei Rimaido Katsiaryna par jauko, rūpīgo un profesionālo aprūpi. PALDIES!!!