Atsauksmes

Būsim pateicīgi saņemt atsauksmes par mūsu darbu!

Varat atstāt īsu atsauksmi vai arī aizpildīt klientu apmierinātības anketu , kas aizņems aptuveni 10 minūtes.

 

Iesniegt atsauksmi

Nosūtīt

Iesniegtās atsauksmes

29.03.2021
Oksana
Paldies Dzemdību namam un precīzāk visam personālam, kas te palīdzēja piedzimt mūsu mazuļiem. Lieliski dakteri, vecmātes, māsiņas, visi, ar kuriem te ir bijis kontakts. Tīras, koptas telpas, labs, daudzveidīgs ēdiens. Iespēja saņemt padomus, konsultācijas, vai vienkārši aprunāties.
Liels prieks arī par DzN rīkotajām zoom lekcijām jaunajiem vecākiem. Arī kā trešā bērna mammai klausīties bija interesanti, vērtīgi un noderīgi.
Esam no sirds pateicīgi par jūsu darbu un attieksmi!
21.03.2021
Ieva
Izsaku vislielāko pateicību 16.03.2021. strādājošajam medpersonālam 6.stāvā, kas pieņēma man dzemdības. Pateicos vecmātei Larisai Ostaņinai, ārstei Gitai Jansonei, bērnu ārstam Rusanovai un citiem darbiniekiem, kuri piedalījās manā pirmsdzemdību, dzemdību un pēcdzemdību procesā. Paldies par profesionalitāti, iejūtību, spēcīgu morālo atbalstu, gaumīgo humoru un sapratni. Pateicoties Dzemdību nama darbinieku profesionalitātei, manas pirmās dzemdības man atmiņā paliks kā pozitīvs, laimes pārpilns piedzīvojums.
09.03.2021
Elīna
Ļoti laba attieksme pret jauno māmiņu un bērnu... Pretī nākoš personāls un ja ir vajadzīga palīdzība tad personāls to sniegs.
02.03.2021
Lauma
Paldies par visu! Jūsu komanda ir Latvijas lepnums. Sievietes Latvijā ir nodrošinātas ar visaugstākā līmeņa profesionālu dzemdību vadību un pēcdzemdìbu aprūpi, pateicoties Rīgas Dzemdību nama pieredzei, un personāla 100% atdevei darbam. Pie Jums es dzemdēju savu pirmo bērnu, neskatoties uz pirmo dzemdību nezināšanu, Jūsu zināšana nodrošināja mums veiksmīgu un veselīgu pieredzi. Jau pavisam drīz ieradīšos dzemdēt 2.bērnu. Uz tikšanos!
02.03.2021
Inese
Labdien, vēlējos pateikt lielu paldies visam Rīgas Dzemdību namam un īpaši tur izveidotā Vakcinācijas kabineta darbiniekiem par profesionālo darbu. Šodien mani vecāki, seniori virs 70 gadiem ar hroniskām slimībām, rindas kārtībā tika pie pirmās vakcīnu devas. Kabinetā strādā ļoti atsaucīgs personāls, kas visu izstāsta un izskaidro. Vecāki atzina, ka tā bijusi ļoti pozitīva pieredze! Tētim pēc dažām dienām plānota operācija, tādēļ iespēju viņam saņemt vakcīnu novērtējam jo īpaši. Vēlreiz liels paldies!
02.03.2021
Marina
Sviecināti, 200221 naktī pasaulē nāca mūsu meitiņa ar vecmātes Līgas Priedes palīdzību. Vēlos izteikt milzīgu un sirsnīgu paldies par viņas rūpēm, par mani, par vīru un mūsu meitiņu. Līga ir satriecoša savā darbā, cilvēks ir SAVĀ vietā. Līga patiesi jūt līdzi dzemdētājai un atbalsta personai, izstāsta visu par notiekošo prosecā, kas dod zināmu drošības sajūtu, jūtos gadīgās rokās, jo sapratu kas un kāpēc ar mani šobrīd notiek. Vēlos izteikt pateicību arī anesteziologam, taču diemžēl nezinu viņa vārdu, arī šis cilvēks bija atsaucīgs, sirsnīgs un gādīgs. Abi ir savas jomas profesionāļi.
Sirsnīgs paldies.
01.03.2021
Dzintra
Paldies par sirsnīgu apkalpošanu šodien vakcinācijas kabinetā.Paldies ārstei par skaidrojumu par vakcināciju un medmāsai par potēšanu. Es esmu seniore virs 70.
21.02.2021
Ирина
20.01.21 родилась наша доченька. Хотим сказать большое спасибо каждому, кто как-либо участвовал в её появлении на свет. Особую благодарность хотим выразить: vecmātei Lailai Laganovskai, докторам: Sniedzei Krūmiņai, Марие Холодовой, Ларисе Томкович, Инесе Грачовой, "доброму доктору" анестезиологу. Так же благодарим Juris Šleiers! Вы все профессионалы своего дела, врачи с Большой буквы. Спасибо за Вашу работу и неравнодушные сердца!
09.02.2021
Gunita
Mums dzemdibas bij 4.01.21
Mes varetu pateikties ik katram dzemdibu nama personālam ar ko tikāmies, loti viesmīlīga un profesionala attieksme! It īpaši burvīgajām- Gunai Bārtulei un Agnesei Stūrmanei! Mes jutāmies drošàs rokas, paļāvamies un viss notika lieliski! Trešaja dienā dodoties mājās pat pārņēma sentiments, ka jau jādodas prom! Sirsnīgs paldies.
08.02.2021
Laura
Labdien, gribētu pateikt paldies dakterei Ivetai Bičevskai par pozitīvo un VIENMĒR laipno attieksmi usg pārbaužu laikā. Ar otro bērnu eju uz pārbaudēm pie dr.Bičevskas ar milzīgu prieku, jo zinu ka man viss tiks izskaidrots, bez jebkādas augstprātības vai slikta garastāvokļa (kas, diemžēl, nav retums citu speciālistu vidū)
Arī pirmā grūtniecība būtu bijusi daudz patīkamāka,ja būtu devusies pie šīs dakteres.

