Darbu atjaunojis Dienas stacionārs un dzemdību sagatavošanas nodarbības klātienē

03.03.2022 PDF

No 7. marta darbību atjaunojis Dzemdību nama Dienas stacionārs. Klātienē notiks arī  "Ģimenes skolas" nodarbības, kurās topošos vecākus sagatavo dzemdību norisei un jaundzimušā aprūpei.

Dienas stacionārs piedāvā bezmaksas ārstniecības pakalpojumus grūtniecēm ar nosūtījumu no ģimenes ārsta vai ginekologa, kurš ir līgumattiecībās ar Nacionālo veselības dienestu.

Pieredzējuši ginekologi, dzemdību speciālisti ieteiks un pielietos labāko terapiju grūtnieču nelabuma novēršanai, anēmijas profilaksei un korekcijai, aknu problēmām grūtniecības laikā, tūsku mazināšanai, grūtnieču hipertensijas korekcijai, kā arī augļa problēmām, kas saistītas ar placentāro asinsriti.

Dienas stacionāra darba laiks – darba dienās no 9:00-13:00, T.: +371 67011275, +371 67011232

"Ģimenes skolas" lekcijās, kas notiks Dzemdību nama Melka auditorijā (no Centrālās ieejas), pieredzējušas vecmātes stāstīs par to, kā sagatavoties dzemdībām, kad ir īstais brīdis doties uz dzemdību iestādi, kā dzemdības noritēs un kā šajā procesā var palīdzēt partneris. Tāpat klātienē notiks praktiskas apmācības par mazuļa aprūpi pēc izrakstīšanās no stacionāra. 

Klātienes nodarbību saraksts drīzumā tiks publiskots mājaslapas sadaļā Lekcijas un nodarbības  Nodarbībām iepriekš jāpiesakās (grupas lielums ir limitēts),  T: +371 67011232

Lai piedalītos nodarbībā, nepieciešams uzrādīt Covid-19 sertifikātu un nodarbības laikā nēsāt sejas masku.