Ģimenes skola piecu gadu jubileju atzīmēs ar pasākumu tētiem

04.03.2020 PDF

2020.gada martā aprit pieci gadi, kopš Rīgas Dzemdību namā ir nodibināta Ģimenes skola, kas Dzemdību nama klientiem piedāvā izglītojošas lekcijas un nodarbības par grūtniecības un dzemdību norisi, jaundzimušo aprūpi un pēcdzemdību periodu.

Ģimenes skolas lektores jubileju atzīmēs, organizējot pasākumu topošajiem un jaunajiem tētiem. 

Nesen veiktā aptaujā noskaidrojām, ka jaunie vīrieši jūtas gana zinoši par jautājumiem, kas saistīti ar partneres grūtniecības norisi, viņas fizioloģiskajām un emocionālajām vajadzībām, tomēr par to, kā pašiem tikt galā ar pieaugošu stresu par jaunajām rūpēm – tēviem zināšanu trūkst.

Tādēļ 9.martā plkst.17:30 Dzemdību nama Melka auditorijā notiks pasākums tieši tētiem (ierašanās no plkst 17:00).

Pasākumā uzstāsies gan Dzemdību nama pārstāvji, gan virkne spožu lektoru, kurus esam pieaicinājuši, lai aptvertu pēc iespējas plašāku tēmu loku. Pasākumam ir sarunu formāts – būs iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes. 

Pasākuma programma:

  • “Trijstūris dzemdībās: topošā māte - topošais tēvs - vecmāte”. Lektores Laila Laganovska, Līga Kalniņa, vecmātes, Rīgas Dzemdību nams.
  • “Kam pieder karaļa tronis ģimenē pēc bērna piedzimšanas?”. Lektore Vita Jurševska, psiholoģe, Rīgas Dzemdību nams.
  • “Kā plānot ģimenes budžetu, pieaugot vajadzībām?”. Lektors Rihards Lakstīgals, Luminor sadarbības vadītājs.
  • “Tētis - dusmu konteineris bērna mammai?” Lektors Artūrs Miksons, ārsts psihoterapeits, RSU Psihosomatikas klīnika.
  • “Kas tētim jāzina par sava bērna drošību?”. Lektore Inga Akmentiņa-Smildziņa, vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” vadītāja.
  • “Pārstrādājies tēvs… Kā nepieļaut un labot kļūdas?” Lekotrs Jānis Erts, atbalsta programmas “Plecs” stratēģiskais vadītājs.

Pasākums ir bezmaksas. Elektroniska reģistrācija: ej.uz/rdn-teti