Milzīgs paldies par tik foršu darbinieku dzemdību namā!
01.02.2021
Marta
Nekad nav par vēlu pateikt paldies. Lai gan kopš dēliņa piedzimšanas ir pagājis pusgads, vēlos pateikt lielu un sirsnīgu paldies vecmātei Svetlanai Ļebedevai. Ļoti profesionāla, lietišķa, bet tajā pašā laikā cilvēcīga, atbalstoša un uzmundrinoša attieksme. Cilvēks ir savā vietā un dara savu darbu lieliski! Paldies Jums liels!!!
31.01.2021
Jūlija
Sirsnīgs paldies visam Dzemdību nama personālam par profesionālu aprūpi, par garšīgo ēdienu un patīkamo komunikāciju.
30.01.2021
Anete
Dzemdēju 2020.gada aprīlī, pirmajà Covid vilnī, ierobežojumu laikā un man ir vislabākās atsauksmes. Līgumus nebiju slēgusi, bet personāls atbalstošs, procesā viss tika izskaidrots, saskaņots. Īpašs lielais paldies manām fantastiskajām dakterītei K.Alehnovičai un vecmātei I.Peņkovai! Abas ļoooti palīdzēja procesā :)
Paldies!
25.01.2021
Madara
Milziigs paldies vecmaatei Svetlanai Ļebedevai. Laipna, patiikama komunikacija, ljoti profesionala un taajaa pat laikaa draudziiga attieksme visu dzemdiibu procesu. Sanjemu visu sev nepiecieshamo atbalstu!
20.01.2021
Agnese
Vēlos pateikt īpašu paldies brīnišķīgai Dr. Elizabetei Pumpurei, kura uzklausīja un parūpējās, kā arī visiem darbiniekiem par atsaucību un laipnību!
20.01.2021
Jevgenija
Gribu izteikt LIELS PALDIES no sirds vecmātei Lailai Laganovskai! Nevarēju pat iedomāties, ka laiks pavadīts dzemdībās var būt tik mierīgs un pilns ar pozitīvam emocijām un sajūtām. Pateicos vēlreiz Lailai, ka tieši viņa bija blakus un deva tieši tādu atbalstu, kura bija vajadzīgi pareizā brīdi un situācijā. Profesionāls ar gaišu sirdi! Ja nākšu ciemos trešo reizi pie jums, tad tikai pie Lailas! =)
14.01.2021
SIA Klīnika Medeora
Paldies par labi organizēto Covid 19 vakcīnas saņemšanas procesu.
Lai Jums visiem veselība un izturība.
SIA Klīnika Medeora kolektīvs
13.01.2021
Галина
Хотела бы поблагодарить акушерку Baiba Zelka за внимательное, чуткое и профессиональное отношение в ходе родов. Также отдельное спасибо врачам Ināra Miltiņa и Katsiaryna Rimaido за высочайший профессионализм и своевременную помощь в критический момент, благодаря чему наша дочь 4500 кг родилась без осложнений и не страдала в процессе родов. Спасибо врачу-анестезиологу Jaunberga Zane, которая спасла меня от сильной боли, а также спасибо детскому врачу Jeļena Rusakova. В целом мы очень благодарны персоналу Рижского роддома за внимательное отношение и рекомендации по уходу за новорожденным. Огромное вам спасибо от всей нашей семьи и особенно от маленькой Марии.
06.01.2021
Diana
Milzīgs paldies , vecmātei Ilzei Veismanei!
Bija blakus ,kad tas bija viss vairāk ne pieciesams .Attieksme uz visiem simts procentiem. Paldies ! Diana . 04.01.2021 5.43 ( meita)
24.12.2020
Jana Liepiņa
Liels paldies vecmátei Ilzei Veismanei!
Profesionáli veica savu darbu, sirsníga attieksme, míļums-viss, kas dzemdíbu procesá dzemdétájai nepieciešams.
Tápat gribu pateikt paldies visam personálam, attieksme jauka.

Ar cieņu, Jana Liepiņa ar ğimeni.
22.12.2020
Inna Kozireva
Огромная благодарность др.Bartule. Вовремя принятое решение о кесаревом сечении, спасло жизнь моему ребёнку. Спасибо!!! Медсёстры и персонал больницы также произвели очень хорошее впечатление.
15.12.2020
Žanete
Vēlējos padalīties savā dzemdību pieredzē, jo parasti komentārus raksta cilvēki, kam ir bijusi negatīva pieredze, un pozitīvie stāsti paliek nepamanīti.
Meitiņa piedzima 1.oktobrī vecmātes Baibas Firkuses un dakteres Agneses Stūrmanes uzraudzībā. Par spīti sarežģījumiem jutos droši visu dzemdību laiku, pateicoties abu ārstu profesionalitātei. Milzīgs paldies par sirsnīgo un pašaizliedzīgo darbu!
Jākliedē arī mīts, ka dzemdējot stacionārā tiks veiktas nevajadzīgas iejaukšanās. Mātes un bērna veselības stāvoklis tiek pastāvīgi uzraudzīts un iejaukšanās notiek tikai objektīvu iemeslu dēļ, piemēram, pasliktinās bērna sirds toņi. Visas manipulācijas tika skaidrotas un iepriekš saskaņotas.
Arī pēcdzemdību ģimenes palātā jutāmies ērti un aprūpēti.
Vienīgi būtu gribējies, lai dažas bērnu māsiņas izrādītu vairāk iejūtības aprūpējot jaundzimušo.
07.12.2020
Emīlija
Sirsnīgs paldies vecmātei Ritai Romanovskai un viņas asistentei Patrīcijai Gulbei, kā arī dr. Inārai Miltiņai par iejūtīgu attieksmi, atbalstu un palīdzību dzemdībās. Esmu laimīga, ka mana izvēlētā dzemdību vieta bija tieši Rīgas Dzemdību nams.
Visa personāla attieksme bija ļoti jauka, telpas mājīgas un ēdiens ļoti gards! Liels paldies!
06.12.2020
Matīss Krastiņš
Liels Paldies dakterei Inesei Gračovai un vecmātei Inārai Peņkovai par izcilu aprūpi dzemdību procesā, kas mums ļāva justies drošībā un Paldies visam 3. stāva personālam, kas pēc-dzemdību procesā palīdzēja ar lielisku aprūmi un padomu, kad tas bija nepieciešams.
Paldies!
Krastiņu ģimene
01.12.2020
Sindija
No sirds saku paldies dakterēm un vecmātei Līgai dzemdību nodaļā un pēcdzemdību nodaļas personālam par jauko, profesionālo un iejūtīgo attieksmi. Kā arī liels paldies pavāriem par garšīgajiem ēdieniem.
19.11.2020
Uldis Strazdiņš
No sirds pateicos Dzemdību nama personālam! Uzņemšanas nodaļai, vecmātei, Līgai, īpašs paldies, kā arī ginokoloģei, māsiņām un visiem pārējiem par svēto darbu, ko darāt! Lūkasa pirmie soļi šajā pasaulē ir sperti droši. Paldies Jums par to! Visu Jums to labāko - veselību, mīlestību un veiksmi!
14.11.2020
Rūdis
Liels paldies par profesionālo darbu un ātri pieņemtajiem lēmumiem.
13.11.2020
Baiba
Paldies vecmātei Ritai, ka palīdzēja nākt pasaulē mūsu otrajam dēliņam Gustiņam. Paldies par rūpēm, iedrošinājumiem un drošības sajūtu.
12.11.2020
Luīze
Viss lielākais paldies par sapratni,rūpēm un iecietību vecmātei Marinai Kovtunai. Šajā man viss nozīmīgākajā dzīves dienā 12.06.2020 ,vecmāte bija ļoti saprotošu pret mani un iecietīga, paldies par to, ka tieši viņa ir šīs profesijas pārstāve ,par to ka palīdz visām sievietēm viņu viss nozīmīgākajās dzīves momentā. Vēlreiz paldies,pateicoties Jums,šī diena ir palikusi atmiņā ar visu to labāko, jo novērtēju saprotošus ārstus!!
10.11.2020
Līga Skadiņa
Vēlos pateikt lielu paldies dakterei Laurai Rācenei un vecmātei Vijai Krastiņai-Bathenai par iejūtīgo, saprotošo attieksmi sagaidot manu ''zvaigžņu'' dēliņu Jēkabu, kas dzima 5 novembrī pulksten 2:25
Paldies arī personālam, kas palīdzēja pirms un pēc dzemdību laikā. Paldies par brīnišķīgo darbu, ko darāt.
08.11.2020
Olena
Milzīgs PALDIES Ilzel Vilumai, Katerīnai Alehnovičai, Inesei Gračovai un Aldim par dēla sagaidīšanu! 7.11.2020
06.10.2020
Jānis
Mīļš paldies vecmātei Dagnijai Štrausai par mūsu pirmā bērniņa sagaidīšanu! :) Paldies!
25.09.2020
Karīna Madelāne
Pateicos vecmātei Ilzei Veismanei un ārstei Rimaido Katsiaryna par jauko, rūpīgo un profesionālo aprūpi. PALDIES!!!